Szokujące słowa księdza. Dziesiątki tysięcy wyświetleń (WIDEO)

Szokujące słowa księdza. Dziesiątki tysięcy wyświetleń (WIDEO)

środa, 17 sierpień 2016 07:06
ks. Jacek Międlar ks. Jacek Międlar fot. YouTube

To, co mówi ten ksiądz, szokuje i wywołuje wielkie kontrowersje w mediach. Jego filmiki zyskały wielką popularność w Internecie.

"Największymi wrogami Kościoła, całego świata są żydowscy imperialiści oraz masoneria" - takimi słowami zaczyna swój nowy filmik ksiądz Jacek Międlar.

Wskazuje, że obie te grupy "nienawidzą Chrystusa". Ks. Międlar zauważa, że osoby, które mówią o "lobby żydo-masońskim" są często klasyfikowane jako "wariaci, oszołomy i antysemici".

Tymczasem, jego zdaniem, jest to rezultat wieloletniej "propagandy" i "manipulacji" polegającej na skutecznej metodzie - "wielokrotnie powtarzane kłamstwo w przestrzeni publicznej stanie się prawdą".

Według ks. Międlara, "żydo-masońscy imperialiści" obsadzają stanowiska w wielu sferach, nawet w Watykanie od dziesiątek lat.

Duchowny powołuje się na Maksymiliana Kolbego kanonizowanego przez Jana Pawła II.

"On był zażartym wrogiem ideologii masońskiej i imperializmu żydowskiego. Nie przebierał w słowach. Mówił jasno "są to wrogowie Kościoła, świata, Chrystusa, z którymi trzeba walczyć, ale również trzeba się za nich modlić" - wskazuje.

Zastanawiając się nad tym, jak na to "zagrożenie" mają zareagować katolicy, odwołuje się do fragmentu Ewangelii Łukasza:

"Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu".

To, jego zdaniem, oznacza, że trzeba "wytoczyć wojnę" i "walczyć ze złem i ideologiami zła, jakimi są żydowsko-masoński imperializm".

Ksiądz Międlar uważa, że należy to robić przez "rozpalenie świata ogniem prawdy" i "wykrzyczenie prawdy o odkupieniu świata, które zostało dokonane w osobie Jezusa Chrystusa".

Filmik duchownego został zamieszczony na YouTube zaledwie przed kilkoma dniami, a już ma ponad 30 tys. wyświetleń.

To kolejne tego rodzaju wystąpienie tego duchownego. Ksiądz, zwolennik Obozu Narodowo Radykalnego, budzi kontrowersje i jest przenoszony z parafii do parafii. Kościelne władze zakazały mu też publicznych wystąpień. Według portalu Onet.pl, ostatnio został przeniesiony do zamkniętego zakonu i "przez kilka tygodni zrobiło się o nim cicho". Teraz jednak "wrócił i znów może wywołać burzę kontrowersji".

Uwaga. Artykuły na portalu ChnNews.pl mają charakter informacyjny i nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji.

Zobacz także: Rośnie popularność podskórnych mikroczipów. To biblijne znamię bestii? (WIDEO)

Ostatnio zmieniany piątek, 26 sierpień 2016 21:24
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Na wybory NA KONFEDERACJĘ 9.06.24 tam sa jeszcze normalne Boze wartosci,mozemy jeszcze stanac za wsrtosciami naszego Ojca w niebie,idz na wybory
"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.