Co dalej wydarzy się na Ukrainie? Szokujące proroctwa

Co dalej wydarzy się na Ukrainie? Szokujące proroctwa

poniedziałek, 10 luty 2014 18:25
Majdan Niepodległości w Kijowie Majdan Niepodległości w Kijowie fot. "Gołos Stolicy"

Na V Wszechukraińskim Zgromadzeniu Proroków padły przepowiednie co do przyszłości Ukrainy.

Zjazd zainicjował kościół "Poranna Gwiazda" (Morning Star). Do wzięcia udziału w zjeździe zaproszono wierzących mających dar proroctwa i usługujących proroctwami z różnych wspólnot i denominacji.

Zgromadzenie odbyło się w dn. 21-23 stycznia. Wtedy na Ukrainie było już 5 ofiar śmiertelnych starć antyrządowych demonstrantów z milicją.

Oto wizje prorocze, którymi podzielili się poszczególni uczestnicy proroczego zjazdu:

Prorocza wizja nr 1:

Na poprzednim zgromadzeniu proroków miałam wizję. Dokładnie widziałam Dniepr, Kijów. Widziałam krople krwi, które płynęły Dnieprem od Kijowa. Patrząc w dół rzeki, widziałam coraz więcej krwi. To było w 2012 roku, przed tymi wszystkimi wydarzeniami. Mówiłam, że może dojść do jakichś starć.

Teraz otrzymałam jakby kontynuację tamtego proroctwa. Myślę, że to proroctwo może sugerować, że Ukraina jednak zostanie podzielona. Wtedy nie zdecydowałam się tego powiedzieć, ale możliwe, że ku temu prowadzi ta wizja. Widziałam krew, która dzieli Ukrainę. Możliwe, że nadejdzie taka chwila, kiedy Ukraina się podzieli i Ukraina Zachodnia, Lwów będzie niejako terytorium antychrysta.

Wizja 2:

Przeżycie podczas modlitwy: jęki, krzyki. Jak rozumiem to tak, że wybuchnie wojna domowa i to nie na małą skalę. Będzie miała szerokie oddziaływanie.

Wizja 3:

Pan ogłasza, że na Ukrainie zostaną wykonane Jego sądy. Te działania wywołają duży oddźwięk na całym świecie. To rozpad Ukrainy na drodze działań zbrojnych.

Wizja 4:

I Ks. Królewska 12,12-16:

"A gdy Jeroboam i cały lud przyszedł do Rechabeama dnia trzeciego, jak król polecił w słowach: Powróćcie do mnie dnia trzeciego, odezwał się król do ludu twardo, odrzuciwszy radę starszych, jakiej mu udzielili, i przemówił do nich według rady młodszych tak: Mój ojciec uczynił ciężkim wasze jarzmo, lecz ja dołożę jeszcze do waszego jarzma; mój ojciec chłostał was biczami, lecz ja chłostać was będę kańczugami. I nie wysłuchał król ludu, gdyż takie było zrządzenie Pana, by utrzymać w mocy słowo jego, jakie wyrzekł przez Achiasza z Sylo do Jeroboama, syna Nebata. Gdy tedy cały Izrael widział, że król ich nie wysłuchał, dał lud królowi taką odpowiedź:Nie mamy nic wspólnego z Dawidem! Nie mamy dziedzictwa z synem Isajego! Do namiotów swoich, o Izraelu! Teraz troszcz się ty o swój dom, Dawidzie! I rozszedł się Izrael do swoich namiotów."

Nastąpią znaczące działania zbrojne i dojdzie do rozpadu Ukrainy. Otrzymałem jednak także przekonanie, że rozpad nie będzie na zawsze, bo początkowo Ukraina była w kolorze czerwono-czarnym, a potem stawała się coraz jaśniejsza i jaśniejsza. I w duchu była coraz jaśniejsza. Rozpad nie będzie na zawsze, ale w jego wyniku przyjdzie jeszcze większe rozczarowanie. Później naród zwróci się do Boga. Fragment o Rechabeamie przychodził do mnie cały czas jako podział na Ukrainie.

