Zdruzgotana Katy Perry płakała przed kamerą. Jest odpowiedź na jej problemy (WIDEO)

Zdruzgotana Katy Perry płakała przed kamerą. Jest odpowiedź na jej problemy (WIDEO)

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 19:09
Katy Perry Katy Perry kas wywiadu Associated Press

Gwiazda pop i idolka mas ze łzami w oczach przyznała podczas wywiadu, że miała myśli samobójcze.

- Napisałam o tym piosenkę. Nazywa się "By the Grace of God" (Przez Bożą łaskę). Jest mi głupio, że miałam te myśli, czułam się zdołowana i zdepresjonowana - powiedziała podczas sesji na YouTube z serii "The Therapist" (Terapeuta), w której rozmawiała z popularnym psychologiem - dr. Sirim Sat Nam Singhiem.

Perry wyznała, że zmaga się z wyzwaniem bycia sobą przy jednoczesnym promowaniu swojego publicznego wizerunku, żyjąc "pod szalonym mikroskopem" ludzi, którzy ciągle ją obserwują.

- Tak bardzo chcę być Katheryn Hudson (jej oryginalne nazwisko), że czasem nie chcę już nawet wyglądać jak Katy Perry. Trochę dlatego przycinam sobie włosy - bo naprawdę chcę być autentyczną sobą - wyznała.

Podczas sesji przyznała także, że pije alkohol i "musi znać swoje ograniczenia", a nieraz wypija "kilka drinków", gdy tylko gdzieś wychodzi, bo to pomaga jej w odpowiednim dla gwiazdy zachowaniu. Jak stwierdziła, medytuje i uprawia jogę, bo nie jest czasem w stanie poradzić sobie z emocjami. Mówiła też o zmiennych relacjach z rodzicami.

Zobacz także: Wyjaśniono, w jaki sposób joga jest powiązana z szatanem

Widzowie podczas serii jej występów na YouTube Perry mieli także okazję oglądać, jak uprawia jogę, gości imprezy, nakłada sobie make-up i śpiewa. Wszystko to ma służyć promocji jej nowej płyty "Witness".

Katy Perry, choć jest idolką mas, jest niestety także przykładem odejścia od wiary. Urodziła się w rodzinie pastorskiej i śpiewała w kościele. Wydała nawet płytę gospel. Z czasem rzuciła się jednak w wir świata.

- Wydałam tę płytę, bo wychowałam się w domu, gdzie wszystko, co robiłam, to słuchałam muzyki gospel. Przysięgam, że chciałam zostać Amy Grant (chrześcijańska wokalistka, red.) muzyki, ale nie wyszło, więc zaprzedałam swoją duszę diabłu - mówiła potem z ironią.

Dziś jako jedna z najbardziej znanych popowych wokalistek globu chętnie pokazuje półnagie ciało i opowiada o swoich seksualnych przygodach. Jawnie pochwala homoseksualizm, śpiewając piosenkę "I Kissed a Girl" (Pocałowałam dziewczynę). Jej występy zawierają demoniczne akcenty. Ostatnio wystąpiła w reklamie świątecznej, której hasłem przewodnim było "Happy Holidays" (Wesołego Urlopu) zamiast "Merry Christmas" (Wesołych Świąt).

Jej ojciec Keith Hudson w 2013 roku określił ją mianem "diabelskiego dziecka" i zaapelował o modlitwę za nią, podkreślając, że potrzebuje ona "uzdrowienia". Później złagodził jednak ton. Mimo różnic dzielących go z córką, stwierdził, że jest "dumnym ojcem".

Na podstawie biblijnej przypowieści o synu marnotrawnym możemy z całą pewnością stwierdzić, że Bóg wciąż kocha Katy Perry i jego drzwi stoją przed nią otworem, a Jezus Chrystus jest gotowy, by uwolnić ją od depresji i wszelkiego demonicznego zniewolenia.

Poniżej fragment wspomnianej sesji terapeutycznej Katy Perry.

Zobacz także: Miley Cyrus odpowiedziała na inicjatywę papieża Franciszka

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.