LOT kieruje ofertę do homoseksualistów

LOT kieruje ofertę do homoseksualistów

sobota, 10 maj 2014 17:19
LOT kieruje ofertę do homoseksualistów fot. latajacabydgoszcz.pl

Świecka moda na homoseksualizm zaczęła panować w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Na ich stronie internetowej w dziale Lot Inspiracje na tle tęczowej flagi pojawiła się zakładka "Friendly Travel". Widnieje także napis: "odkryj kolorową stronę świata".

Polecane są loty do Barcelony, Chicago, Londynu, Aten i Tel Awiwu. Pod tymi kierunkami napisano: "bądź sobą w Barcelonie", "poczuj prawdziwą wolność w Chicago", "odwiedź europejską stolicę rozrywki", "odkryj kolorową stronę Aten" czy "odkryj kolorowy Bliski Wschód". Na zdjęciach zamieszczono między innymi pary kobiet i mężczyzn.

Według LOT, są to "miasta przyjazne wszystkim".

Do rekomendacji dodano informacje o hotelach przyjaznych gejom, adresach tematycznych sklepów i korzystnych dla homoseksualistów działaniach podejmowanych przez władze.

LOT tłumaczy, że "stara się rozbudowywać swoją stronę i przygotowywać propozycje dla wszystkich potencjalnych pasażerów".

Z inicjatywy przewoźnika cieszą się środowiska lewicowe. Wśród prawicy i osób o konserwatywnych, tradycyjnych poglądach słychać jednak oburzenie.

- Świetna akcja. LOT dołącza właśnie do renomowanych linii lotniczych, które otwierają się na klientów LGBT – mówi Robert Biedroń z Twojego Ruchu.

- To oferta bez sensu. Ludzie kupują bilety pod wpływem niskiej ceny, a nie tęczowej flagi - ocenia z kolei Przemysław Wipler z Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikkego.

LOT to nie jedyne linie w Europie zwracające szczególną uwagę na osoby podające się za homoseksualistów. Ofertę skierowały do nich także linie SAS czy British Airways.

Przypomnijmy, że Pismo Święte nazywa homoseksualizm "zboczeniem" i "obrzydliwością". Ostrzega też, że homoseksualiści współżyjący ze sobą nie odziedziczą Królestwa Bożego. Oto niektóre fragmenty Biblii dotyczące tego zagadnienia:
 
List do Rzymian 1,26-27:
 
"Kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."
 
Księga Kapłańska 20,13:
 
"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
 
1 List do Koryntian 6,9-10:
 
"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego."

Udostępnij

Źródło: lot.com, wp.pl, natemat.pl, Pismo Święte

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 maj 2014 18:22
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 
@nie rozumiemCzłowiek, już skrzywdzony przez sposób w jaki "dano mu życie" ma być z tego powodu zabity?  Zabić dziecko, bo "ojciec" to przestępca? Takie uzasadnienie decyzji o odebraniu ...
@Artur Są filmy jak to Rosjanie strzelają w plecy ....
@Gitara2) (ciąg dalszy poprzedniego komentarza)
... Strzeżcie więc pilnie swoich dusz, gdyż nie widzieliście żadnej postaci w dniu, w którym PAN przemówił do was na ...
@Gitara1) "Nie zapominaj o dniu, w którym stałeś przed PANEM, swoim Bogiem, na Horebie, gdy PAN powiedział do mnie: Zgromadź mi lud, abym im przekazał ...
@ArturŻadni Niemcy, tylko USA, UK i prawdopodobnie Izrael, bo od czasu przewrotu: Jaceniuk, Poroszenko, Zelensky - wszyscy oni i wielu innych na wysokich stołkach w ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.