Jak oceniasz spotkanie pastorów z papieżem? Zagłosuj

Jak oceniasz spotkanie pastorów z papieżem? Zagłosuj

niedziela, 16 październik 2022 05:33
Jak oceniasz spotkanie pastorów z papieżem? Zagłosuj fot. ks. Przemysław Sawa/Facebook

Ekumeniczne spotkanie w Watykanie z udziałem pastorów wywołało falę komentarzy, a także, z racji swojego bezprecedensowego charakteru, duże emocje.

Opinie wahają się od tych niezwykle entuzjastycznych po te skrajnie krytyczne.

A jakie jest Twoje zdanie? Wyraź swoją opinię, głosując w poniższej sondzie. Zobaczmy, jaka opinia dominuje w sprawie tego głośnego spotkania.

Jak oceniasz spotkanie polskich pastorów z papieżem Franciszkiem w Watykanie?
 • Głosów: (0%)
 • Głosów: (0%)
 • Głosów: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Reklama

Reklama

Reklama

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 październik 2022 15:59
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Catty · 11 miesiecy temu
  Postępowanie we właściwy sposób wymaga więcej odwagi, niż cokolwiek innego. W dzisiejszych czasach ekumenicznej atmosfery, kiedy wszystko staje się kościołem a współcześni zielonoświątkowcy łączą się z innymi, udając tworzenie prawdziwych doktryn Bożych, uczeń musi mieć dużo odwagi, by stanąć po stronie prawdy. To jest równoznaczne z tanią łaską. Odważny uczeń musi przeciwstawić się temu. Tanią łaskę sprzedaje się na bazarach, jak kiedyś podróbki. Sakramenty, przebaczenie grzechów, chrzest, i wyznania wiary rozdawane są po obniżonych cenach. Współczesny kościół głosi niebo bez piekła, wieczerzę bez dyscypliny, członkostwo w kościele bez owoców sprawiedliwości, a porwany w wir taniej łaski, nie głosi całej prawdy Bożej, bojąc się urazić tych, którzy przeceniają łaskę.


  „Szkoła Chrystusa”

