Nowa władza ułatwi aborcję? Pastor dosadnie

Nowa władza ułatwi aborcję? Pastor dosadnie

niedziela, 22 październik 2023 19:27
Nowa władza ułatwi aborcję? Pastor dosadnie fot. YouTube

"Jak określić kobiety, które dzisiaj cieszą się, a nawet płaczą ze wzruszenia, ponieważ wreszcie odszedł ciemnogród i wreszcie będzie można zabijać bez ograniczeń swoje nienarodzone dzieci!" - pisze w mediach społecznościowych pastor Chrześcijańskiej Wspólnoty Ewangelicznej w Bielsku-Białej - Andrzej Cyrikas.

Podkreśla, że choć, być może, jest dla tych kobiet "ciemnogrodem" właśnie, to postrzega je jako "chore" i "pozbawione moralności".

Cyrikas natrafił w Internecie na wiele wypowiedzi takich kobiet. Według niego, "nienawidzą one swojej kobiecości" i są "zagubione".

Według niego, owe "wyzwolone panie już dawno zapomniały, jak to jest być kobietą", a stały się "partnerkami, kumpelami i kolejnymi ofiarami wyścigu szczurów".

"Nie mają czasu na miłość, tylko na przygodny i imprezowy seks; kiedy się orientują, że grozi im samotność do końca życia, jest za późno, aby cokolwiek zmienić" - alarmuje.

Podkreśla, że jest to "smutny obraz upadającej cywilizacji". A odpowiedzią jest zaufanie Jezusowi, który może zmienić taką "wyuzdaną osobę w kobietę".

"Tylko On może zmienić twarde i zbuntowane serca kobiet na delikatne" - zaznacza pastor z Bielska-Białej.

Post Andrzeja Cyrikasa udostępniono ponad 45 razy.

Jak wiadomo, Koalicja Obywatelska, która, jak wiele wskazuje, zawiąże przyszłą koalicję rządową, opowiada się za legalizacją aborcji do 12. tygodnia ciąży.

Nie wiadomo jednak czy do liberalizacji prawa aborcyjnego dojdzie. Takiego rozwiązania nie popiera bowiem jeden z potencjalnych koalicjantów - Polskie Stronnictwo Ludowe. W dodatku, w Sejmie przyszła koalicja nie będzie mieć większości do odrzucenia prezydenckiego weta, co, na szczęście, również może stanowić przeszkodę na drodzę do łatwiejszego zabijania nienarodzonych dzieci w Polsce.

Pomimo jawnie proaborcyjnego stanowiska lidera KO - Donalda Tuska, poparcie dla niego i jego ugrupowania wyraził Bogdan Olechnowicz - wieloletni pastor Wspólnoty Górna Izba w Gorzowie Wielkopolskim i kapelan zespołu Trzecia Godzina Dnia. Z nowego rozdania w polskiej polityce po wyborach radość wyraził również Andrzej Bajeński - prezbiter naczelny Kościoła Chrystusowego w RP.

Obecnie przerwanie ciąży w Polsce może być dokonane w przypadku gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej i gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.

Na podstawie: Facebook

Reklama

Ostatnio zmieniany niedziela, 22 październik 2023 21:45
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Prawy · 4 miesiecy temu
  Bogdan Olechnowicz o jego towarzystwo to wilki w owczej skórze! 
  • This commment is unpublished.
   Elise · 3 miesiecy temu
   @Prawy Niestety tak. Widzę to już od wielu lat i bardzo mnie to martwi. Zwracałam na to uwagę B. Olechnowiczowi na FB, rozmawiałam z osobami z PDJ. Nic się nie zmieniło. Niezwykle szkoda tak obdarowanego męża Bożego, który konsekwentnie brnie w bunt przeciwko Bożym zasadom. Obawiam się, że zajdzie w tym za daleko. 
  • This commment is unpublished.
   Hania · 2 miesiecy temu
   @Elise Obdarowany do zwodzenia ludzi.
  • This commment is unpublished.
   Antoni · 2 miesiecy temu
   @Prawy Bogdan "osiem gwiazdek" Olechnowicz i tyle w temacie. Ludzie obudźcie się! Olechnowicz i jego koledzy pod płaszczykim słodkiego gadania ciągną ludzi na dno PIEKŁA. 
   J 1,5-2,2
   Nowina, którą usłyszeliśmy od Niego i którą wam głosimy, jest taka: Bóg jest światłością*, a nie ma w Nim żadnej ciemności. 6 Jeżeli mówimy, że mamy z Nim współuczestnictwo, a chodzimy w ciemności, kłamiemy i nie postępujemy zgodnie z prawdą. 7

Ostatnie komentarze

Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.