Przebudzenie wśród byłych homoseksualistów

Przebudzenie wśród byłych homoseksualistów

środa, 25 październik 2023 15:10
Przebudzenie wśród byłych homoseksualistów fot. Pixabay.com

Ludzie, którzy wcześniej identyfikowali się jako osoby orientacji LGBT, a teraz są nowymi stworzeniami w Chrystusie, zaświadczają, że ich środowisko przeżywa obecnie przebudzenie.

Tęczowy Marsz Przebudzenia i Wolności to grupa, która przez pięć dni świętowała w rejonie Dallas w USA swoją wolność od homoseksualizmu poprzez pieśni chwały i uwielbienia, modlitwę, ewangelizację, świadectwa i chrzest.

- Jesteśmy tu, by ogłosić nasze świadectwa wstąpienia do Królestwa Bożego - mówiła Lindsey Kiser - liderka modlitwy i autorka.

Kiser została wyzwolona z homoseksualizmu. Jak mówi, jej tożsamość jako lesbijki zanikała tym bardziej, im więcej Jezus objawiał jej prawdę. Podczas wydarzenia w Dallas wskazywała, że diabeł nie przestaje szerzyć kłamstw i manipulacji wokół kwestii LGBT.

Wezwała do modlitwy wstawienniczej o wypełnienie się proroctwa z 1989 roku. Mówiło ono o 100 tysiącach homoseksualistów, którzy zostaną zbawieni i uwolnieni i zaczną głosić ewangelię.

Podczas gdy aktywiści LGBT używają tęczy jako swojego symbolu, Biblia mówi, że są to barwy oznaczające obietnicę od Boga, że zachowa On ziemię przed kolejnym potopem.

Świadectwo złożyła także inna chrześcijanka i była lesbijka - MJ Nixon. Wezwała wierzących do dzielenia się świadectwami.

- Chciałabym, aby było więcej wydarzeń jak to, gdzie ludzie słyszą świadectwa zwycięstwa zamiast tylko słów o tym, że homoseksualizm jest grzechem - podkreśliła.

Zaznaczyła, że dla niej osobiście ważne było znalezienie społeczności podobnie myślących osób, przyjaciół wśród członków kościoła i byłych gejów i lesbijek.

Z kolei ewangelista Ross Johnson został wychowany przez dwie lesbijki. Podzielił się tym, że życie zmieniło się radykalnie, gdy spotkał Jezusa w wieku 15 lat.

- Bądźmy szczerzy - co takiego seks, narkotyki, alkohol i pieniądze zrobiły, by spełnić najgłębsze pragnienia naszych serc? Nic! - podkreślił i pomodlił się za ludzi, którzy wyszli do przodu, by przyjąć Jezusa.

Reklama

Historią przezwyciężenia pociągu homoseksualnego podzielił się także pastor z Dallas - Kevin Tipps. Dziś ma żonę, która przyznaje, że jej mąż wygląda obecnie zupełnie inaczej niż z czasów poprzedniego stylu życia. Ich małżeństwo ma dziś pięcioletniego syna.

Na podstawie: CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.