  str. 346
 • This commment is unpublished.
  Uczeń Jezusa · 11 miesiecy temu
  Super o takich duchownych otwartych jak obecny papież modliłem się jeszcze zanim konwertowałem 30 lat temu z katolicyzmu na protestantyzm  . Szkoda, że tak późno, ale dziękuję, że dożyłem przebudzenia w Kościele katoolickim, kto wie czy nie wrócę jeszcze. Bo pastorzy mnie zawiedli! 
  • This commment is unpublished.
   Naśladowca Chrystusa · 11 miesiecy temu
   @Uczeń Jezusa Ja dzięki pastorom którzy skłonili mnie do skrupulatnego studium Biblii widzę że wieczerza Pańska dla apostoła Pawła była ofiarą paschalną co ewangelikalne chrześcijaństwo uparcie odrzuca nauczanie biblijne wiec czy może mówić ze jest biblijnym chrześcijanstwem?Byłem także świadkiem Jehowy i widzę ze ewangelikalizm stosuje tak jak śj interpretacje Biblii wyrwaną z kontekstu naciągając do swoich denominacji chociaż każda denominacjia mówi „ tylko pismo święte” często sprzecznie nauczając a przedewszystkim kłócąc się między sobą by nawzajem się pożreć.Czym więcej studiuje Pismo Święte odrzucając wszelkie denominacyjne interpretacje, pismo święte kieruje mnie do kościoła katolickiego gdyż jedynie wierzy w ofiarę paschalną Chrystusa przez spożywających ciało Pana.
  • This commment is unpublished.
   Ja · 11 miesiecy temu
   @Uczeń Jezusa Jaki on duchowy???? Manipuluje Słowem Bożym 😡. Korzysta z wersetow wyrwanych z kontekstu ,zupełnie odwracając ich treść 😡. Odpowie przed Bogiem za prowadzenie ludzi na zatracenie .amen 
  • This commment is unpublished.
   Zoono · 11 miesiecy temu
   @Ja Mówisz o Cyrikasie czy Ciesiółce? 
  • This commment is unpublished.
   Elo · 11 miesiecy temu
   @Uczeń Jezusa W Biblii masz ostatecznie napisane "wyjdźcie z niej ludu mój bo miara jej grzechów..." Właśnie przez taki ekumenizm i kupczenie z odłamami heretyckim.Pan Jezus modlił się o to aby byli Jedno
  • This commment is unpublished.
   kolejny protestant · 11 miesiecy temu
   @Ja żal mi ciebie bracie bo jak staniesz przed Panem Jezusem z nienawiścią do braci, jak diabeł oskarżyciel braci? Wstyd mi za ciebie . Naprawdę moje serce odczuwa wielki ból z powodu takich pseudo braci jak ty! Jeśli tak ma wyglądać protestantyzm zastanawiam się czy nie wypisać się ze swojej denominacji i nie wrócić do KRK. Jak uzdrowiony Naaman nie został  Izraelu, ale wrócił do swojego wprawdzie króla pogańskiego ale któremu na pewno świadczył o Panu Bogu!
  • This commment is unpublished.
   Taka jest prawda · 11 miesiecy temu
   @Uczeń Jezusa Gdybyś był prawdziwym uczniem Jezusa Chrystusa takich bredni byś nie pisał to nie w człowieku należy pokładać nadzieje i nie w religii lecz tylko i wyłącznie w jedynym Zbawicielu Jezusie Chrystusie jest drogą prawdą życiem .
  • This commment is unpublished.
   katecheta · 11 miesiecy temu
   @Taka jest prawda co ty człowieku wiesz o religii i co ty wiesz o Panu Jezusie Chrystusie  złóż świadectwo o Nim bo wylewanie swojego jadu na katolików słowo daję nie jest o świadectwem o Jezusie! 
  • This commment is unpublished.
   Mat · 11 miesiecy temu
   @Naśladowca Chrystusa I w co jeszcze wierzy? W "matkę Boga" - nie widzisz w tym niedorzecznym sformułowaniu próby poniżania samego Boga? W pośrednictwo Maryi, tak jakby pośrednictwo Chrystusa nie wystarczało? - kolejne poniżanie Chrystusa i Ducha Sw., który "wstawia się za nami w niewysłowionych westchnieniach"?... w kult obrazów i figur. Czy pierwsi uczniowie klękali przed chlebem, który mieli spożyć na pamiątkę śmierci Jezusa, czy też apostoł nakazywał jedynie godnie spożywać chleb i pić wino? Gdzie jest wino dla wiernych w katolickiej eucharystii? Jezus powiedział; "Kto nie je ciała mego i nie pije KRWI mojej nie ma życia w sobie". Czytasz Pismo i nie wyciągasz wniosków? Żeby rozumieć Pawła trzeba rozumieć jego rabinistyczny styl argumentacji oparty na podobieństwach. List do Hebrajczyków mówi, że Ofiara za nas została złożona raz na zawsze i przestrzega przed tymi, którzy usiłują ponownie krzyżować Pana Jezusa. A co robi kapłan mówiąc; "niech Pan przyjmie ofiarę..." To Pan jej nie przyjął??!! Kapłan musi ją co niedziela "przyrządzać" dla Pana?
 • This commment is unpublished.
  • This commment is unpublished.
   gorący nie letni · 11 miesiecy temu
   @pastor Sławek Ciesiółka Pastorze wyjmij belkę z własnego oka, zanim zaczniesz wyciągać drzazgę z oka swojego brata. To tyle, przeczytaj sobie tylko ten fragment o belce i drzazdze oraz z Objawienie św. Jana 2:1-7 z listu do zboru w Efezie.
  • This commment is unpublished.
   Zoono · 11 miesiecy temu
   @pastor Sławek Ciesiółka Kol 3:8-15 SNP 8 Teraz jednak odrzućcie to wszystko: gniew, porywczość, złość, oszczerstwo, obraźliwe wypowiedzi. 9 Przestańcie się też nawzajem okłamywać, skoro zdarliście z siebie starego człowieka wraz z jego postępkami, 10 a przywdzialiście nowego, który się nieustannie odnawia, by rozpoznać w sobie obraz swego Stwórcy. 11 Na tej drodze nie liczy się, czy ktoś jest Grekiem, czy Żydem, czy go obrzezano, czy nie, czy pochodzi z daleka, jest Scytą, niewolnikiem, czy wolnym — liczy się tylko Chrystus, który jest wszystkim i we wszystkich. 12 Dlatego jako ludzie wybrani przez Boga, święci i ukochani, przyjmijcie postawę serdecznego współczucia, dobroci, pokory, łagodności i cierpliwości. 13 Jako tacy okazujcie jedni drugim wyrozumiałość, gotowi wybaczyć sobie nawzajem, jeśli ktoś ma powód do skargi przeciw drugiemu — jak Chrystus darował wam, tak czyńcie i wy. 14 Przede wszystkim jednak kierujcie się miłością, która jest spójnią doskonałości. 15 Ponadto w waszych sercach niech panuje pokój Chrystusowy. Jako ludzie tworzący jedno Ciało zostaliście przecież do życia w nim powołani. Nie zapominajcie też o wdzięczności!
  • This commment is unpublished.
   Żołnierz Jezusa Chrystusa · 11 miesiecy temu
   @pastor Sławek Ciesiółka Brawo dla pastorów którzy są przeciwni ekumenii i nie boja się o rym mówić i pisać 
  • This commment is unpublished.
   katecheta · 11 miesiecy temu
   @Żołnierz Jezusa Chrystusa a biłbyś brawo ludziom którzy wołali do Piłata ukrzyżuj? Bo właśnie robisz to samo co oni teraz!
