W rządzonym przez Biedronia Słupsku do szkół ma trafić książeczka o samcach wychowujących pisklę

W rządzonym przez Biedronia Słupsku do szkół ma trafić książeczka o samcach wychowujących pisklę

wtorek, 28 kwiecień 2015 13:46
Robert Biedroń Robert Biedroń

Jeżeli ktoś liczył, że w Słupsku, gdzie prezydentem został Robert Biedroń, będzie panować światopoglądowa neutralność, to już widać, że się przeliczył.

W miejscowych szkołach ma być dystrybuowana rzekomo oparta na faktach książka Justina Richardsona i Petera Parnella pt. "Z Tango jest nas troje". Opowiada ona o parze samców pingwinów, które wspólnie wychowują pisklę.

Sam Biedroń był wydawcą tej książki. Prowadził kiedyś wydawnictwo, które ją wydało.

W związku z tą planowaną promocją homoseksualizmu wśród najmłodszych, interweniuje radna PiS - Anna Mrowińska. Nawołuje do uniemożliwienia dystrybucji publikacji.

Oto co napisała w liście do dyrektorów słupskich szkół i przedszkoli:

"Otrzymałam informację, iż z dużym prawdopodobieństwem do słupskich szkół i przedszkoli dotrą osoby (związane z różnymi fundacjami i stowarzyszeniami), które będą się starały przekonać Panią, a także całe ciało pedagogiczne, do przyjęcia i rozpowszechniania wśród dzieci prezentu w postaci książeczki pod niewinnym tytułem “Z Tango jest nas troje”.

Jest to publikacja jawnie PROMUJĄCA I PROPAGUJĄCA ZACHOWANIA HOMOSEKSUALNE, a także ZWIĄZKI JEDNOPŁCIOWE.

Pod hasłem “tolerancji” i “otwartości na inność” próbuje się w bezpardonowy sposób dokonać przewartościowania i zmiany myślenia młodych ludzi. Książka zawiera skrajnie radykalny, lewicowo-liberalny punkt widzenia, godzący w naturę człowieka, a przede wszystkim w rodzinę.

Pragnę przypomnieć, że Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej, jako najważniejsza ustawa obowiązująca w naszym państwie, w artykule 18 wyraźnie stwierdza, iż to MAŁŻEŃSTWO JAKO ZWIĄZEK KOBIETY I MĘŻCZYZNY, RODZINA JEST POD OPIEKĄ I OCHRONĄ PAŃSTWA POLSKIEGO, a artykuł 53 ust. 3 zapewnia rodzicom PRAWO DO MORALNEGO I RELIGIJNEGO WYCHOWYWANIA I NAUCZANIA DZIECI ZGODNEGO Z ICH PRZEKONANIAMI.

Panie Dyrektorze, ma Pan prawo nie tylko do nieprzyjęcia takich publikacji, ale również jako osoba zarządzająca, do nie wpuszczenia na teren swojej placówki oświatowej osób chcących rozpowszechniać treści niezgodne z naszymi przekonaniami, tradycją oraz kulturą.

Na koniec chcę podkreślić, że to OD NAS SAMYCH ZALEŻY czy zgodzimy się na ideologiczną i bardzo groźną indoktrynację czy też odważnie postawimy jej tamę.

(Uprzejmie proszę o odczytanie mojego apelu całemu gronu pedagogicznemu nauczającemu w Pana szkole)".

Prezydent Słupska zachęca jednak Mrowińską, by zamiast tego zajęła się sprawami samorządu.

- Zachęcam radnych do tego, żebyśmy zajęli się ratowaniem finansowym naszego miasta, zaczęli rozmawiać o jego problemach. Polska rodzina sobie poradzi, bo, jak widać, radzi sobie całkiem nieźle. Nie potrzebuje do tego wsparcia radnych - powiedział Robert Biedroń - jawny gej i promotor homoseksualizmu.

Książka "Z Tango jest nas troje" była już wcześniej rozdawana rodzicom w jednej ze słupskich kawiarni w ramach akcji stowarzyszenia Aktywne Pomorze. Miało to służyć "lekcji tolerancji".

Czytaj także: Chcą przymusić szkoły, by pozytywnie przedstawiały dzieciom gejowski seks

Opracowanie: ChnNews.pl
Źródło: gryf24.pl, radio.slupsk.pl

Ostatnio zmieniany środa, 29 kwiecień 2015 09:55
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.