Warszawa

5°C

  Grupa Hillsong z nagrodą Grammy. Za tę piosenkę

  Grupa Hillsong z nagrodą Grammy. Za tę piosenkę

  poniedziałek, 29 styczeń 2018 18:06
  Brooke Lightwood odebrała nagrodę Grammy dla zespołu Hillsong Brooke Lightwood odebrała nagrodę Grammy dla zespołu Hillsong fot. Christian Today

  Uwielbieniowy chrześcijański zespół Hillsong z australijskiego kościoła o tej samej nazwie został po raz pierwszy laureatem muzycznej nagrody Grammy.

  Statuetki wręczono w Nowym Jorku w hali Madison Square Garden.

  Grupa Hillsong została wyróżniona w kategorii Chrześcijańskie Wykonanie/Utwór za bardzo popularną na świecie, także w Polsce, piosenkę "What a Beautiful Name" (Co za piękne imię).

  - To absolutnie niesamowity zaszczyt. Śpiewamy i piszemy o najbardziej niesamowitym imieniu ze wszystkich, które przemieniło nasze życie. To ogromny przywilej. Pragniemy podziękować naszemu całemu zespołowi, który prowadził nagrania, naszemu kościołowi, pastorom Brianowi i Bobby Houston - powiedziała reprezentująca zespół Brooke Ligertwood, która przyjęła statuetkę.

  Z kolei Ben Fielding, lider uwielbienia i kompozytor, powiedział publiczności:

  "Bez względu na to czy czujesz się daleko czy blisko Boga, bez względu na dystans, jego miłość jest większa, jego imię jest potężniejsze, wspanialsze i piękniejsze niż jakiekolwiek inne. Niech to wszystko będzie na chwałę imienia ponad wszelkie imię - imienia Jezus".

  Od 1992 roku Hillsong Worship nagrał 24 płyty z ponad 275 piosenkami. Według kościoła Hillsong, pieśni te są śpiewane przez około 50 milionów ludzi w 60 językach.

  Przypomnijmy, że w Warszawie działa kościół w ramach Hillsong Family czyli Rodziny Hillsonga. To kościół Zoe Warsaw.

  Poniżej wspomniana piosenka "What a Beautiful Name".

  Na podstawie: Christian Today

  Zobacz także: Zmarł twórca "Oh, Happy Day"

  REKLAMA

   

  Dodaj komentarz

  Komentarze  

  0 # DemonAsia do Piotr Woronin 2018-06-04 05:55
  Do Piotr Woronin: Demonem to ty jesteś takie rzeczy gadając.
  Odpowiedz

  Please publish modules in offcanvas position.