  • This commment is unpublished.
   taka refleksja · 10 miesiecy temu
   @pastor Sławek Ciesiółka śmieszne jest to popisywanie się tytułem przed nazwiskiem. 
 • This commment is unpublished.
  Aga · 11 miesiecy temu
  Jezus nie mówił do faryzeuszy żeby trochę odpuścili to i On odpuści . On nazywał ich dziećmi szatana . Nie można bratać się z kimś kto przeinacza Słowo Boże , kto wprowadza bałwochwalstwo .Bóg nie da kpić z siebie .
  • This commment is unpublished.
   Instruktor biblijny · 11 miesiecy temu
   @Aga czytaj Ewangelię co mówił, nawet niektórych chwalił  jak rozsądnie odpowiadali.Ale żeby to zrozumieć musisz czytać Biblię!
  • This commment is unpublished.
   Stop szydercy · 11 miesiecy temu
   @Instruktor biblijny Szyderstwo nazywać się instruktorem biblijnym a kompletnie przeinaczać słowo Boże tolerować diabelską ekumenie czyli jesteś zadaniowiec jezuicki albo protestancki judasz
  • This commment is unpublished.
   katecheta · 11 miesiecy temu
   @Stop szydercy pasuje ci brak wiedzy biblijnej twoja sprawa, ale współczuję twoim dzieciom.
  • This commment is unpublished.
   Zoono · 11 miesiecy temu
   @Aga To nie ty się bratasz z kimś to raczej Rodzic czyli Bóg czyni Cię bratem kogoś, nie od Ciebie zależy, kto jest Twoim bratem, a kto nie. Nie można sobie wybierać rodziny. W rodzinie się po prostu jest.
  • This commment is unpublished.
   Dziecko Boga Żywego · 11 miesiecy temu
   @Instruktor biblijny Jezus powiedział tak... Słuchajcie ich ale nie czyńcie tak jak oni słuchają... bo znali słowo Boże ale robili co innego 
 • This commment is unpublished.
  Dziecko Boże · 11 miesiecy temu
  To jest judaszostwo ze strony protestantów przygotowanie jednej religii dla antychrysta proroctwa Biblijne  się spełniają prawdziwe szczere dzieci Boże nie będą się bratać z bałwochwalcami katolikami 
 • This commment is unpublished.
  Gienia · 11 miesiecy temu
  To jest tragedia!!! Widzę tam znajome twarze, bardzo mi znajome! Szczerze??? Niedobrze mi się robi jak na to patrzę😖 katolicy nawet krytykują papierza a protestanci pchają się tam jak sługusy jakieś! Widać kto się zaprzedał na amen!  Jak wy wstydu nie macie ani godności żadnej!? Ale z drugiej strony to dobrze, widać przynajmniej kogo mależy unikać, i w żadnym wypadku ręki nie podawać, jesteście zdrajcami i zdradziliście kościoły protestanckie, tytłajcie się w tym diabelskim ekumeniźmie, błota dużo dla każdego starczy!! 
 • This commment is unpublished.
  anna · 11 miesiecy temu
  To po prostu ZDRADA pastorów 
 • This commment is unpublished.
  Nie dla ekumenii · 11 miesiecy temu
  Szacun dla każdego pastora który neguje judaszową ekumenie 
 • This commment is unpublished.
  mirek · 11 miesiecy temu
  to dla mnie zdrajcy i kolaboranci ideii reformacjii . Spotkanie z papieżem to jak spotkanie z ambasadorem szatana na Ziemi 
 • This commment is unpublished.
  kdd · 11 miesiecy temu
  jezeli byli tam protestanci to w mojej opinii kolaboranci i zdrajcy idei reformacji. To plucie w twarz ofiarom i męczennikom , którzy oddali życie za wolność religijną . 2 List do Koryntian 6; 14- 18 " Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym?
 • This commment is unpublished.
  Josal · 11 miesiecy temu
  Jeśli na spotkanie z ... jedzie Jan Kowalski, to reprezentuje on siebie, jeśli Dyrektor Firmy, to reprezentuje Firmę. Jeśli na spotkanie jedzie Pastor Zgromadzenia, to reprezentuje Zgromadzenie /co na to Zgromadzenie?/. W każdym żywym i wrażliwym sercu pojawia się reakcja. Nie wszystko, co ma w "szyldzie" krzyż, rzeczywiście do Chrystusa należy, bo Jezus nie buduje kościoła opartego na wyrobach rzemieślnika. On buduje Kościół z ludzi narodzonych z Jego Ducha. Dzień nie ma nic wspólnego z nocą, ani ciało Chrystusa z religią. Każde serce póki żyje, musi wybrać.
  "I usłyszałem inny głos z nieba, mówiący: Wyjdźcie z niego, mój ludu, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i abyście nie otrzymali z jego klęsk, gdyż jego grzechy nałożyły się na siebie aż dosięgły nieba i Bóg wspomniał na jego niesprawiedliwe czyny." Obj.18:4,5
 • This commment is unpublished.
  Michał z Wodzisławia KeCh · 11 miesiecy temu
  Żaden człowiek nie jest w stanie zamienić kawałka chleba w krew ciało i dusze Boga wszechmogącego stworzyciela świata jakim jest Jezus Chrystus. To największe kłamstwo i bluźnierstwo ducha Antychrysta. Pan Jezus zawsze mówił w przypowieściach do tłumów. Zawsze na zasadzie symbolów. Żydzi nie wierzyli że jest synem Bożym który przyszedł w ciele, z krwi i ciała. Biblia nie może byc sprzeczna. Skoro Pan Jezus jie spożywał swojego ciała ani krwi, gdyż to było zwykle zabronione, to jakim cudem chciałby aby myślec lub aby spożywać fizycznie Jego ciało i krew. Kanibalizm, picie krwi było zabronione przez zakon. Opamietajcie się. To jest głupotą i naiwność oraz nieposłuszeństwo oraz wybiórcze traktowanie Biblii i Pisma. 
 • This commment is unpublished.
  Wierzący · 11 miesiecy temu
  Zauważyłem ogromne poruszenie tak zwaną Wycieczką do Watykanu niby ludzi wierzących. Chciałbym podkreślić slowo Niby ponieważ ci ludzie co się spotkali to nie są ludzie Wierzący. Jedną z podstaw człowieka wierzącego jest głoszenie Ewangelii. Czym jest Ewangelia? Zajrzyjmy do Biblii 1 list do Koryntian 15: 1-4. Chciałbym zaznaczyć słowa " według Pism" czyli według Biblii. Kościół Katolicki nie kieruje się Biblią oni mają własną księgę Katechizm KK. Więc pytania czy Ci ludzie na spotkaniu powiedzieli panu w białym prawdę zawartą w Biblii? czy głosili mu ewangelię? Czy mu powiedzieli że zwodzi ludzi? Czy mu powiedzieli o Ewangelii? Czy mu powiedzieli jak skończy jego kościół co jest zapisane w księdze objawienia o wielkiej nierządnicy? Jeszcze by szło powymieniać. Odpowiedź brzmi Nie!! Nic mu nie powiedzieli bo gdy by mu powiedzieli nie było by wspólnego zdjęcia. Po co takie spotkanie? Zajrzyjmy do Biblii. 1 Koryntian 15:33 nie mamy błądzić w złym towarzystwie bo nas zepsuje. Aby przypodobać się światu trzeba zbłądzić a Watykan należy do świata a władcą tego świata jest Diabeł.

