Ogórek: to dlatego liberałowie chętnie przyjmują muzułmanów

Ogórek: to dlatego liberałowie chętnie przyjmują muzułmanów

poniedziałek, 20 listopad 2017 17:26
Ogórek: to dlatego liberałowie chętnie przyjmują muzułmanów fot. Pixabay.com

Dr Magdalena Ogórek w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" powiedziała, dlaczego liberałowie z otwartymi ramionami przyjmują rzesze muzułmańskich imigrantów do Europy.

Według niej, postrzegają oni islam jako sojusznika w walce z fundamentami chrześcijańskiej cywilizacji w Europie.

– Z punktu widzenia liberałów to przecież religia bardzo zacofana, jeśli chodzi o prawa kobiet, prawa obywatelskie, prawa człowieka. A jednak rządzony przez liberałów Zachód szeroko otwiera ramiona w tym kierunku. Dlaczego? Bo lewacko-liberalne media postrzegają tę dość prymitywną religię jako dogodny taran rozbijający fundamenty chrześcijańskiej Europy. Islam zalewający Europę ma im pomóc w wysadzeniu cywilizacji. I ruszyło rugowanie symboli chrześcijańskich z przestrzeni publicznej. Ten krzyż z pomnika papieża Polaka z Francji to tylko jeden z wielu przykładów – powiedziała Ogórek - historyk i doktor nauk humanistycznych, była kandydatka na prezydenta, a ostatnio prezenterka TVP Info.

Wygląda więc na to, że liberałom wcale nie chodzi o szlachetne idee pomocy uchodźcom, ale o realizację starannie zaplanowanego planu zwróconego przeciwko wszystkiemu, co kojarzone z chrześcijaństwem.

Trudno w tej sytuacji zrozumieć postawę katolickich hierarchów z papieżem Franciszkiem na czele, którzy zachęcają do przyjmowania imigrantów, spośród których bardzo wielu to muzułmanie.

Popierają to także główni polscy hierarchowie jak prymas Polski abp Wojciech Polak, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski - metropolita poznański abp Stanisław Gądecki czy metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś. Wszyscy oni powołują się na werset z Ewangelii Mateusza, gdzie Jezus mówi: "byłem przybyszem, a przyjęliście mnie".

Jednocześnie zapominają o wersecie z 1 Listu do Tymoteusza 5,8:

"A jeśli kto o swoich, zwłaszcza domowników nie ma starania, ten zaparł się wiary i jest gorszy od niewierzącego".

Jak wiadomo, w krajach, które przyjęły licznych imigrantów z państw arabskich dochodzi do krwawych i przerażających zamachów terrorystycznych oraz do radykalizacji w meczetach. Strach jest tak duży, że ulice miast muszą patrolować uzbrojeni policjanci i żołnierze. Regularnie przeprowadzane są akcje antyterrorystyczne w dzielnicach zamieszkanych przez imigrantów. To dzięki nim liczba zamachów nie jest większa. Powstają strefy no-go, w które policjanci boją się zapuszczać, a asymilacja nie postępuje.

Polecamy także artykuł: Oto prawdziwy powód prześladowań chrześcijan

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 kwiecień 2023 07:32
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.