Warszawa

24°C

    Conchita Wurst: mam HIV

    Conchita Wurst: mam HIV

    poniedziałek, 16 kwiecień 2018 17:37
    Conchita Wurst Conchita Wurst fot. Wikimedia

    Zwycięzca konkursu piosenki Eurowizji z 2014 roku, austriacki piosenkarz Thomas Neuwirth znany jako Conchita Wurst, oświadczył, że jest nosicielem wirusa HIV.

    Jak wiadomo, Neuwirth stylizuje się na kobietę z brodą. To właśnie ten transseksualny styl przysporzył mu w dużej mierze popularności w Europie. Stał się adwokatem i ikoną ruchu LGBT. Teraz musiał zdobyć się na trudne wyznanie. Musiał, bo skłonił go do tego szantaż jego byłego partnera. Miał on grozić artyście, że ujawni fakt jego choroby światu. Neuwirth postanowił, że nie będzie czekał i uprzedzi go. Na Instagramie napisał, że "nie pozwoli się nikomu zastraszać".

    Piosenkarz przyznał, że z chorobą zmaga się od wielu lat. Poddaje się leczeniu, które ma przynosić mu ulgę na tyle, że czuje się lepiej. Oświadczenie miał wygłosić także dlatego, by wystąpić przeciwko stygmatyzacji osób będących nosicielami wirusa HIV. Conchita podkreśla, że jego rodzina i bliscy od lat wiedzą o jego chorobie.

    Z raportów Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że jedyną populacją, w której systematycznie rośnie liczba zakażeń HIV jest populacja mężczyzn uprawiającysh seks z mężczyznami.

    Do problemu HIV wśród homoseksualistów odniosła się na łamach "Rzeczpospoplitej" psycholog Bogna Białecka. Wskazała ona, że z raportów Światowej Organizacji Zdrowia wynika, iż jedyną populacją, w której systematycznie rośnie liczba zakażeń HIV, jest populacja mężczyzn uprawiającysh seks z mężczyznami. Jak zauważyła, badania przeprowadzone w 2003 roku w Holandii pokazały, że homoseksualiści będący w stałym związku mają średnio siedmiu partnerów seksualnych w ciągu roku, a mężczyźni stanu wolnego – średnio 22 partnerów w ciągu roku.