  Co mówi Biblia o ludziach którzy głoszą inną ewangelię? Galacjan 1:8-9. Niech będzie przeklęty. Pytanie: czy chcesz się spotykać z takimi ludźmi? lub czy chcesz iść drogą Pana Jezusa zawartą w Biblii ?

  Wybór należy do ciebie 
 • This commment is unpublished.
  Dora · 11 miesiecy temu
  14 Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo5. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego - według tego, co mówi Bóg:6
  Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich,
  i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.
  17 Przeto wyjdźcie spośród nich
  i odłączcie się od nich, mówi Pan,
  i nie tykajcie tego, co nieczyste,
  a Ja was przyjmę
  18 i będę wam Ojcem,
  a wy będziecie moimi synami i córkami -
  mówi Pan wszechmogący.
  2List do Koryntian 6: 14-18Jestem na nie - papież przyniósł na ołtarz Pacza mamę obrzydliwe bóstwo. Jaki z niego więc Chrzescijanin ? Gdzie ślepy ślepego zaprowadzi ?
 • This commment is unpublished.
  Wielebny · 11 miesiecy temu
  Pastorzy czyli Antychryści? Nigdzie w Biblii nie ma stanowiska Pastor. Jedyny Pasterz to Pan Jezus Chrystus, który jest drzwiami do owczarni. Ci co chcą paść Bożą trzodę, Duch Święty ustanowił Biskupami, więc skąd stanowisko Pastor? Co to za funkcja Pastor między Biskupem a Diakonem? Kościoły Protestanckie, Zielonoświątkowe, Baptystyczne, Adwentyści dnia siódmego to odstępcze i zwiedzone kościoły, które zwodzą innych. Wiele można by wymieniać. Nie trzymają się Prawdy. Co robią zespoły muzyczne w.w kościołów w kościołach katolickich? Oddają cześć demonom?
 • This commment is unpublished.
  Anna · 2 miesiecy temu
  Przykre to , że ci co do tej pory nauczali słowa Bożego. Nagłe chcą połączenia. Pod płaszczem tego kryje się diabeł. Wielu będzie zwiedzionych o ilez też wybrani. Dlatego dajcie , że w tej nowej Religi nie ma miejsca na pokutę, krzyż Chrystusa. Przykro mi ale odstępstwo pełna parą tak jak zapowiedział mój Mistrz  Jezus Chrystus. 
Czy cenisz sobie ludzi ze swojego kościoła?
 • Głosów: (0%)
 • Głosów: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Ostatnie komentarze

