Marcin Zieliński rozmawiał z aktorami The Chosen. Szczegóły

Marcin Zieliński rozmawiał z aktorami The Chosen. Szczegóły

niedziela, 04 luty 2024 22:12
Marcin Zieliński rozmawiał z aktorami The Chosen. Szczegóły

Marcin Zieliński, charyzmatyk i głoszący, w swoim programie "Kwadransik ze Słowem" podzielił się wywiadem z aktorami występującymi w popularnym serialu The Chosen poświęconym życiu Jezusa.

Jonathan Roumie (serialowy Jezus) i Elisabeth Tabish (Maria Magdalena) gościli w Warszawie przy okazji premiery dwóch pierwszych odcinków czwartego sezonu The Chosen.

Premiera cieszyła się dużym zainteresowaniem, bo i takim cieszy się sam serial.

Oboje aktorzy znaleźli chwilę, by porozmawiać z Zielińskim.

Zapytani o wyjątkowe momenty podczas nagrań, przyznali, że takich momentów jest bardzo wiele, bo i historie, które opowada serial są niezwykle poruszające.

- Kiedy opowiadasz takie historie, wzruszasz się bardzo często. Widzimy, jak te cuda są odgrywane, ludzkie historie się zmieniały. To bardzo wzruszający i urzekający plan zdjęciowy, którego jesteśmy częścią - powiedziała Tabish.

Przyznała, że nieraz nachodziły ją wątpliwości czy jest "wystarczająco dobra", by grać rolę Marii Magdaleny.

- Kim jestem, żeby ją grać? (...) Zdarzyło się wiele razy, że to, co czytałam w scenariuszu, przemawiało do mnie bardzo osobiście. Takie małe momenty powodują duże zmiany i mają na ciebie ogromny wpływ - wyjawiła.

Z kolei Jonathan Roumie opowiedział o pewnej niezwykłej sytuacji na planie.

- Był jeden moment, kiedy kręciliśmy czwarty sezon, w którym Jezus dokonuje cudu. Myślę, że w momencie, gdy cud miał się wydarzyć, miałem akurat uniesione ręce, pojawił się wiatr, który utworzył małe tornado na środku planu i każdy zaczął się zastanawiać, co to było. Rozejrzeliśmy się i spytaliśmy: czy mamy to nagrane? (...) To był pierwszy raz, że coś, co było jakby nie z tego świata, pojawiło się na planie - opowiada aktor.

Jak stwierdził, dla niego jako wierzącego, stanowiło to przypomnienie, by mieć oczy otwarte, bo "wszystko może się wydarzyć".

W Polsce serial The Chosen obejrzało już prawie dwa miliony widzów, a na całym świecie - 200 milionów.

Poniżej wspomniany program i wywiad Marcina Zielińskiego z Jonathanem Roumiem i Elisabeth Tabish (od 11 minuty, 10 sekundy).

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 luty 2024 08:45
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.