Był w Polsce. Michael Brown o wyborach w USA

Był w Polsce. Michael Brown o wyborach w USA

piątek, 11 listopad 2022 12:28
Był w Polsce. Michael Brown o wyborach w USA fot. Twitter/Michael Brown, Pixabay.com

Michael Brown, kaznodzieja, autor, prowadzący programów, komentuje wybory środka kadencji w Stanach Zjednoczonych.

Walka o Senat i Izbę Reprezentantów jest bardzo wyrównana wbrew sondażom, które wskazywały na dość wyraźne zwycięstwo Republikanów nad Demokratami i przewidywaniom. Niektóre z nich zapowiadały "czerwoną falę" (kolor czerwony jest utożsamiany w USA z Republikanami, a niebieski z Demokratami).

Dr Michael Brown pod koniec września był gościem konferencji "Revival Now - Przebudzenie teraz" w Warszawie. Teraz pisze o wyborach w USA:

Z pewnych powodów wolałbym, żeby Republikanie odzyskali Izbę Reprezentantów i Senat w dość zdecydowany sposób. To skutecznie powstrzymałoby wdrożenie tego, co uważam za bardzo destrukcyjną lewicową agendę. Zgodnie z tym zagłosowałem w swoim stanie.

Nie jestem jednak ani trochę zniechęcony, ponieważ "czerwona fala", której chcę, jest duchowa a nie polityczna.

Jak tweetowałem w październiku 2020 roku, "głosowałem na Republikanów przez wiele lat, ale moja wizja "czerwonej" Ameryki jest wizją narodu obmytego krwią Jezusa".

Nasze powołanie jako naśladowców Jezusa w Ameryce pozostaje bez zmian, niezależnie od tego, kto sprawuje rządy.

Jesteśmy powołani do tego, by być uczniami i czynić uczniów, znać Boga i sprawiać, by On był znany.

Pozostajemy resztką powołaną do świętości i oddzielenia pośród złego świata. Zgodnie ze słowami Jana: "My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem." (1 J. 5,19)

(...)

Jak tweetowałem przed obecnymi wyborami, "niezależnie od rezultatu wyborów, moja nadzieja pozostaje jak zawsze - tylko w naszym niezachwianym Bogu i Jego Królestwu".

(...)

Reklama

Kościół musi ulec transformacji w pierwszej kolejności, płonąc jasno ogniem Bożym, świętą miłością do zgubionego świata. Potem, gdy coraz więcej osób będzie przemienianych, więcej uczniów czynionych, a wierzący będą wywierać wpływ w każdej sferze życia i społeczeństwa, ujrzymy sprawiedliwe rezultaty, których pragniemy (nie mam przez to w pierwszej kolejności na myśli objęcia urzędu przez naszych ulubionych polityków, ale sprawiedliwe prawa i bojącą się Boga kulturę, która oczywiście będzie wymagała bojących się Boga liderów politycznych).

Musimy jednak też zdawać sobie sprawę z tego, że zło nie zostanie w pełni usunięte przed powrotem Jezusa. Starajmy się więc przed Bogiem, by przynieść zmianę w naszym pokoleniu, podczas gdy oczekujemy powtórnego przyjścia, nigdy nie zapominając o naszym powołaniu, by nieść ewangelię wszystkim narodom.

(...)

Ameryka będzie zbawiona, będąc obmyta krwią Jezusa. To jest czerwona fala, o jaką się modlę.

Na podstawie: Christian Post

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Upadek · 1 lata temu
  Niestety, Michael Brown utracił swój autorytet przez neo-montanistyczne komprmitacje charyzmatyczne którymi został zwiedziony. Jego żydowskie książki były dobre, niestety, to lekcja że charyzmatyzm zawsze wypacza każdego kto go przyjmuje.
  Christian News, nie informują o tym jak Doktor Michael Brown ma wielki udział we wspieraniu oszustwa Sida Rotha w jego szkodzie, ani o tym jak w Izraelu gdy terroryści podpali lasy, ogłosił że to ogień nowej piędzieisątnicy wylany na kościół czasów ostatnich. Trzeba porównywać wiele źródeł, pewni ludzie nie powiedzą bardzo wielu rzeczy, mają to w swojej tradycji.
 • This commment is unpublished.
  Polski_katolik · 1 lata temu
  Jakis niedouczony protestant Mat na tym forum klamliwie porownywal polskiego chlopa panszczyznianego w zniszczonej , zrabowanej i wybitej w pien Polsce pobitej po Potopie szwedzkim protestantow szwedzkich,Potopie Ruskim i po nastepnym kataklizmie wojny polnocnej toczonej mna terenie obszrow Polski tuz przed rozbiorami z zaoceanicznym 'lamaniem ogiera' czyli czarnego niewolnika gwaltem przed rodzina i porownywal z 4 cztero letnia amortyzacja takowego czarnego niewolnika i anglosaskich protestantow na ich plantacjachTo niech sobie skonfrontuje z prawda i mitami, filmik a art nizej i glupot NIE POWTARZAkurierhistoryczny.pl/artykul/czy-polscy-chlopi-byli-niewolnikami-panszczyzna-w-polsce,869w.youtube.com/watch?v=gb94SBLP0gE  MITY O PAŃSZCZYŹNIE. LUDOWA HISTORIA POLSKI - PRAWDA CZY FIKCJA?
 • This commment is unpublished.
  Vianney · 1 lata temu
  polecam swietego Kosciola, ktorego od wielu lat podziwiam Jan Maria Vianneytaki rycerz predator Bozy lub robokop porownywalnej mocy Michala Archaniolaw.youtube.com/watch?v=6YLOCFOD6LUCytaty Świętego Jana Vianneya, które zmienią Twoje życie!i zdarzylo mu sie uciekac od swojego krzyza ale wytrwala wszystko to nic w porownniem zyca jakie mial-polecam niespotykana ciezka biografiewalke zeby zostac ksiedzem-po prostu SZOK 
 • This commment is unpublished.
  tubylec · 1 lata temu
  A co mnie to obchodzi!

Ostatnie komentarze

Zobaczcie nowy przedmiot NAUKA O ZDROWIU,na kanale A.Cyrikasa tez jest o tym filmik pt MASKI OPADŁY.: Lgbt,szczepienia homosex.....
@zielonoświątkowiecNa jakiej Bozej podstawie?
@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.