Przebudzenie wśród byłych homoseksualistów

Przebudzenie wśród byłych homoseksualistów

środa, 25 październik 2023 15:10
Przebudzenie wśród byłych homoseksualistów fot. Pixabay.com

Ludzie, którzy wcześniej identyfikowali się jako osoby orientacji LGBT, a teraz są nowymi stworzeniami w Chrystusie, zaświadczają, że ich środowisko przeżywa obecnie przebudzenie.

Tęczowy Marsz Przebudzenia i Wolności to grupa, która przez pięć dni świętowała w rejonie Dallas w USA swoją wolność od homoseksualizmu poprzez pieśni chwały i uwielbienia, modlitwę, ewangelizację, świadectwa i chrzest.

- Jesteśmy tu, by ogłosić nasze świadectwa wstąpienia do Królestwa Bożego - mówiła Lindsey Kiser - liderka modlitwy i autorka.

Kiser została wyzwolona z homoseksualizmu. Jak mówi, jej tożsamość jako lesbijki zanikała tym bardziej, im więcej Jezus objawiał jej prawdę. Podczas wydarzenia w Dallas wskazywała, że diabeł nie przestaje szerzyć kłamstw i manipulacji wokół kwestii LGBT.

Wezwała do modlitwy wstawienniczej o wypełnienie się proroctwa z 1989 roku. Mówiło ono o 100 tysiącach homoseksualistów, którzy zostaną zbawieni i uwolnieni i zaczną głosić ewangelię.

Podczas gdy aktywiści LGBT używają tęczy jako swojego symbolu, Biblia mówi, że są to barwy oznaczające obietnicę od Boga, że zachowa On ziemię przed kolejnym potopem.

Świadectwo złożyła także inna chrześcijanka i była lesbijka - MJ Nixon. Wezwała wierzących do dzielenia się świadectwami.

- Chciałabym, aby było więcej wydarzeń jak to, gdzie ludzie słyszą świadectwa zwycięstwa zamiast tylko słów o tym, że homoseksualizm jest grzechem - podkreśliła.

Zaznaczyła, że dla niej osobiście ważne było znalezienie społeczności podobnie myślących osób, przyjaciół wśród członków kościoła i byłych gejów i lesbijek.

Z kolei ewangelista Ross Johnson został wychowany przez dwie lesbijki. Podzielił się tym, że życie zmieniło się radykalnie, gdy spotkał Jezusa w wieku 15 lat.

- Bądźmy szczerzy - co takiego seks, narkotyki, alkohol i pieniądze zrobiły, by spełnić najgłębsze pragnienia naszych serc? Nic! - podkreślił i pomodlił się za ludzi, którzy wyszli do przodu, by przyjąć Jezusa.

Historią przezwyciężenia pociągu homoseksualnego podzielił się także pastor z Dallas - Kevin Tipps. Dziś ma żonę, która przyznaje, że jej mąż wygląda obecnie zupełnie inaczej niż z czasów poprzedniego stylu życia. Ich małżeństwo ma dziś pięcioletniego syna.

Na podstawie: CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Kasia · 7 miesiecy temu
  Chwała, Chwała Bogu!
 • This commment is unpublished.
  Beata · 1 miesiecy temu
  Chwała Bogu że wiele dusz ocalonych od piekła,ale nie cieszmy się i spoczywajmy na laurach. Modlitwa różańcowa,Koronka do Miłosierdzia Bożego ,Koronka za konających. Jest jeszcze specjalna modlitwa na yt  ,w necie  pt. Modlitwa o uproszenie Miłosierdzia Bożego dla zagrożonych wiecznym potępieniem ]Dalej trzeba walczyć o dusze naszych pogubionych braci i siostry by Sam Bóg wyrwał ich dusze z łap szatana.
  • This commment is unpublished.
   mary · 10 dni temu
   @Beata Jaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.