Warszawa: uczestnicy konferencji wyjdą na ulice ewangelizować

Warszawa: uczestnicy konferencji wyjdą na ulice ewangelizować

piątek, 28 lipiec 2023 16:37
kadr filmu promującego konferencję This is our Time kadr filmu promującego konferencję This is our Time fot. Jakub Kamiński/Facebook

Ta chrześcijańska konferencja nie ograniczy się do kazań i uwielbienia. Jej uczestnicy wyjdą na ulice, by rozmawiać z mieszkańcami Warszawy.

"A co z tymi z nas, którzy aż rwą się do tego, aby wyjść na ulice Warszawy i zaprosić napotkanych przechodniów? Będzie ku temu sposobność! Będziemy mieli specjalny czas, kiedy każdy, kto czuje przynaglenie, żeby wyjść na ulice Warszawy z przesłaniem Ewangelii i zaproszeniem na otwartą sesję ewangelizacyjną, mógł to zrobić! Razem wyrwijmy to miasto ze śmierci do życia!" - czytamy na stronie poświęconej konferencji This is our Time zaplanowanej na dni od 29 września do 1 października.

Konferencję organizuje kościół Nations on Fire.

"W sercu Nations on Fire leży rozszerzanie Królestwa Bożego i wychodzenie z przesłaniem Ewangelii do każdego narodu i języka!" - podkreślono.

Właśnie dlatego zorganizowana zostanie otwarta sesja ewangelizacyjna (odbędzie się drugiego dnia konferencji - w sobotę wieczorem), na którą osoby z Warszawy i okolic będą mogły zaprosić swoich przyjaciół, którzy jeszcze nie pojednali się z Bogiem lub przyprowadzić osoby napotkane na ulicy.

- Przez ostatnich 7 lat w Nations on Fire widzieliśmy ponad 13 tysięcy zbawionych ludzi. Wierzymy, że podczas wydarzenia This is our Time po raz kolejny przyczynimy się do masowego wyludnienia piekła i zaludnienia nieba - powiedział organizator - pastor kościoła Nations on Fire - Jakub Kamiński.

Wskazał, że oprócz tego, że wydarzenie będzie dedykowane dla wierzących, będzie też czas, w którym warszawscy wierzący, którzy będą obecni, podczas długiej przerwy poprzedzającej wieczorny sobotni blok ewangelizacyjny będą mogli pojechać i zabrać swoich znajomych, których wcześniej poinformują, że takie wydarzenie nadchodzi.

- Pojadą po swoich znajomych i zwiozą ich na tę ewangelizację. Natomiast ci z was, którzy przyjadą z różnych miejsc Polski i Europy - będziemy chcieli was wysłać, posłać biblijnie, obmodlić i posłać w miasto, abyście przez kilka godzin przed ewangelizacją na ulicach w różnych częściach miasta ewangelizowali, zachęcali, rozdawali ulotki i zaprosili ludzi na tę wieczorną ewangelizację - wyjaśnił.

Poza ewangelizacją uczestników czekają "dziesiątki godzin uwielbienia, modlitwy i nadzwyczajny czas celebrowania Bożej dobroci".

Mówcy to:

Jakub Kamiński - pastor Nations on Fire

dr Richard William - dyr. History Maker International i profesor Florida Christian University

Ricardo i Patricia Rodriguez - pastorzy 70-tysięcznego kościoła w Bogocie

Arkadiusz Krzywodajć - pastor kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim

Wojciech Walaszczyk - pastor Centrum Chrześcijańskiego Winnica w Rybniku.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

Jakub Kamiński spodziewa się 2-3 tysięcy uczestników.

Ostatnio zmieniany piątek, 28 lipiec 2023 17:32
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  stary zgred · 8 miesiecy temu
  Tak z ciekawości zapytam - no i jak tam p. Kaminski? Dobrze wszystko poszło? budżet się dopiął? i jakie owoce tego ognia w narodzie czy narodów w ogniu?! 
  • This commment is unpublished.
   wiesiek · 4 miesiecy temu
   @stary zgred owoce były bardzo dobre!, 600 osób z ulic przyjęło Pana Jezusa, sam to widziałem!  było ponad 2000 osób z 38 krajów, Jezus żyje!!!

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.