Halloween? Były satanista zabrał głos

Halloween? Były satanista zabrał głos

niedziela, 30 październik 2022 20:26
Halloween? Były satanista zabrał głos fot. Pixabay.com

Kiedyś był zaangażowany w okultyzm i satanizm. Teraz zwraca się do wierzących, by nie brali udziału w praktykach, które tylko zdają się niewinne, zwłaszcza Halloween.

John Ramirez już od młodego wieku angażował się w okultyzm, zachęcony przez ojca swojej rodziny. Do tego stopnia, że po pewnym czasie został wysokim kapłanem w Nowym Jorku specjalizującym się w czarnoksięstwie, rzucaniu klątw i astrologii.

Dziś przyznaje, że był opętany przez demony przez ponad 20 lat. Jednak w 1999 roku miał bliskie spotkanie ze śmiercią i jak mówi, ujrzał wtedy piekło. Bardzo się bał. Jak zeznaje, podczas tamtego zdarzenia spotkał też Boga i kiedy odzyskał przytomność, zawierzył życie Jezusowi.

Pozbył się wtedy wszystkiego związanego z okultyzmem. Mimo to, demony przychodziły do niego.

- Dusiły mnie w nocy. Nie mogłem zawołać do Jezusa. Czułem się, jakbym był sparaliżowany - opowiada.

Udrękę cierpiał przez 30 dni. Po tym czasie wszystko minęło.

Do demaskowania ciemności podchodzi dziś bardzo poważnie. Gdy był przez nią pochłonięty, sprzeciwiał się konkretnie Jezusowi chrystusowi i chrześcijaństwu, nie innym religiom.

- Nikt nie występuje przeciwko Buddzie i Mahometowi, bo te religie - buddyzm i islam - nie są uważane za zagrożenie dla okultyzmu czy praktyk New Age - wyjaśnił.

Według niego, diabeł nie atakuje ich, ponieważ one i tak znajdują się "na jego podwórku".

- Jest cytat z Antona Laveya, założyciela kościoła szatana, gdzie mówi on, że dziękuje każdemu rodzicowi chrześcijaninowi za to, że pozwala swoim dzieciom celebrować diabła przez jeden wieczór w roku - wskazuje Ramirez, odnosząc się do Halloween.

Podkreśla, że toczy się duchowa wojna, a chrześcijanie muszą ćwiczyć poznanie i nabywać biblijną wiedzę, by rozumieć, że diabeł jest realną osobą.

- Jezus nigdy nie traktował diabła lekko w Piśmie Świętym. Konfrontował go. Nie rozmawiał o nim, ale go konfrontował - zwraca uwagę były satanista.

Świętowanie Halloween przez wierzących porównał do zdradzania Jezusa na jedną noc.

- Tej nocy, celebrując Halloween, jesteśmy z diabłem na jedną noc. Po co zdradzać Jezusa? On ciebie nie zdradza. Nie widać też, żeby sataniści przychodzili do kościoła w Wielki Piątek - zauważył.

Na podstawie: Christian Post

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  T. D · 1 lata temu
  Bardzo przydatny artykuł.Oby ludzie z przejęciem podchodzili do takich rzeczy bo to nie przelewki.Pozdrawiam redakcję christian news 
 • This commment is unpublished.
  Polski_katolik · 1 lata temu
  proetstanci , uzytkownicy, entuzjasci  i popularytaorzy zza oceanu nie atakuja tego swieta poniewaz 31 pazdziernik to rocznica proetstantyzmu.Ich podwojne swieto. Owszem niektorzy stronia i robia na boku skromne "trunk or treat" ale sladowo.Wiekszosc lub calosc protestantow szaleje na trick or treat w swojej kolebce za oceanem: baptysci, zielonoswiatkowcy, adwentysci, anglikanie, episkopalianie, itd. . Ci ostatni Anglikanie nawet zabawe w zombiaki na terenie kosciola swojego urzadzaja w ostatni tydzien przed 'hell oh win' (pieklo wygra). Przypomne to swieto zawedrowalo z wysp brytyjskich w jezyku angielskim.
  • This commment is unpublished.
   LeonX · 1 lata temu
   @Polski_katolik Można krytykować Lutra za wiele rzeczy ale dzięki Bogu jego tezy pokazały się światu.  Jest co świętować w końcu października:). 
  • This commment is unpublished.
   Polski_katolik · 1 lata temu
   @LeonX Bez Jego Marcina Lutra nobliwego ksiedza kaolickiego wyzszej rangi wiemy my Polacy ze z zachodu przychodzily wszystkie krucjaty Swietego Cesartwa Rzymskiego narodu niemieckieckiego. wiedzialy to dzieci z Glogowa przywiazane przez Niemcow do maszyn oblezniczych i wiedzieli to Polacy z zaboru pruskiego czyli niemieckiego i autriackiego czyli niemieckiego.wiedzieli o tym Polacy z 1939 ze niemieccy protestanci i katolicy nic nie zmienili w swoich frang nach osten. Ponad 10 stuleci i zero zmiany w parciu i podbijaniu naszego kraju.Slowem Luter walczyl z zachodnia siedziba katolicyzmu. W wielokulturowej Polsce gdzie wiele nacji i religii zylo obok siebie, BEZ stosow Inkwizycji malo ujely te uwagi. Szedzi ze swoim Potopem protestanckim tez duzo wuyjasnili tez Luteranskich -sarkazm
 • This commment is unpublished.
  Tubal · 1 lata temu
  Moja córka chodzi do szkoły podstawowej imieniem Jana Pawła 2  gdzie w jednym miediąu śpiewają barkę  a na drugi miesiąc patrzą na Harego Pottera, i mówią o hallowen. Pomieszanie z poplątaniem.

Ostatnie komentarze

Ameryka upada. Ale przede wszystkim duchowo. Widzieliście ten film o Bennym Hinnie?: https://youtu.be/d-kIsQ3QKGE?si=sgCqW8o9I6VLtKwx
Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.