LOT kieruje ofertę do homoseksualistów

LOT kieruje ofertę do homoseksualistów

sobota, 10 maj 2014 17:19
LOT kieruje ofertę do homoseksualistów fot. latajacabydgoszcz.pl

Świecka moda na homoseksualizm zaczęła panować w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Na ich stronie internetowej w dziale Lot Inspiracje na tle tęczowej flagi pojawiła się zakładka "Friendly Travel". Widnieje także napis: "odkryj kolorową stronę świata".

Polecane są loty do Barcelony, Chicago, Londynu, Aten i Tel Awiwu. Pod tymi kierunkami napisano: "bądź sobą w Barcelonie", "poczuj prawdziwą wolność w Chicago", "odwiedź europejską stolicę rozrywki", "odkryj kolorową stronę Aten" czy "odkryj kolorowy Bliski Wschód". Na zdjęciach zamieszczono między innymi pary kobiet i mężczyzn.

Według LOT, są to "miasta przyjazne wszystkim".

Do rekomendacji dodano informacje o hotelach przyjaznych gejom, adresach tematycznych sklepów i korzystnych dla homoseksualistów działaniach podejmowanych przez władze.

LOT tłumaczy, że "stara się rozbudowywać swoją stronę i przygotowywać propozycje dla wszystkich potencjalnych pasażerów".

Z inicjatywy przewoźnika cieszą się środowiska lewicowe. Wśród prawicy i osób o konserwatywnych, tradycyjnych poglądach słychać jednak oburzenie.

- Świetna akcja. LOT dołącza właśnie do renomowanych linii lotniczych, które otwierają się na klientów LGBT – mówi Robert Biedroń z Twojego Ruchu.

- To oferta bez sensu. Ludzie kupują bilety pod wpływem niskiej ceny, a nie tęczowej flagi - ocenia z kolei Przemysław Wipler z Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikkego.

LOT to nie jedyne linie w Europie zwracające szczególną uwagę na osoby podające się za homoseksualistów. Ofertę skierowały do nich także linie SAS czy British Airways.

Przypomnijmy, że Pismo Święte nazywa homoseksualizm "zboczeniem" i "obrzydliwością". Ostrzega też, że homoseksualiści współżyjący ze sobą nie odziedziczą Królestwa Bożego. Oto niektóre fragmenty Biblii dotyczące tego zagadnienia:
 
List do Rzymian 1,26-27:
 
"Kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."
 
Księga Kapłańska 20,13:
 
"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
 
1 List do Koryntian 6,9-10:
 
"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego."

Udostępnij

Źródło: lot.com, wp.pl, natemat.pl, Pismo Święte

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 maj 2014 18:22
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ameryka upada. Ale przede wszystkim duchowo. Widzieliście ten film o Bennym Hinnie?: https://youtu.be/d-kIsQ3QKGE?si=sgCqW8o9I6VLtKwx
Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.