Pastor zabrał głos w sprawie czipów i biblijnego znamienia bestii

Pastor zabrał głos w sprawie czipów i biblijnego znamienia bestii

czwartek, 27 lipiec 2017 17:01
mikroczip i Biblia mikroczip i Biblia fot. CBN News

W czasie, gdy świat obiegają kolejne wieści o wszczepianiu czipów ludziom pod skórę, coraz więcej chrześcijan podejrzewa, że może chodzić o znamię bestii, o którym jest mowa w Objawieniu św. Jana.

Myśli o tym także pastor Dave Doyle z kościoła Hope Christian Fellowship Church w amerykańskim stanie Iowa.

Skomentował on informacje, że firma Three Square Market jako pierwsza w USA zaoferowała swoim pracownikom wszczepianie mikroczipów między kciukiem i palcem wskazującym. Zbliżając rękę z tym urządzeniem, będą mogli otwierać drzwi, logować się do komputerów czy kupować jedzenie.

Ta technologia jest też coraz popularniejsza w Szwecji i kilku innych krajach.

- Uważam czipowanie za formę znamienia - komentuje pastor Doyle.

Choć firma Three Square Market zapewnia, że wszczepiane czipy nie mogą zostać wykorzystane do śledzenia człowieka, zdaniem Doyle'a ta technologia może w końcu być użyta przez rządy do naruszania praw. Według niego, ludzkość zostanie pewnego dnia do nich przymuszona.

- Ostatecznie stanie się to czymś obowiązkowym, a ci, którzy tego odmówią, będą mieli do czynienia z władzami, którym nie będą odpowiadać ich opinie - przewiduje.

Sam pastor zamierza powiedzieć członkom swojego kościoła, by w żadnym razie nie przyjmowali czipa.

- Wolałbym pójść do więzienia, niż sprzeciwić się Słowu Bożemu. Chrześcijanie powinni myśleć w ten sposób, bo będziemy musieli stawić temu czoło - stwierdza.

Wątpliwości mają nie tylko chrześcijanie. Obawy innych dotyczą kwestii prywatności i dostosowania prawa do tej inwencji.

Promotorzy wszczepiania mikroczipów liczą, że w końcu staną się one standardem i będą stosowane jako paszport, środek do korzystania transportu czy zakupów.

Biblijne proroctwo o znamieniu bestii (w niektórych tłumaczeniach występuje słowo "piętno"), które, jak sądzi wielu, może wskazywać właśnie na czipy, brzmi:

"I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć". (Obj. 13, 15-18).

Na podstawie: CBN News

Zobacz także: Czipy wszczepiane kilkaset kilometrów od Polski

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.