Warszawa

1°C

  Chirurg: Bóg usunął pani guzy i...

  Chirurg: Bóg usunął pani guzy i...

  środa, 29 listopad 2017 16:21
  od prawej: Blair Walker i jej mąż Terrence od prawej: Blair Walker i jej mąż Terrence fot. CBN News

  Absolutnie niesamowite. Lekarze zdiagnozowali u wokalistki gospel Blair Monique Walker raka macicy i wyznaczyli jej operację wycięcia tego narządu. Ale to, co się stało potem, wstrzymało ich dalsze kroki.

  Jak mówi Walker, Bóg nie tylko usunął jej guzy, ale i pobłogosławił ją dzieckiem! Gdy lekarze to zobaczyli, byli w szoku.

  "Wyznaczyli mi ostateczne badanie ultradźwiękiem, by zbadać rozmiar moich guzów i zobaczyć czy mogą zostać usunięte bez pełnej hysterektomii. Kiedy przyszedł chirurg, który miał przeprowadzić operację za kilka dni, popatrzył na mnie i powiedział: "wygląda na to, że Bóg usunął wszystkie pani guzy i podarował pani dziecko" - mówi Blair.

  Jak podkreśla, upewniono się, że nie zaszła żadna pomyłka, a badaniom przyglądały się także inne osoby pracujące w klinice.

  Dziś wokalistka przyznaje, że w trudnym czasie, gdy wszystko zdawało się zmierzać w złym kierunku, zachowywała wiarę, choć miała także obawy.

  W złą perspektywę nie zamierzał wierzyć jej mąż - Terrance.

  - Nie chciałem w to wierzyć, bo czułem, że jeśli uwierzę, że żona ma raka, to stanie się to prawdą. Pewnego wieczoru modliłem się za nią i zobaczyłem dłoń, która wyciągnęła coś z jej brzucha. Nazajutrz poszła do lekarza, a on powiedział, że jej nowotwór zniknął. Nie spodziewałem się, że okaże się, że jest tam także dziecko, ale miałem przeczucie, że rak zniknął, bo Pan mi to pokazał - wyjaśnia.

  Swoim świadectwem Blair podzieliła się publicznie, bo uznała, że są ludzie, którzy potrzebują usłyszeć o tym, co może uczynić Bóg.

  Jako wokalistka śpiewała między innymi w chórkach u popularnych artystów jak Earnest Pugh, Smokie Norful, Beverly Crawford i Ted Winn.

  Na podstawie: CBN News, Hello Christian

  Zobacz także: Cud po modlitwie Daniela Chanda. Uzdrowiony Polak (WIDEO)

  REKLAMA

  Please publish modules in offcanvas position.