Warszawa

1°C

  Franklin Graham mówi, jak reagują świeccy, kiedy wspomina imię Jezus

  Franklin Graham mówi, jak reagują świeccy, kiedy wspomina imię Jezus

  piątek, 30 styczeń 2015 16:58
  Franklin Graham Franklin Graham fot. International Christian Herald

  Znany ewangelista o tym, co się dzieje, kiedy wspomina imię Chrystusa.

  Franklin Graham, przemawiając do tłumu w Oklahoma City, zwrócił uwagę, że zmieniły się czasy i Ameryka nie jest taka, jak kiedyś.

  - Kiedy mój ojciec (Billy Graham, red.) chodził do szkoły, mieli tam Biblię. Na ścianie wisiało 10 przykazań, można było się modlić, a nauczyciele te modlitwy prowadzili. Nasz kraj się zmienił i musimy zająć stanowisko - podkreślił.

  Jego zdaniem, jedyną nadzieją nie są zmiany polityczne, lecz powstanie Bożych ludzi.

  Jak wspomina, w latach 50. i 60. to komunizm był postrzegany jako największy wróg wolności. Nadszedła jednak świeckość i...

  - Kiedy upadał mur berliński, wszyscy powiedzieli, że wygraliśmy. Przyszedł sekularyzm. Komunizm i sekularyzm to to samo. Oba są bezbożne, antychrystusowe - stwierdził kaznodzieja.

  Graham podkreślił, że jest tylko jedna Osoba, która zbawia i jest nią Jezus Chrystus. Trzeba tylko wezwać Jego imienia.

  Jak mówi ewangelista, często może oznaczać to narażenie się na pośmiewisko w świecie, ale wierzący powinni trzymać się mocno.

  - Kiedy wspominasz imię Chrystusa, to świeccy i humaniści na ciebie naskakują. Na mnie naskakują cały czas. Ale się tym nie przejmuję. Naprawdę. Oddałem swoje życie Chrystusowi. On za mnie umarł. Przelał swoją krew. Nie wycofam się i nie będę uciekał - zaznaczył Franklin Graham.

  A czy Ty wspominasz imię "Jezus" pośród niewierzących?

  Źródło: Charisma News

  Please publish modules in offcanvas position.