    Na podstawie: tvn24.pl, Rp.pl

    REKLAMA

    Dodaj komentarz


    Komentarze  

    -1 # PYTANIE DO AUTORA ARTYKUŁU???Andrzej 2018-04-17 18:55
    Proszę o odpowiedź od autora artykułu czy opis poniżej odnoszący się do osób stanu wolnego nie odnosi się również do osób homoseksualnych, bo jeśli ta osoba ma 22 partnerów to kim jest, bo mnie się tylko jedna nazwa nasuwa "że homoseksualiści będący w stałym związku mają średnio siedmiu partnerów seksualnych w ciągu roku, a mężczyźni stanu wolnego – średnio 22 partnerów w ciągu roku".
    Odpowiedz
    +1 # RE: PYTANIE DO AUTORA ARTYKUŁU???Kasia 2018-04-17 19:48
    Andrzej,co chcesz przez to powiedzieć?
    Odpowiedz
    +3 # Ale newsBeka Nur 2018-04-16 23:45
    Co to jest? Pytam. Czy chnnews.pl nie ma innych newsów chrześcijańskich? Co to obchodzi wierzących.
    Odpowiedz
    +1 # RE: Ale newsChnNews.pl 2018-04-17 07:55
    To pokazuje konsekwencje homoseksualizmu.
    Odpowiedz
    -2 # RE: Ale newsBeka Nur 2018-04-17 23:48
    Konsekwencje homoseksualizmu w kategorii rozrywka???? Halo.....
    Odpowiedz
    +1 # RE: Ale newsChnNews.pl 2018-04-20 04:46
    Tak. W kategorii "Rozrywka", bo jest to kategoria dotycząca muzyki, filmu itp., a Conchita Wurst to piosenkarz.
    Odpowiedz
    -1 # RE: Ale newsKasia 2018-04-17 19:46
    No przecież chodzi o znaki czasów ostatnich--np.bedzie jak za czasów Noego czy Lota,Sodomy Gomory...
    Beka,załóz coś swojego,a nie krytykuj ludzi,którzy sie trudzą.
    Pan Jezus nakazał sledzić te znaki.
    Odpowiedz
    +2 # RE: Ale newsBeka Nur 2018-04-17 23:37
    Kasia.Jakie znaki? Z ocznych kazał śledzić? Usuncie to z pierwszej strony, bo niedobrze mi się robi, jak patrzę na to dziwadlo.
    Odpowiedz
    0 # mira.kaszub@interia.plMira 2018-04-21 16:49
    Chyba po to żeby modlić się o takich ludzi.
    Odpowiedz
    0 # Kogo to interesujekik 2018-04-16 18:33
    Co to kogo interesuje ta osoba jak chce być kobietą to niech zlikwiduje zarost na brodzie bo to zle wygląda.
    Odpowiedz
    0 # EwangelizacjaUczeń Pana Jezusa w XXI wieku 2018-04-20 08:51
    Interesuje choćby mnie, jednego ze współczesnych uczniów Pana Jezusa Chrystusa, aby nieść takim ludziom jak ten „idol” POP i nastolatków ewangelię. Ewangelię, o tym, że Bóg choć Święty i Gniewny nienawidzący bezprawia i wszelkiego grzechu (transseksualizmu i homoseksualizmu) jednak kocha każdego człowieka na tym łez padole. Przypominam również, że za nas wszystkich, za cały zamieszkały przez wszystkich ludzi świat bez względu na epokę i miejsce w jakim oni żyją, On oddał Swojego Najdroższego Syna, Jezusa Chrystusa! A Ten, Ów Boży Syn Umiłowany, Którego mamy słuchać, powiedział, że nie potrzebują lekarza zdrowi, zostawia On dziewięćdziesiąt owiec SPRAWIEDLIWYCH i idzie za tą JEDNĄ zagubioną. On to w końcu zapłacił za nas wszystkich Swoją Najdroższą Krew w Najdoskonalszej Ofierze, złożonej ok. 2000 lat temu na Wzgórzu GOLGOTY! A dziś Ten sam Prawdziwy Bóg i Prawdziwy Człowiek, razem ze Swoim Ojcem, podobnie jak to było w pierwszym wieki naszej ery, tak i w XXI w. wyposaża nas wierzących w Niego w Moc Ducha Świętego, jak i w całą Zbroję Bożą (Efezjan 6), w tym w obuwie gotowości zwiastowania Dobrej Nowiny aż o krańce ziemi.
    A teraz pytania do niedowiarków XXI wieku i marudów w kościołach!
    Zacznę od Chrystusowego PYTANIA!
    „Jak długo mam być z wami i mam was znosić?” (Ewangelia wg św. Łukasza 9:41)

    A więc:

    Czy Jezus pozwolił nam już zzuć obuwie gotowości głoszenia Dobrej Nowiny?
    Czy Jezus zabrał nam już Ducha Świętego?
    Czy Jezus zostawił nas sierotami?
    Czy Jezus już przyszedł powtórnie i czy zwolnił nas z zadania głoszenia Ewangelii?
    Odpowiedz
    0 # Dobra NowinaJola 2018-05-08 19:42
    Cudownie ze znalazl sie uczen Jezusa Chtystusa z XXI wieku - podpisuje sie z radoscia pod jego komentarzem . Maryjo Gwiazdo Nowej Ewangelizacji prowadz nas. Tobie tak bardzo zalezy by kazdy otworzyl sie na Milosc Pana - bo widzialas Jego cierpienia i meke . Do Krzyza przyciagna Moca Ducha cale zlo swiata ,choroby ,zniewolenia , nalogi i pokonal raz na zawsze szatana. Przeklenstwo Krzyza zamienil na Blogoslawienstwo . Dla kazdego Chwala Panu.
    Odpowiedz

    Please publish modules in offcanvas position.