Była lesbijką. Teraz przewiduje: chrześcijanie będą uważani za okropnych ludzi

Była lesbijką. Teraz przewiduje: chrześcijanie będą uważani za okropnych ludzi

piątek, 28 listopad 2014 18:49
Jackie Hill Perry Jackie Hill Perry

25-letnia Jackie Hill Perry mówi o tym, jak moc Boża zmieniła jej życie.

W wieku pięciu lat została wykorzystana seksualnie. W rezultacie zaczęła mieć problemy z tożsamością płciową. Nie wiedziała czy chce identyfikować się jako mężczyzna czy kobieta. Skrywała jednak swoje skłonności, ponieważ jej rodzina uczęszczała do kościoła opartego na tym, co Biblia mówi o moralności.

Gdy miała ponad 15 lat, zaczęła eksperymentować z homoseksualizmem i nawiązała relację seksualną z dziewczyną. Potem miała drugą, która zachęciła ją, by ubierała się w bardziej męski sposób. Chodziła do klubów gejowskich i uczestniczyła w paradach równości.

Jednak w 2008 r., gdy miała 19 lat, poczuła przekonanie, że zmierza w złym kierunku. Jak mówi, pewnego dnia Bóg przemówił do niej, kiedy leżała w łóżku. Dzień wcześniej podjęła aktywność seksualną z dziewczyną.

"Dziewczyna, z którą jesteś, będzie twoją śmiercią" - wspomina słowa, jakie wówczas usłyszała.

"Zrozumiałam wtedy, że to nie tylko homoseksualizm będzie moją śmiercią, ale cały styl życia. Nie tylko to, że byłam lesbijką, ale także to, że byłam pożądliwa, pyszna, kradłam, byłam zbuntowana, masturbowałam się i byłam uzależniona od pornografii. Zobaczyłam, że wszystkie te rzeczy zasługiwały na piekło i naprawdę uwierzyłam i widziałam, że Bóg by mnie tam posłał" - tłumaczy Jackie.

Jak mówi, Biblia zyskała dla niej zupełnie nowy wymiar.

"Pismo Święte stało się dla mnie żywe. Powiedziano, że karą za grzech jest śmierć i postrzegałam to jako rzeczywistość. Ale Biblia mówi też, że ci, którzy pokutują i uwierzą, odziedziczą życie wieczne. Pomyślałam: "dobrze, Boże. Ufam Ci i wierzę" - wspomina.

Wiedziała, że musi zerwać ze swoją dziewczyną i przestać oddawać się wszystkiemu, czego tylko chciało jej ciało. Jako poetka słowa mówionego w natchnieniu napisała wiersz.

Mówi w nim między innymi: "nie, mój przyjacielu. Nie urodziłeś się jako gej. Urodziłeś się w grzechu."

Wiersz recytowała wielokrotnie w różnych miastach USA. Nieraz napotykała na sprzeciw wobec swojego stanowiska.

Publicznie nie zgodziła się z tekstem laureata nagrody Grammy - rapera Macklemore'a do piosenki "Same Love", który brzmi: "nie mogę się zmienić, nawet, gdybym próbował, gdybym chciał".

Jackie podkreśla: "myślę, że uczyniliśmy Boga bardzo małym, jeżeli myślimy, że On nie może zmienić ludzi. Skoro potrafi stworzyć księżyc, gwiazdy i galaktykę, które musimy nadal zgłębiać, to dlaczego nie mógłby po prostu zmienić moich pragnień?".

Jej zdaniem, za jakiś czas, w ciągu kolejnych 20-25 lat chrześcijanie będą doświadczali ogromnych prześladowań za ich stanowisko w sprawie homoseksualizmu.

- Nie będzie czegoś takiego jak tolerancja wobec chrześcijaństwa. Ludzie będą myśleć, że jeśli jesteś chrześcijaninem, to jesteś okropnym człowiekiem. Jednak prawdziwy kościół Jezusa Chrystusa będzie trzymał się Pisma Świętego - przewiduje.

Na początku tego roku poślubiła tekściarza - Prestona Perry'ego. Podkreśla jednak, że to nie małżeństwo stanowi panaceum, a Chrystus.

Nagrała niedawno także płytę "The Art of Joy" w stylu hip-hop.

Oto tytułowy utwór w jej wykonaniu:

Udostępnij

Źródło: christiannews.net, Washington Times

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio
Myślę, że już samo stwierdzenie "magia świąt.." powinno dać do zastanowienia...
Będąc w tym wychowanym trudno to porzucić ale trzeba nam wychodzić ze świata, bo jeśli ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.