Warszawa

1°C

  Onet o nawróceniu Anny Świątczak

  Onet o nawróceniu Anny Świątczak

  wtorek, 23 styczeń 2018 18:08
  Anna Świątczak w programie "Jestem Drugi" Anna Świątczak w programie "Jestem Drugi" fot. "Jestem Drugi"/YouTube

  Portal Onet.pl poświęcił odsłonę cyklu "Kiedyś gwiazdy TV, a dziś?" Annie Świątczak - niegdyś żonie lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego, a obecnie osobie nawróconej i świadczącej o wierze w Jezusa.

  Portal linkuje do stworzonego przez siebie celebryckiego serwisu Plejada.pl, a ten w artykule ""Anna Świątczak skradła serce Michała Wiśniewskiego, a potem nawróciła się do Boga" przypomina biografię i drogę kariery Świątczak - jej zwycięstwo w "Szansie na sukces" w 1995 roku, awans do opolskich "Debiutów", chórki u Andrzeja Piasecznego i Natalii Kukulskiej i wreszcie występy wokalne w Ich Troje, a później debiutancką płytę "Aniqa".

  Jak to w przypadku tego rodzaju serwisów, znalazło się także miejsce, jeśli chodzi o dzieje małżeństwa Świątczak z Michałem Wiśniewskim, które zakończyło się w 2011 roku.

  Drugiej płyty, pomimo wstępnych planów, nie nagrała, ale jak czytamy, w 2014 roku powróciła do mediów - dzięki akcji Społeczności Chrześcijańskiej Południe.

  "Wzięła udział w akcji "Jestem Drugi", w ramach którego nagrała kilkominutowy film-spowiedź o nawróceniu do Boga" - napisano.

  Serwis cytuje wypowiedź wokalistki.

  "Pewnego dnia pojechałam do lasu na spacer i powiedziałam, że odchodzę. «Boże, nie jestem w stanie zaprzeczyć, że Cię nie ma, ale nie chcę tego, spodziewałam się czegoś innego. Nie znam Cię, ale jeżeli jesteś, to zrób coś z moim życiem".

  Plejada.pl zauważa, że w ubiegłym roku Świątczak nagrała album studyjny, zatytułowany "Mińska LIFE". Została też prowadzącą chrześcijańskiego talk-show.

  Od 2012 roku jest żoną perkusisty Michała Żeńcy.

  Poniżej wspomniany program "Jestem Drugi" z udziałem Anny Świątczak.

  Zobacz także: Maja Frykowska-Brzezińska: gdy nawracasz się do Jezusa, to masz moc! (WIDEO)

  REKLAMA

  Please publish modules in offcanvas position.