Para gejów rozwiodła się i włączyła do związku trzeciego mężczyznę. Siostry pomogą im mieć dzieci

Para gejów rozwiodła się i włączyła do związku trzeciego mężczyznę. Siostry pomogą im mieć dzieci

wtorek, 20 październik 2015 07:44
od lewej: Shayne, Seb i Adam - geje żyjący w potrójnym związku od lewej: Shayne, Seb i Adam - geje żyjący w potrójnym związku kadr materiału Daily Mirror/YouTube

Po zrównaniu tradycyjnego małżeństwa ze związkami homoseksualistów - poliamoria. Powstają kolejne konfiguracje w relacjach. W to wszystko wciągane są dzieci.

Adam Grant i Shayne Curran z prowincji Nowa Szkocja w Kanadzie zawarli ślub w 2011 roku po dwóch latach spotykania się. Jednak we wrześniu 2012 roku w klubie nocnym spotkali trzeciego geja - Sebastiana Trana i postanowili się rozwieść, by podjąć trzyosobowe zobowiązanie w relacji.

Wszyscy mężczyźni pracują w służbie zdrowia. Razem mieszkają i mówią, że chcieliby pewnego dnia założyć nową "rodzinę", mieć nawet trójkę dzieci. Siostry Shayne'a już zaoferowały się, by być surogatkami. Mężczyźni liczą, że siostra Sebastiana ofiaruje swoje komórki jajowe.

- Chcemy wystarczająco pomieszać nasze geny, żeby dzieci były nam jak najbliższe genetycznie. Ale na adopcję też jesteśmy otwarci. Dzieci to ważna część naszych planów  - zaznaczają.

Zapewniają, że prowadzą "normalne życie".

- Lubimy spędzać czas z naszymi przyjaciółmi i rodziną, sprawdzać nowe restauracje i kluby nocne. Śpimy wszyscy razem w wielkim łożu. Jest potrzebne, kiedy trzy osoby są w związku, a w dodatku dwa psy wskakują nam do łóżka - tłumaczy 29-letni Shayne.

Choć zawarcie ślubu z więcej niż jedną osobą jest w Kanadzie nielegalne, mężczyźni rozmawiali już ze swoimi prawnikami. Ci mają sporządzić dokument mający im zapewnić, że wszyscy są "równo ze sobą związani i oddani sobie nawzajem w oczach prawa".

- Jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Nasz sposób bycia i osobowości znakomicie współgrają w tej relacji - podkreśla Shayne.

Z kolei 27-letni Adam tłumaczy, że włączyli Sebastiana do związku, żeby nie był "wykluczony" i "nie czuł się jak piąte koło u wozu" w ich relacji.

Na pytanie czy chcieliby ewentualnie włączyć do związku czwartego mężczyznę, Sebastian odpowiada:

"I tak jesteśmy nowatorscy, zawierając związek złożony z trzech osób. Przy czwartym partnerze byłoby niebezpieczeństwo, że potworzą się oddzielne pary. Naprawdę czujemy się spełnieni w naszej obecnej relacji. W tej chwili chodzi o trójkę nas".

Poprzez swój związek zamierzają promować poliamorię.

- Chcemy powiedzieć, że miłość to miłość. Powinna być ona pomnażana, a nie dzielona. Nie powinno mieć znaczenia to czy jesteś w trójstronnej czy czterostronnej relacji - podkreśla Adam.

To kolejny przypadek "alternatywnego" związku. Na początku tego roku światowe media obiegły zdjęcia symbolicznego "ślubu" trzech mężczyzn w Tajlandii.

Miały już miejsce także inne podobne akty, jak ślub z drzewem, samym sobą czy psem.

Pismo Święte nazywa akty homoseksualne "zboczeniem" i "obrzydliwością". Ostrzega też, że homoseksualiści współżyjący ze sobą nie odziedziczą Królestwa Bożego. Sam Jezus natomiast wielokrotnie wzywał do upamiętania.

Oto niektóre fragmenty Biblii dotyczące tego zagadnienia:

List do Rzymian 1,26-27:

"Kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."

Księga Kapłańska 20,13:

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

1 List do Koryntian 6,9-10:

"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego."

Ewangelia Mateusza 4,17:

"Odtąd począł Jezus kazać i mówić: Upamiętajcie się, przybliżyło się bowiem Królestwo Niebios."

Zobacz także: Organizator Marszu dla Jezusa, Artur Pawłowski, ostrzega: jutro to samo może być w Polsce! (WIDEO)

Źródło: Daily Mail

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.