Ksiądz: na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz

Ksiądz: na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz

niedziela, 14 kwiecień 2013 13:59
ks. Dariusz Oko ks. Dariusz Oko fot. wpolityce.pl

Wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II odniósł się do problemu pedofilii.

Ksiądz dr hab. Dariusz Oko uważa za manipulację mediów mówienie o pedofilii wsród duchownych. Współautor książki "Bóg kocha homoseksualistów" stwierdził, że na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz. W związku z tym, jego zdaniem, o pedofilii wśród gejów należałoby mówić zdecydowanie więcej.

- Jeżeli w więzieniu mamy 1000 pedofilów, to znajdziemy wśród nich może jednego księdza i jakichś 400 gejów. Więc ja się pytam, dlaczego tak wiele mówi się o księżach, jeżeli to jest 1 ksiądz na 1000 pedofilów, a nie mówi się o 400 gejach? - powiedział.

Ksiądz wyraził opinię, że homoseksualiści "chcą nas zdominować, chcą nami rządzić i trzeba się przed tym bronić". Przypomniał też, że "kiedyś bolszewicy byli mniejszością, a potem zawładnęli Rosją, a banda Hitlera z czasem zdominowała Niemcy". Duchowny dodał też, że lobby homoseksualne opanowało już wiele organizacji, takich jak Unia Europejska czy ONZ.

Zdaniem księdza Dariusza, homoseksualizm jest po prostu jedną z pokus.

- Do natury naszego bytowania na ziemi należy to, że jesteśmy kuszeni i jeżeli pokusie potrafimy stawić czoła, jest to wspaniałe zwycięstwo, które czyni nas wielkimi ludźmi, jeżeli nie - następuje degradacja naszego społeczeństwa - ocenił.

Gejów duchowny nazwał "seksnarkomanami". Przytoczył też badania, zgodnie z którymi homoseksualista ma 12 partnerów rocznie, a jeżeli zawiera związek, to liczba ta spada do ośmiu.


Źródło: Gazeta.pl

Ostatnio zmieniany niedziela, 14 kwiecień 2013 14:10
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.