Niezwykłe. Była lesbijka mówi, co się stało, że zostawiła homoseksualizm

Niezwykłe. Była lesbijka mówi, co się stało, że zostawiła homoseksualizm

sobota, 12 marzec 2016 11:02
Isabel Contreras Isabel Contreras fot. Unidad Cristiana Queretaro

Wychowała się w katolickiej rodzinie. W wieku 14 lat została ateistką. Potem...

Gdy była w szkole średniej zgłębiała satanizm. Zaczęła też prowadzić "szalone życie", gdy grała w amatorskiej drużynie siatkarskiej.

Isabel Contreras, bo tak się nazywa, dużo piła, przyjęła lesbijski styl życia, a nawet sprzedawała swoje ciało jako homoseksualna prostytutka przez trzy lata, gdy mieszkała w mieście Meksyk.

Wszystko jednak się zmieniło, gdy w wieku 21 lat znalazła Jezusa. Nikt nie musiał jej wtedy mówić, by przestała uprawiać seks z kobietami.

- Duch Święty natychmiast powiedział mi, że to było niewłaściwe - wyjaśnia.

Po nawróceniu zaprosiła 25 swoich koleżanek sportsmenek na obiad i powiedziała im, że jest chrześcijanką. Zachęciła je, by też zostały wierzącymi i zaprosiła je do charyzmatycznego kościoła.

- Inaczej możecie sprawiać wrażenie, że nigdy mnie nie znałyście. Stara Isabel nie żyje - oświadczyła.

Jej koleżankom lesbijkom nie spodobała się ta drastyczna zmiana. Wynajęły nawet dziewczynę, by spróbowała ją uwieść, ale Isabel się nie dała.

- Wiedziałam, że nigdy nie wrócę do tamtego życia. Wiedziałam, że moja decyzja, by iść za Jezusem, była na zasadzie "wszystko albo nic" - tłumaczy.

Isabel mówi, że jej zmagania z homoseksualizmem rozpoczęły się w wieku 11 lat, kiedy starsza dziewczyna molestowała ją w ciemnym pomieszczeniu. Uważa jednak również, że pewne kobiety zwracają się ku lesbijstwu, bo zostały zgwałcone albo wykorzystane przez mężczyzn. Dlatego postrzegają seks z nimi jako bolesny i traumatyczny.

Podczas gdy Isabel uważa homoseksualizm za grzech, współczuje ludziom, którzy zmagają się z pociągiem do tej samej płci, ponieważ często to zmaganie ma swój korzeń w maltretowaniu. Udzieliła konsultacji niezliczonym osobom, które doznały uzdrowienia po modlitwie.

Dziś Conteras ma 54 lata i jest szanowaną usługującą. Założyła dwa kościoły. Głosiła już w każdym stanie Meksyku, a także w pięciu innych krajach.

Bycie usługującą nie jest dla niej łatwe, choć podróżuje i głosi od 20 lat jako prorokini i nauczycielka Biblii. Często, gdy odwiedza jakieś miasto, dowiaduje się, że jest pierwszą kobietą, która tam głosi. Niektórzy pastorzy mężczyźni konfrontowali ją, mówiąc, że Bóg nie namaszcza kobiet do dzielenia się ewangelią. Ona zwykle przypomina im wtedy biblijną historię Bileama:

"Gdy oślica zobaczyła anioła Pańskiego, legła pod Bileamem. Wtedy Bileam rozgniewał się i zaczął bić oślicę kijem. Wówczas Pan otworzył usta oślicy i ona rzekła do Bileama: Co ci zrobiłam, że mnie tak zbiłeś już trzy razy? Bileam zaś odpowiedział oślicy: Dlatego, że sobie drwiłaś ze mnie; gdybym miał miecz w ręku, zaraz bym cię zabił. Wtedy oślica rzekła do Bileama: Czyż nie jestem twoją oślicą, na której jeździłeś od dawna i jeździsz aż do dziś dnia? Czym zwykła była czynić ci tak? A on rzekł: Nie. Wtedy Pan zdjął zasłonę z oczu Bileama i ten zobaczył anioła Pańskiego, stojącego na drodze z dobytym mieczem w ręku. Wówczas pochylił się i upadł na twarz swoją." (Lb. 22,27-28).

- Jeżeli oślica może mówić dla Boga, to ja też mogę - mówi Contreras.

Niektórzy kościelni liderzy w Meksyku są przekonani, że Bóg używa jej nie tylko, by dawać uzdrowienie osobom zmagającym się ze swoją tożsamością płciową, ale całemu Ciału Chrystusa.

- Nieczęsto można znaleźć połączenie służby proroczej i nauczania. Teraz, gdy Isabel mówi swobodnie o swojej przeszłości, pomoże wielu kobietom i dziewczynom - mówi Claudia Cupido, współpastorująca charyzmatycznemu kościołowi Unidad Cristiana w meksykańskim mieście Queretaro.

Uwaga. Artykuły na portalu ChnNews.pl mają charakter informacyjny i nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji.

Zobacz także: Były homoseksualista o swojej niezwykłej przemianie i o tym, jak Bóg pokazał mu, że diabeł istnieje

Źródło: Charisma Magazine

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.