Warszawa

0°C

  Ewangelista z kościoła założonego przez Ulfa Ekmana przyjedzie do Polski. Oto szczegóły (WIDEO)

  Ewangelista z kościoła założonego przez Ulfa Ekmana przyjedzie do Polski. Oto szczegóły (WIDEO)

  czwartek, 09 luty 2017 20:30
  kościół "Słowo Życia" w Uppsali kościół "Słowo Życia" w Uppsali fot. livetsord.se

  W marcu Polskę odwiedzi Carl-Gustaf Severin, ewangelista i misjonarz z kościoła Słowo Życia założonego przez Ulfa Ekmana w szwedzkiej Uppsali.

  Ekman po latach odszedł do Kościoła katolickiego, ale Carl-Gustaf Severin pozostał w tej ewangelikalnej wspólnocie i wciąż wiele podróżuje. W marcu odwiedzi również Wrocław, gdzie będzie głosił podczas konferencji "KONKRET. czas dla odważnych!" organizowanej przez Wspólnotę Chrześcijańską "Wrocław dla Jezusa".

  "W ciągu blisko 40 lat służby widział i wciąż ogląda potężne przejawy Bożego działania. Od wielu lat głosi Ewangelię i pomaga zakładać kościoły m.in. w krajach byłego Związku Radzieckiego i w Chinach. Połowę każdego roku spędza w podróży" – mówią o nim organizatorzy.

  Drugim mówcą podczas konferencji będzie Paweł Godawa – pastor Centrum Chrześcijańskiego Woda Życia w Koszalinie, autor książki "Niebo i piekło w Kościele" i popularnych serii nauczań emitowanych w kilku stacjach telewizyjnych.

  "Głosi słowo wypełnione wiarą i entuzjazmem oraz sporą dawką dobrego humoru" – czytamy na stronie wydarzenia.

  Podczas konferencji zaplanowano również warsztaty poświęcone odwadze w różnych dziedzinach życia, imprezę dla młodzieży i dużo czasu na uwielbienie Boga.

  "Chcemy, by KONKRET stał się wydarzeniem jednoczącym wierzących z naszego regionu i nie tylko oraz inspirującym ich do odważnego budowania Bożego Królestwa" - mówi pastor Adam Piątkowski z kościoła Wrocław dla Jezusa.

  Konferencja odbędzie się w dniach 24-26 marca w nowoczesnym kompleksie konferencyjnym przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu.

  Więcej szczegółów TUTAJ

  REKLAMA

   

  Ostatnio zmieniany wtorek, 14 luty 2017 16:59

  Please publish modules in offcanvas position.