"Super człowiek". Media o chrześcijańskiej gwieździe Lecha Poznań

"Super człowiek". Media o chrześcijańskiej gwieździe Lecha Poznań

środa, 16 grudzień 2020 18:27
Mikael Ishak Mikael Ishak fot. LechPoznan.pl

Mikael Ishak niejeden raz porwał w tym sezonie kibiców. A media doceniły nie tylko jego postawę na boisku, ale i poza nim. "Lech Poznań kupił nie tylko świetnego napastnika, ale też super człowieka" - wskazują media.

Liczne serwisy donoszą o niecodziennej sytuacji, jaka spotkała dziennikarza "Głosu Wielkopolskiego" Zbigniewa Snusza w Poznaniu. Miał on problem spowodowany awarią samochodu. W tym czasie Mikael Ishak akurat przejeżdżał wraz z żoną w pobliżu. Postanowił się zatrzymać i pomóc dziennikarzowi.

"Dlaczego warto jeździć 20-letnim gruchotem? Bo czasami staje i trzeba go przepchnąć. Tak jak przed chwilą. No i akurat było trochę pod górkę. No i nie dałem rady. Ulica zablokowana. Polacy omijają, ale żaden się nie zatrzyma. I wtedy zjawia się on. - Can I help you? Słyszę zza opuszczonej szyby wypasionego suva. No i po chwili pcha mojego gruchota. Najlepszy napadzior poznańskiego Lecha - Mikael Ishak. Kolejorzu, dzięki Ci za ten transfer!" - napisał w mediach społecznościowych Snusz.

Dlaczego warto jeździć 20-letnim gruchotem? Bo czasami staje i trzeba go przepchnąć. Tak jak przed chwilą. No i akurat...

Opublikowany przez Zbyszka Snusza Poniedziałek, 14 grudnia 2020

A "Wirtualna Polska" podsumowała: "Bez wątpienia postawę Ishaka można uznać za wzór. Wiele osób ze zobojętnieniem spogląda na problemy innych. Piłkarz Kolejorza wykazał się natomiast bardzo empatycznym zachowaniem."

Z kolei na stronie "Super Expressu" można przeczytać: "wielkie brawa dla Ishaka, że mimo panującej pandemii zatrzymał się i zdecydował udzielić pomocy".

We wrześniu, niedługo po tym, jak przyszedł do poznańskiej drużyny, Ishak, Szwed pochodzenia asyryjskiego, udzielił wywiadu "Super Expressowi".

Przyznał się w rozmowie do wiary. Podkreślił, że Jezus Chrystus jest jego Panem i Zbawicielem.

"Nic na świecie nie jest od Niego ważniejsze. W mojej wspólnocie skupiamy się na Piśmie Świętym. Staramy się je poznawać i uczyć się z niego. Centralną postacią jest w nim właśnie Chrystus. To on jest w moim życiu numerem 1" - oświadczył.

Mikel Ishak doskonale spisuje się w "Kolejorzu" od początku sezonu. W 23 rozegranych meczach strzelił 15 goli.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.