Byli homoseksualiści napisali do Baracka Obamy

Byli homoseksualiści napisali do Baracka Obamy

niedziela, 14 lipiec 2013 11:54
Byli homoseksualiści napisali do Baracka Obamy fot. Voice of the Voiceless

Byli homoseksualiści obchodzą swój pierwszy "Miesiąc Dumy" w USA.

Z tego względu napisali nawet list do prezydenta Baracka Obamy, by ogłosił lipiec "Miesiącem Dumy" byłych homoseksualistów. Przypomnijmy, że wcześniej za "Miesiąc Dumy" gejów i lesbijek uznał czerwiec.

Byli homoseksualiści domagają się tolerancji wobec ich społeczności i spotkania z prezydentem lub wysokim przedstawicielem jego administracji w tej sprawie.

Christopher Doyle, współzałożyciel organizacji Głos Pozbawionych Głosu (VOV) reprezentującej byłych gejów i lesbijki twierdzi, że jak do tej pory nie uzyskali oni od administracji prezydenta pozytywnej odpowiedzi, a Biały Dom ich "zwodzi".

- Oni są zainteresowani ochroną praw społeczności LGBT (Lesbijek, Gejów, Bi- i Transseksualistów), ponieważ otrzymują od nich dużo pieniędzy. My nie będziemy czekać aż prezydent czy Kongres dadzą nam prawa. Ogłaszamy lipiec jako pierwszy Miesiąc Dumy Byłych Homoseksualitów. Jeżeli chcą nas wspierać i zrozumieć, że ludzie rezygnują z homoseksualizmu każdego dnia, to mogą to uczynić. Ale jeśli chcą żyć nadal w epoce kamienia łupanego i twierdzić, że ludzie urodzili się jako geje i nie mogą się zmienić, to jest to już ich wybór. Nie będziemy na nich czekać - powiedział Doyle.

31 lipca Amerykanie będący byłymi homoseksualistami spotkają się w Waszyngtonie z przedstawicielami Kongresu.

Głos Pozbawionych Głosu chce tolerancji dla byłych gejów i lebijek i domaga się, by Amerykanie zmagający się ze skłonnościami homoseksualnymi mogli przejść terapię w swoich stanach.

- Media i aktywiści gejowcy przejawiają skrajną nietolerancję, jeśli chodzi o nasze poglądy. Nazywają nas homofobami. Tymczasem są nas tysiące. Doświadczyliśmy zmiany i żyjemy w szczęśliwych heteroseksualnych małżeństwach - powiedział Christopher Doyle.


Źródło: Christian Post

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Wygląda na to, że pastor zapomniał , że , zanim Bóg powołał go do służby także od tysiącleci działał Duch Święty w wiernych Kościoła Chrystusa, ...
A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.