Warszawa: uczestnicy konferencji wyjdą na ulice ewangelizować

Warszawa: uczestnicy konferencji wyjdą na ulice ewangelizować

piątek, 28 lipiec 2023 16:37
kadr filmu promującego konferencję This is our Time kadr filmu promującego konferencję This is our Time fot. Jakub Kamiński/Facebook

Ta chrześcijańska konferencja nie ograniczy się do kazań i uwielbienia. Jej uczestnicy wyjdą na ulice, by rozmawiać z mieszkańcami Warszawy.

"A co z tymi z nas, którzy aż rwą się do tego, aby wyjść na ulice Warszawy i zaprosić napotkanych przechodniów? Będzie ku temu sposobność! Będziemy mieli specjalny czas, kiedy każdy, kto czuje przynaglenie, żeby wyjść na ulice Warszawy z przesłaniem Ewangelii i zaproszeniem na otwartą sesję ewangelizacyjną, mógł to zrobić! Razem wyrwijmy to miasto ze śmierci do życia!" - czytamy na stronie poświęconej konferencji This is our Time zaplanowanej na dni od 29 września do 1 października.

Konferencję organizuje kościół Nations on Fire.

"W sercu Nations on Fire leży rozszerzanie Królestwa Bożego i wychodzenie z przesłaniem Ewangelii do każdego narodu i języka!" - podkreślono.

Właśnie dlatego zorganizowana zostanie otwarta sesja ewangelizacyjna (odbędzie się drugiego dnia konferencji - w sobotę wieczorem), na którą osoby z Warszawy i okolic będą mogły zaprosić swoich przyjaciół, którzy jeszcze nie pojednali się z Bogiem lub przyprowadzić osoby napotkane na ulicy.

- Przez ostatnich 7 lat w Nations on Fire widzieliśmy ponad 13 tysięcy zbawionych ludzi. Wierzymy, że podczas wydarzenia This is our Time po raz kolejny przyczynimy się do masowego wyludnienia piekła i zaludnienia nieba - powiedział organizator - pastor kościoła Nations on Fire - Jakub Kamiński.

Wskazał, że oprócz tego, że wydarzenie będzie dedykowane dla wierzących, będzie też czas, w którym warszawscy wierzący, którzy będą obecni, podczas długiej przerwy poprzedzającej wieczorny sobotni blok ewangelizacyjny będą mogli pojechać i zabrać swoich znajomych, których wcześniej poinformują, że takie wydarzenie nadchodzi.

- Pojadą po swoich znajomych i zwiozą ich na tę ewangelizację. Natomiast ci z was, którzy przyjadą z różnych miejsc Polski i Europy - będziemy chcieli was wysłać, posłać biblijnie, obmodlić i posłać w miasto, abyście przez kilka godzin przed ewangelizacją na ulicach w różnych częściach miasta ewangelizowali, zachęcali, rozdawali ulotki i zaprosili ludzi na tę wieczorną ewangelizację - wyjaśnił.

Poza ewangelizacją uczestników czekają "dziesiątki godzin uwielbienia, modlitwy i nadzwyczajny czas celebrowania Bożej dobroci".

Mówcy to:

Jakub Kamiński - pastor Nations on Fire

dr Richard William - dyr. History Maker International i profesor Florida Christian University

Ricardo i Patricia Rodriguez - pastorzy 70-tysięcznego kościoła w Bogocie

Arkadiusz Krzywodajć - pastor kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim

Wojciech Walaszczyk - pastor Centrum Chrześcijańskiego Winnica w Rybniku.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

Jakub Kamiński spodziewa się 2-3 tysięcy uczestników.

Reklama

Ostatnio zmieniany piątek, 28 lipiec 2023 17:32
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  stary zgred · 5 miesiecy temu
  Tak z ciekawości zapytam - no i jak tam p. Kaminski? Dobrze wszystko poszło? budżet się dopiął? i jakie owoce tego ognia w narodzie czy narodów w ogniu?! 
  • This commment is unpublished.
   wiesiek · 1 miesiecy temu
   @stary zgred owoce były bardzo dobre!, 600 osób z ulic przyjęło Pana Jezusa, sam to widziałem!  było ponad 2000 osób z 38 krajów, Jezus żyje!!!

Ostatnie komentarze

Zobaczcie nowy przedmiot NAUKA O ZDROWIU,na kanale A.Cyrikasa tez jest o tym filmik pt MASKI OPADŁY.: Lgbt,szczepienia homosex.....
@zielonoświątkowiecNa jakiej Bozej podstawie?
@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.