@teologCzy berejczycy mieli "dyplom biblijny"? Nie mieli - a Paweł ich pochwala
@Wierzący zaszczepiony "Czy Pan Jezus twoim zdaniem wierzył by dziś w te brednie i teorie spiskowe jakoby rządy chciały zatłuc ludzi? :)" - Jasne a Lenin, Stalin ...
uwielbienie, koncert uwielbienia, zróbmy uwielbionko, my wielbimy a Pan nas uwalnia,.. itp itd..  z tego uwielbionka zrobiono już religię! Niektórzy nawet twierdzą,że  że ono jest ...
@...Wiesz Apostoł Paweł też mówił wiele razy  aby pilnować czytania i zdrowej nauki, Berejczykow pochwalił. Pan Jezus w Objawieniu zobacz co mówi do kościołów co ...
@KasiaTak tylko czym jest uwielbienie, Bogu bardziej zależy na Twoim śpiewie czy na Twoim postępowaniu, które będzie wyrazem uwielbienia dla Niego ?
@JanPrzypadki zmartwychwstania osób uznanych za zmarłe są znane także w dzisiejszych czasach.Jak powiedział pastor Korzeniewski przywrócenie pewnych funkcji życiowych nie jest wielkim dla Boga, ci ...
@IHS"..Pamiętajmy że Jedynym Prawdziwym Kościołem jest Kościół Rzymskokatolicki.." założony w 4 w n e przez polityka i poganina niejakiego Konstantyna Wielkiego nie mający nic wspólnego ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.

