Warszawa

0°C

  Chrześcijański raper Kolah w klipie z księdzem (WIDEO)

  Chrześcijański raper Kolah w klipie z księdzem (WIDEO)

  wtorek, 28 listopad 2017 13:48
  ks. Paweł Gołofit i Kolah ks. Paweł Gołofit i Kolah fot. YouTube/Good God

  Ekumeniczny teledysk z udziałem znanego chrześcijańskiego rapera. Kolah razem z księdzem Pawłem Gołofitem rapuje w utworze "Sługa" grupy Good God.

  Kolah występuje z tym zespołem gościnnie. W klipie rapują o tym, że Bóg zmazuje grzechy, mówią o priorytecie miłości, a także o tym, że chcą stać się sługami, tak jak Chrystus.

  Teledysk nagrano w katolickiej parafii.

  W klipie występuje także kobieta, która na koniec wchodzi do środka i z rozpromienioną twarzą spogląda na ołtarz. Widać wtedy między innymi napis: "Królowo różańca świętego, módl się za nami". Na końcu kościelnej sali znajdują się figury oraz obrazy.

  Partner Kolah w teledysku, ksiądz Paweł Gołofit, studiował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i jak można wyczytać na jego profilu na Facebooku, jest wikarym w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmie. Zachęca tam między innymi do modlitwy charyzmatycznej i mszy z modlitwą o uzdrowienie. Na kanale zespołu Good God na YouTube zamieszczono sprawowaną przez niego mszę prymicyjną:

  Zespół Good God określa siebie jako "zespół reggae składający się z kapłanów i świeckich, którzy pragną głosić Dobrą Nowinę poprzez połączenie Słowa Bożego i nowoczesnej muzyki".

  Kolah na swoim fanpage'u na Facebooku skomentował klip tak:

  "Zapraszam do obejrzenia, posłuchania i udostępniania teledysku, który miałem przyjemność nagrać z zespołem Good God.

  "Miłość jest wszystkim, miłość dla wszystkich,
  Nie bądźmy wyniośli, lecz skłaniajmy się do niskich"...".

  Kolah jest znany nie tylko z nagranych przez siebie albumów. Występował także z licznymi chrześcijańskimi zespołami i na wielu chrześcijańskich konferencjach.

  Uwaga. Artykuł ma charakter informacyjny i nie musi odzwierciedlać poglądów redakcji.

  Zobacz także: Pastor ostrzega: czyściec to niebezpieczna doktryna

  REKLAMA

   

  Please publish modules in offcanvas position.