Wizja 5:

Pamiętam dokładną wizję jeszcze z poprzedniego zjazdu proroczego. To było szare miasto, hutnicze kominy. To wschód Ukrainy. Widziałam, jak gęstnieją nad nim chmury. Otrzymałam słowo: "Ich zło spadnie na ich głowy". Pamiętam, że patrzyłam na to miasto przez szybkę czy obiektyw, na którym była krew. Jak rozumiem, ten obiektyw był związany z tymi informacyjnymi organizacjami, na których rękach była krew. Media przyłożyły rękę do tego, że w tych regionach poleje się krew. Nie chodzi tylko o to, co widać, ale także o to, co się słyszy i czyta. Ludzie będą zapalczywi i agresywni. Ten obiektyw był poplamiony krwią. Wtedy, w 2012 roku, sądziłam, że to była szyba, ale teraz rozumiem, że to ma związek z naświetlaniem informacji.

Wizja 6:

Noc, gwiazdy. Kiedy niebo jest oświetlane, okazuje się, że lecą samoloty bojowe. Otrzymałem takie przekonanie, że jest przygotowywany desant. Potem było widać wybuchy płomieni, przygotowania wojenne.

Wizja 7:

Słowo: "rozpad". Jednak dojdzie do rozpadu Ukrainy. Będzie on trwać przez dwa i pół roku.

Wizja 8:

"Staniecie się ziemią pożądaną"
"Sam ureguluję te wszystkie konflikty"
"Będę dawać Kościołowi przekonanie, o co się modlić."

Wizja 9:

Iz. 3,4: "I da im chłopców na zwierzchników, a dzieciny będą nad nimi panować."

Chłopcy to nastolatki. W swoich zachowaniach są emocjonalni i tak też postępują. Są zbuntowani, protestują. Niewątpliwie, to przekleństwo dla Ukrainy. Czym jeszcze ci chłopcy się charakteryzują? Mają tendencje maksymalistyczne, stawiają ultimatum (tylko tak i nie inaczej). "Dzieciny będą panować". Ja rozumiem to tak, że jest to niedojrzałość, a nie mądrość, nie to, co jest potrzebne do kierowania państwem.

Wizja 10:

Mal. 4,6: "I nawróci się serce ojców ku synom, a serce synów ku ojcom ich, abych snadź nie przyszedł, a nie skarał ziemi wytraceniem."

Słowo "ojcostwo" pochodzi od słowa "ojciec". Bóg ustanowił ojcostwo i ojczyznę. Globalizacja niszczy i ojcostwo i ojczyznę, niweluje je. To przygotowanie gruntu dla antychrysta. Aby on przyszedł, trzeba zniszczyć instytucje ojcostwa i ojczyzny. W przeciwnym wypadku, on nie zdoła zakrólować. Kościół jest strażnikiem. Bez Kościoła nie będzie tych instytucji. Kościół to wszystko utrzymuje.

To nie oznacza, że u władzy będą fizyczni chłopcy, a chłopięce myślenie z chwiejnymi, niedojrzałymi, emocjonalnymi zachowaniami.

Trzeba się modlić i prosić, żeby Bóg dał ojców, by rządzili krajem, ludzi z ojcowskim sercem, którzy staną się dla ludzi, narodu ojcami i nie będą tak postępować, jak obecnie. To, jak się teraz zachowują, to niedojrzałość - stawianie ludzi głowa do głowy, żeby lała się krew. To niedojrzałość ludzi, którzy prowadzą lud i z jednej strony i z drugiej. To nie ojcowie, a chłopcy, dzieci. Potrzeba, żeby powstali ojcowie, którzy będą odnosić się do narodu po ojcowsku, będą dawać mu wizję, kochać naród jak swoje dzieci i odbudują prawdę, bo ojciec zawsze postępuje sprawiedliwie i odnowi rządy prawa.

Udostępnij

Źródło: morningstar.kiev.ua

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.
A syndrom sztokholmski w Polsce poszedl i zaglosowal na oredownikow : przyjdzta do Polski i robta co chceta,wy biedni nachodzcy
Prorocy ganili balwochwalstwo i za to byli zabijani.Jak to jest ze p.Krzywy usluguje w budynkach rzym kat.stojac wsrod figur i obrazow obwieszonych koralami itd i ...
@Jaoto jest CZAS HORUSAherezja horusa u drzwi
no i co z tego wieczoru proroczego wynikło? Jakieś spektakularne przesłanie? Ktoś coś..? 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.