Warszawa

-1°C

  Daniel Chand na ulicach Kalisza. Zobacz, co się działo (WIDEO)

  Daniel Chand na ulicach Kalisza. Zobacz, co się działo (WIDEO)

  niedziela, 25 czerwiec 2017 18:10
  uzdrowienie chromego w Kaliszu uzdrowienie chromego w Kaliszu fot. Walking Like Jesus

  Zobacz, co działo się, gdy brytyjski ewangelista Daniel Chand, członkowie jego ekipy, a także miejscowi chrześcijanie głosili ewangelię i modlili się o uzdrowienie podczas ulicznej ewangelizacji w Kaliszu.

  A działo się bardzo wiele. Ludzie byli uzdrawiani i oddawali życie Jezusowi Chrystusowi. Byli poruszeni do łez, co doskonale widać na nagraniu.

  Zobacz między innymi, jak kule chromego mężczyzny zostają uniesione w górę po modlitwie, a on potwierdza, że ich już więcej nie potrzebuje!

  Razem z polskim ewangelistą Jakubem Kamińskim Chand zwrócił się do Polaków po tej niesamowitej posłudze. Wyraził wiarę w to, że w Polsce rozpoczyna się przebudzenie i zaapelował do wierzących, by byli gotowi do użycia przez Boga. Jak stwierdził, tylko w ciągu weekendu, który spędzili w Kaliszu, ludzie byli "prowadzeni w ramiona Chrystusa, rodzili się na nowo i spotykali Ducha Świętego".

  "A to dopiero początek" - zaznaczył.

  Z kolei Kamiński zwrócił uwagę, że ludzie, którzy brali udział w spotkaniach, byli "przemieniani przez Bożą obecność, uzdrawiani i oddawali życie Jezusowi". Podkreślił, że ten sam Duch Święty, który działał w czasach biblijnych jest dziś z wierzącymi i dlatego mogą oni "iść i dokonywać wielkich rzeczy".

  Zobacz także: Cud po modlitwie Daniela Chanda. Uzdrowiony Polak (WIDEO)

  REKLAMA

   

   

   

  Please publish modules in offcanvas position.