Warszawa

20°C

  O świadectwie byłej wokalistki Ich Troje, Ani Świątczak, mówiły media. A teraz... (WIDEO)

  O świadectwie byłej wokalistki Ich Troje, Ani Świątczak, mówiły media. A teraz... (WIDEO)

  poniedziałek, 16 styczeń 2017 18:06
  Anna Żeńca (Świątczak) Anna Żeńca (Świątczak) fot. YouTube/Jestem Drugi

  Jej świadectwo nawrócenia obiło się echem w mediach i świecie show-biznesu. Teraz Ania Świątczak, była wokalistka Ich Troje, podejmuje inicjatywę w szczytnym celu.

  Dzień z Anią Świątczak - to licytacja, na którą zaprasza.

  Nagrodą jest wspólne spędzenie czasu z Anią i jej obecnym zespołem.

  "To dzień w sali prób, podczas przygotowań do koncertu, podczas samego koncertu, kto wie, może po drodze popełnimy jeszcze jakieś nagranie bądź duet muzyczny" - mówi w nagraniu dla fanów.

  Licytacja jest skierowana zwłaszcza do osób interesujących się pracą muzyka i jej obserwacją.

  Każda złotówka z licytacji ma zostać przeznaczona na działalność Fundacji Nowy Start, która zajmuje się wspieraniem osób wykluczonych ze społeczeństwa, a także niepełnosprawnych i starszych.

  Licytację można znaleźć TUTAJ

  Świadectwo Ani Świątczak porusza.

  Już w młodym wieku miała styczność z narkotykami i piła alkohol. Choć odnajdywała się w swojej pasji - śpiewaniu, to nie wszystko szło tak, jak chciała. Miała myśli samobójcze.

  "Leżałam na podłodze i wrzeszczałam: "nie wiem, kim jesteś, nie znam Cię, ale jeżeli jesteś i chociaż odrobinę Cię interesuje moje życie i to, gdzie jestem, to coś z tym zrób, wyciągnij mnie, postaw gdzie indziej" - mówiła do Boga.

  Zaledwie kilka dni później spotkała na ulicy dziewczynę, która zaprosiła ją na chrześcijańskie spotkanie.

  "Wiedziałam jedno - ta dziewczyna ma coś, czego ja całe życie szukam i kompletnie nie wiedziałam, z czego to wynika" - wspomina w programie "Jestem Drugi".

  Jak mówi, niedługo potem znalazła Boga.

  Z czasem jednak zaczęła "więcej śpiewać, robić prawdziwą karierę w show-biznesie, zaczęły się koncerty i niekończące się trasy".

  Wtedy zaczął się jej związek z liderem zespołu Ich Troje - Michałem Wiśniewskim.

  "Poznałam faceta, wyszłam za niego za mąż, urodziłam dwójkę dzieci. Żyliśmy bardzo wygodnie w ogromnym domu, koncertując i spotykając się z fanami, opowiadając o tym, jak to jest cudownie i wspaniale, bo przecież mam wielki dom, dużo pieniędzy, karierę i akceptację" - opisuje tamten czas wokalistka.

  A jednak czegoś jej brakowało. Jak sprawy potoczyły się dalej? Obejrzyj wzruszające nagranie poniżej.

  REKLAMA

  Wyznanie Ani obiło się echem w mediach.

  W programie "Dzień dobry TVN", który można obejrzeć tutaj, dziennikarka Agnieszka Jastrzębska przyznała, że świadectwo "robi wrażenie".

  "Jak widać, są ludzie, którzy potrzebują podzielić się z innymi takim świadectwem. Trudno nawet to oceniać. Na pewno to zostaje w ludziach, bo jest tak emocjonalne" - stwierdziła.

  Przypomniała, że o zwróceniu się do Boga poinformowała także inna postać show-biznesu - Maja Frykowska. Ona również wystąpiła w programie "Jestem Drugi" (wideo poniżej).

  Zobacz także: Znacie Mikołaja Reya z MasterChefa? Oto co powiedział o Jezusie w TVN (WIDEO)

  Dodaj komentarz


  Please publish modules in offcanvas position.