Zachowaj
Preferencje użytkownika
Używamy plików cookies, byś mógł jak najlepiej korzystać z naszej strony internetowej. Jeśli odmówisz ich użycia, to strona może nie funkcjonować odpowiednio.
Akceptuj wszystkie
Odmów wszystkich
Więcej
Essential
Te pliki cookies są potrzebne, by strona internetowa działała poprawnie. Nie można ich wyłączyć
chnnews.pl
Akceptuję
Funkcjonalne
Narzędzia wykorzystywane, by zapewnić Ci więcej opcji podczas przeglądania strony internetowej. W tym może zawierać się dzielenie się w mediach społecznościowych.
PHP.net
Akceptuję
Odmów
Analityczne
Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony. Pomagają nam też dowiedzieć się, które strony są najbardziej popularne lub jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Jeśli zablokujesz ten rodzaj cookies nie będziemy mogli zbierać informacji o korzystaniu z witryny oraz nie będziemy w stanie monitorować jej wydajności.
addthis.com
Akceptuję
Odmów
quantserve.com
Akceptuję
Odmów
Google Analytics
Akceptuję
Odmów
Reklamowe
W celu promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń, możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Ten rodzaj cookies służy do tego, aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Double Click/Google Marketing
Akceptuję
Odmów
Casale Media
Akceptuję
Odmów
PubMatic
Akceptuję
Odmów
Quantserve.com
Akceptuję
Odmów
mookie1.com
Akceptuję
Odmów
innovid.com
Akceptuję
Odmów
hit.gemius.pl
Akceptuję
Odmów
Marketing
Techniki, których celem jest strategia komercyjna, a w szczególności badanie rynku.
DoubleClick/Google Marketing
Akceptuję
Odmów
Facebook
Akceptuję
Odmów
Nieznany
jcmGuestEmail
Akceptuję
Odmów