Była wielką gwiazdą tenisa. Teraz jest protestancką misjonarką (WIDEO)

Była wielką gwiazdą tenisa. Teraz jest protestancką misjonarką (WIDEO)

niedziela, 17 listopad 2013 19:59
Mary Pierce Mary Pierce fot. YouTube

Mary Pierce była przez wiele lat w czołówce światowego tenisa. Teraz służy Bogu.

Francuzka dwukrotnie wygrała turnieje wielkoszlemowe (Australian Open i French Open). Na kortach zarobiła 7,3 mln euro. W 2006 roku jej karierę przerwała poważna kontuzja kolana. Pierce zniknęła z życia publicznego.

Teraz jest misjonarką na przysłowiowym końcu świata.

Jak pisze francuski dziennik "L'Equipe", Pierce mieszka na Mauritiusie. Wcześniej była katoliczką. Teraz pracuje w ramach społeczności protestanckiej Church Team Ministries. Służba ta należy do ruchu zielonoświątkowego.

- Jestem szczęśliwa, jak nigdy dotąd. Wiem, że niektórzy myślą, że ktoś zrobił mi pranie mózgu, ale nie wiedzą, co mówią - tłumaczy Mary Pierce.

Była tenisistka podkreśla, że nawrócenie zmieniło jej życie.

- Gdybym nie poznała Boga, to po mojej kontuzji uzależniłabym się od narkotyków i alkoholu. Jestem gotowa, żeby ofiarować Bogu swoje życie - zaznacza.

Pierce uwolniła się też od swojego ojca Jima, który dla wyników dyscyplinował ją poprzez przemoc i obelgi.

- W końcu czuję się wolna. Jestem uzdrowiona z ran z przeszłości. Kocham mojego ojca i nie mam nic przeciwko niemu - mówi obecna misjonarka.

Poza kościołem Pierce udziela lekcji tenisa wnukom Mikiego Hardy'ego - założyciela Church Team Ministries.

Poniżej francuski reportaż o nowym życiu Mary Pierce, a także jej najlepsze zagrania w karierze tenisowej.

Udostępnij

Źródło: bild.de

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.