Nick Vujicic spotkał dziewczynkę, która, tak jak on, nie ma rąk i nóg. "To spotkanie od Boga"

Nick Vujicic spotkał dziewczynkę, która, tak jak on, nie ma rąk i nóg. "To spotkanie od Boga"

piątek, 06 wrzesień 2013 17:45
Nick Vujicic spotkał dziewczynkę, która również nie ma kończyn Nick Vujicic spotkał dziewczynkę, która również nie ma kończyn fot. Facebook / Mike Villa

Ewangelista Nick Vujicic spotkał małą dziewczynkę taką jak on - praktycznie pozbawioną kończyn.

Vujicic kończy właśnie dwutygodniową podróż ewangelizacyjną po kilku azjatyckich krajach. 

- Kiedy ta rodzina usłyszała, że będę przemawiał w Kuala Lumpur (Malezja), wsiadła do samochodu. Jechali siedem godzin, żeby się ze mną spotkać. Przyjechali i dowiedzieli się, że w sali nie ma już miejsc. Cierpliwie czekali cztery godziny aż wyjdziemy na zewnątrz. Udało im się wytropić, w której byłem furgonetce, co nie było łatwe, bo było duże zamieszanie, kiedy opuszczaliśmy budynek. Nasz konwój składał się z trzech furgonetek - tłumaczy Vujicic.

- Pojechali za nami. Chcieli się z nami przywitać. Kiedy zatrzymaliśmy się, żeby zatankować, wybiegli z samochodu. Nasz przyjaciel Joshua, zobaczył, że podeszli do furgonetki i powiedział: "wow, nie uwierzysz w to, co widzę. To rodzina z dziewczynką, która nie ma rąk i nóg. Chcą się z tobą zobaczyć". Wszyscy natychmiast zrozumieliśmy, że to spotkanie zaplanowane przez Boga - opowiada Nick.

Matka dziewczynki płakała, a na twarzy jej ojca widać było radość.

- Stali się bliscy mojemu sercu już po chwili rozmowy. Objęliśmy się, ucałowaliśmy i pomodliliśmy. Zaprosiłem ich do hotelu na poczęstunek i rozmowę. Okazało się, że tę dziewczynkę nazywają "Nik". Jej ojciec jest lekarzem, a matka pielęgniarką. Podobnie jak moja rodzina, oni również aż do momentu narodzin nie wiedzieli, że ich córka urodzi się bez kończyn. Porozmawialiśmy trochę przy obiedzie i nie mogę się doczekać, aż znów się skontaktujemy i będę mógł dodać im zachęty - podkreśla ewangelista.

- To właśnie spotkania takie jak to przypominają mi o tym, jak miłość potrafi jednoczyć nawet najbardziej zróżnicowanych ludzi. Kocham to, że miłość nie zna granic - podkreślił.

W spotkaniach z udziałem Nicka Vujicicia uczestniczą tysiące osób. Jego przesłanie jest pełne wiary i nadziei. Ewangelista mówi, że jego siłą jest Jezus i że to On daje mu pokój i radość.

W ramach swojego tournee po Azji Vujicic ma spotkać się między innymi z prezydentem Singapuru.

Udostępnij

Nick Vujicic i dziewczynka bez kończyn

Nick Vujicic i dziewczynka bez kończyn


Źródło: Christian Post

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.