Zdruzgotana Katy Perry płakała przed kamerą. Jest odpowiedź na jej problemy (WIDEO)

Zdruzgotana Katy Perry płakała przed kamerą. Jest odpowiedź na jej problemy (WIDEO)

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 19:09
Katy Perry Katy Perry kas wywiadu Associated Press

Gwiazda pop i idolka mas ze łzami w oczach przyznała podczas wywiadu, że miała myśli samobójcze.

- Napisałam o tym piosenkę. Nazywa się "By the Grace of God" (Przez Bożą łaskę). Jest mi głupio, że miałam te myśli, czułam się zdołowana i zdepresjonowana - powiedziała podczas sesji na YouTube z serii "The Therapist" (Terapeuta), w której rozmawiała z popularnym psychologiem - dr. Sirim Sat Nam Singhiem.

Perry wyznała, że zmaga się z wyzwaniem bycia sobą przy jednoczesnym promowaniu swojego publicznego wizerunku, żyjąc "pod szalonym mikroskopem" ludzi, którzy ciągle ją obserwują.

- Tak bardzo chcę być Katheryn Hudson (jej oryginalne nazwisko), że czasem nie chcę już nawet wyglądać jak Katy Perry. Trochę dlatego przycinam sobie włosy - bo naprawdę chcę być autentyczną sobą - wyznała.

Podczas sesji przyznała także, że pije alkohol i "musi znać swoje ograniczenia", a nieraz wypija "kilka drinków", gdy tylko gdzieś wychodzi, bo to pomaga jej w odpowiednim dla gwiazdy zachowaniu. Jak stwierdziła, medytuje i uprawia jogę, bo nie jest czasem w stanie poradzić sobie z emocjami. Mówiła też o zmiennych relacjach z rodzicami.

Zobacz także: Wyjaśniono, w jaki sposób joga jest powiązana z szatanem

Widzowie podczas serii jej występów na YouTube Perry mieli także okazję oglądać, jak uprawia jogę, gości imprezy, nakłada sobie make-up i śpiewa. Wszystko to ma służyć promocji jej nowej płyty "Witness".

Katy Perry, choć jest idolką mas, jest niestety także przykładem odejścia od wiary. Urodziła się w rodzinie pastorskiej i śpiewała w kościele. Wydała nawet płytę gospel. Z czasem rzuciła się jednak w wir świata.

- Wydałam tę płytę, bo wychowałam się w domu, gdzie wszystko, co robiłam, to słuchałam muzyki gospel. Przysięgam, że chciałam zostać Amy Grant (chrześcijańska wokalistka, red.) muzyki, ale nie wyszło, więc zaprzedałam swoją duszę diabłu - mówiła potem z ironią.

Dziś jako jedna z najbardziej znanych popowych wokalistek globu chętnie pokazuje półnagie ciało i opowiada o swoich seksualnych przygodach. Jawnie pochwala homoseksualizm, śpiewając piosenkę "I Kissed a Girl" (Pocałowałam dziewczynę). Jej występy zawierają demoniczne akcenty. Ostatnio wystąpiła w reklamie świątecznej, której hasłem przewodnim było "Happy Holidays" (Wesołego Urlopu) zamiast "Merry Christmas" (Wesołych Świąt).

Jej ojciec Keith Hudson w 2013 roku określił ją mianem "diabelskiego dziecka" i zaapelował o modlitwę za nią, podkreślając, że potrzebuje ona "uzdrowienia". Później złagodził jednak ton. Mimo różnic dzielących go z córką, stwierdził, że jest "dumnym ojcem".

Na podstawie biblijnej przypowieści o synu marnotrawnym możemy z całą pewnością stwierdzić, że Bóg wciąż kocha Katy Perry i jego drzwi stoją przed nią otworem, a Jezus Chrystus jest gotowy, by uwolnić ją od depresji i wszelkiego demonicznego zniewolenia.

Poniżej fragment wspomnianej sesji terapeutycznej Katy Perry.

Zobacz także: Miley Cyrus odpowiedziała na inicjatywę papieża Franciszka

Reklama

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...
@liberał w kościele zielono?Biblijnie jest udowodnione, że praktykowanie homoseksualizmu jest grzechem. Poczytaj trochę Biblii, a może Bóg ci otworzy oczy i rozjaśni umysł. Boże chroń nas od ludzi ...
@ale co ja tam wiem..doszło do tragedii a ty plujesz jadem?
nie przepadam za discopolo ale jeśli głosi Pana Jezusa to ok

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.