Para gejów rozwiodła się i włączyła do związku trzeciego mężczyznę. Siostry pomogą im mieć dzieci

Para gejów rozwiodła się i włączyła do związku trzeciego mężczyznę. Siostry pomogą im mieć dzieci

wtorek, 20 październik 2015 07:44
od lewej: Shayne, Seb i Adam - geje żyjący w potrójnym związku od lewej: Shayne, Seb i Adam - geje żyjący w potrójnym związku kadr materiału Daily Mirror/YouTube

Po zrównaniu tradycyjnego małżeństwa ze związkami homoseksualistów - poliamoria. Powstają kolejne konfiguracje w relacjach. W to wszystko wciągane są dzieci.

Adam Grant i Shayne Curran z prowincji Nowa Szkocja w Kanadzie zawarli ślub w 2011 roku po dwóch latach spotykania się. Jednak we wrześniu 2012 roku w klubie nocnym spotkali trzeciego geja - Sebastiana Trana i postanowili się rozwieść, by podjąć trzyosobowe zobowiązanie w relacji.

Wszyscy mężczyźni pracują w służbie zdrowia. Razem mieszkają i mówią, że chcieliby pewnego dnia założyć nową "rodzinę", mieć nawet trójkę dzieci. Siostry Shayne'a już zaoferowały się, by być surogatkami. Mężczyźni liczą, że siostra Sebastiana ofiaruje swoje komórki jajowe.

- Chcemy wystarczająco pomieszać nasze geny, żeby dzieci były nam jak najbliższe genetycznie. Ale na adopcję też jesteśmy otwarci. Dzieci to ważna część naszych planów  - zaznaczają.

Zapewniają, że prowadzą "normalne życie".

- Lubimy spędzać czas z naszymi przyjaciółmi i rodziną, sprawdzać nowe restauracje i kluby nocne. Śpimy wszyscy razem w wielkim łożu. Jest potrzebne, kiedy trzy osoby są w związku, a w dodatku dwa psy wskakują nam do łóżka - tłumaczy 29-letni Shayne.

Choć zawarcie ślubu z więcej niż jedną osobą jest w Kanadzie nielegalne, mężczyźni rozmawiali już ze swoimi prawnikami. Ci mają sporządzić dokument mający im zapewnić, że wszyscy są "równo ze sobą związani i oddani sobie nawzajem w oczach prawa".

- Jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Nasz sposób bycia i osobowości znakomicie współgrają w tej relacji - podkreśla Shayne.

Z kolei 27-letni Adam tłumaczy, że włączyli Sebastiana do związku, żeby nie był "wykluczony" i "nie czuł się jak piąte koło u wozu" w ich relacji.

Na pytanie czy chcieliby ewentualnie włączyć do związku czwartego mężczyznę, Sebastian odpowiada:

"I tak jesteśmy nowatorscy, zawierając związek złożony z trzech osób. Przy czwartym partnerze byłoby niebezpieczeństwo, że potworzą się oddzielne pary. Naprawdę czujemy się spełnieni w naszej obecnej relacji. W tej chwili chodzi o trójkę nas".

Poprzez swój związek zamierzają promować poliamorię.

- Chcemy powiedzieć, że miłość to miłość. Powinna być ona pomnażana, a nie dzielona. Nie powinno mieć znaczenia to czy jesteś w trójstronnej czy czterostronnej relacji - podkreśla Adam.

To kolejny przypadek "alternatywnego" związku. Na początku tego roku światowe media obiegły zdjęcia symbolicznego "ślubu" trzech mężczyzn w Tajlandii.

Miały już miejsce także inne podobne akty, jak ślub z drzewem, samym sobą czy psem.

Pismo Święte nazywa akty homoseksualne "zboczeniem" i "obrzydliwością". Ostrzega też, że homoseksualiści współżyjący ze sobą nie odziedziczą Królestwa Bożego. Sam Jezus natomiast wielokrotnie wzywał do upamiętania.

Oto niektóre fragmenty Biblii dotyczące tego zagadnienia:

List do Rzymian 1,26-27:

"Kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."

Księga Kapłańska 20,13:

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

1 List do Koryntian 6,9-10:

"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego."

Ewangelia Mateusza 4,17:

"Odtąd począł Jezus kazać i mówić: Upamiętajcie się, przybliżyło się bowiem Królestwo Niebios."

Zobacz także: Organizator Marszu dla Jezusa, Artur Pawłowski, ostrzega: jutro to samo może być w Polsce! (WIDEO)

Źródło: Daily Mail

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.