Warszawa

9°C

  Wyjaśniono, w jaki sposób joga jest powiązana z szatanem

  Wyjaśniono, w jaki sposób joga jest powiązana z szatanem

  sobota, 17 grudzień 2016 00:00
  zajęcia jogi zajęcia jogi fot. prweb.com

  Jogę wielu uznaje dziś za doskonały sposób na zdrowie i połączenie ciała z duchem. Wielu ludzi wręcz ją uwielbia. Tymczasem...

  Jogą zajmowała się również Beth Eckert, która jako młoda kobieta angażowała się w New Age i okultyzm. Interesowała się także hinduizmem, buddyzmem, taoizmem i innymi wierzeniami. Wraz z tym wszystkim zaczęła dowiadywać się więcej o przekazywaniu energii, jodze i medytacji. Jogą zajmowała się niemal codziennie i nie widziała w tym nic niewłaściwego. Jej życie całkowicie zmieniło się około trzech lat temu, gdy nawiązała relację z Jezusem Chrystusem. Z czasem zaczęła rozumieć, że jako chrześcijanka nie powinna zajmować się jogą. Dziś mówi wprost, że praktykując jogę, zaprasza się do swojego ciała demonicznego ducha kundalini, łączy się z fałszywą hinduistyczną boginią Śakti. To stanowi zaproszenie także dla innych demonów.

  - Kiedy zapraszamy do siebie demony, to nie zdajemy sobie sprawy, że to robimy. Czasem nic się nie czuje. Diabeł chce uzyskać do ciebie dostęp, bo wtedy ma do ciebie prawo - tłumaczy Eckert.

  Jak mówi, wtedy szatan może swobodnie spowodować u takiego człowieka między innymi chorobę czy depresję.

  - Śakti to bardzo znacząca bogini, bardzo silna. Kolejna część diabła. Na pewno nie chciałbyś się połączyć z nią ani z żadną inną boginią czy bożkiem, nie mówiąc o dopuszczeniu do swojego wnętrza demonów - wskazuje.

  Eckert podkreśla, że demony zrobią w takiej sytuacji, co tylko chcą, niezależnie od tego czy osoba, które je zaprosi, tego chce czy woli o tym nie myśleć.

  - Wielu ludzi uprawia jogę i nie ma pojęcia, co tak naprawdę robi - zauważa.

  Jednocześnie Beth Eckert podkreśla, że Bóg kocha zwiedzione osoby. Ważne jest jednak, by zwrócić się do niego przez relację z Jezusem Chrystusem.

  - To prawda - w Biblii nigdzie nie jest napisane: "nie wolno praktykować jogi". Ale Biblia mówi o wielu rzeczach związanych z czarami i okultyzmem. Trzeba więc poprosić Jezusa Chrystusa o jego prawdę, wiedzę, rozeznanie. Musimy być w Jego obecności i Go uwielbiać - wyjaśnia.

  - Bóg kocha cię i troszczy się o ciebie. On nie chce, byśmy zajmowali się jogą albo czarami, bo to jest niebezpieczne - dodaje.

  Eckert wyznaje, że jako dziecko była indoktrynowana. Brała udział w "satanistycznych rytuałach", a podczas nich była zmuszana, by układać się w pozy jogi, by przyjmować tego złego ducha do swojego ciała. Według niej, satanistyczne są również wielkie światowe religie, jak buddyzm, hinduizm czy islam.

  - Jest wiele religii. Wszystkie one zawierają w sobie oddawanie czci fałszywym bożkom i boginiom, a nie Jezusowi Chrystusowi - zwraca uwagę.

  Oprócz jogi, przestrzega przed takimi praktykami jak tai chi, akupunktura, feng shui, medytacja czy czakry.

  - Wszystkie one są związane z demonami i demoniczną energią, fałszywymi bożkami i boginiami - podkreśla..

  Przypomina, że wiele wschodnich religii przychodzi w formie miłości i oświecenia. Tymczasem są one bardzo niebezpieczne.

  - Diabeł zawsze przychodzi w sposób, który wygląda dobrze, przydatnie i przyjemnie. I zawsze jest to zwiedzenie, które łączy cię z ciemnością - zaznacza Beth Eckert.

  Wideo, na którym wyjaśnia tę problematykę, zamieszczamy poniżej (w jęz. angielskim).

  Zobacz, co się stało, gdy nauczyciel jogi kundalini pomodlił się do Jezusa

  REKLAMA
   

  Dodaj komentarz

  Komentarze  

  0 # RE: Wyjaśniono, w jaki sposób joga jest powiązana z szatanemUchiha Madara 2018-09-27 18:06
  Jestem ciekawy jaką minę bedą mieli wszyscy "zapaleni chrześcijanie kiedy wykitują i okaże się że wszystko w co wierzyli okaże się ściemą.
  Odpowiedz

  Please publish modules in offcanvas position.