Kraśko i Rusin wypomnieli Frykowskiej, że mówi publicznie o Jezusie (WIDEO)

Kraśko i Rusin wypomnieli Frykowskiej, że mówi publicznie o Jezusie (WIDEO)

czwartek, 08 listopad 2018 17:53
Maja Frykowska gościem Piotra Kraśki i Kingi Rusin Maja Frykowska gościem Piotra Kraśki i Kingi Rusin kadr programu "Dzień dobry TVN"

Maja Frykowska, niegdyś skandalistka, dziś osoba nawrócona, była gościem programu "Dzień dobry TVN" prowadzonego przez Piotra Kraśkę i Kingę Rusin.

Najpierw w reportażu przypomniano jej historię z programu "Big Brother", po którym, jak sama mówi, została okrzyknięta "największą skandalistką III RP".

Po tamtych wydarzeniach miała myśli samobójcze. Ucierpiała też jej rodzina. Nieraz popularna "Frytka" spotykała się z wyzwiskami ze strony zwykłych przechodniów. Ciężko to przeżyła.

Szukała jednak Boga. Radykalna zmiana przyszła dzięki Jezusowi. Dziś każdy dzień rozpoczyna od modlitwy. Jest członkinią grupy teatralnej - gra w "Oknie do nieba" - spektaklu o ludziach, którzy, jak ona, nawrócili się.

- Dzisiaj się czuję zwycięzcą, bo Bóg jest ze mną, a jeśli Bóg jest ze mną, to któż przeciwko mnie - wyjaśniła w reportażu.

W studiu "Dzień dobry TVN" czekała ją rozmowa z Kraśką i Rusin. Rozmowa niełatwa, bo rozmówcy nie zdawali się być nastawieni do niej przyjaźnie.

Maja wytłumaczyła, że niegdyś popełniała błędy, bo była zagubiona i sama nie wiedziała, jak "wybrnąć" z pewnych sytuacji. Czuła, że jeśli "czegoś w swoim życiu nie zmieni", to może się to dla niej źle skończyć.

Wyjaśniła, że mimo wszystko nie żałuje, że przez to przeszła, bo tamte doświadczenia doprowadziły ją ostatecznie do nawrócenia i Bóg "ją już z tego oczyścił".

- W momencie, kiedy przyjmujemy Jezusa do serca, nasze stare życie umiera i dzieje się coś nowego - wytłumaczyła.

Rusin zarzuciła jednak Mai, że nie odcina się od swojej przeszłości, bo choć ma "wszystko - wiarę, męża i dziecko", to jednak wciąż "wraca do telewizji i show-biznesu", a także wydała książkę ("Pokonaj siebie").

Maja odparła jednak ten zarzut, podkreślając, że dziś w mediach pojawia się z zupełnie innego powodu niż kiedyś. Chce głosić ewangelię.

- Nie wracam stricte do show-biznesu. W tej chwili przede wszystkim zależy mi na tym, żeby mówić o Bogu, nawracaniu i o Jezusie Chrystusie - oświadczyła.

- A to w kościele można mówić - wtrąciła Rusin.

- Nie mylmy mojej wiary z wiarą katolicką. Jestem chrześcijanką, która idzie za słowem Pisma Bożego, a nie za pewnymi naukami Kościoła katolickiego - odparła Frykowska.

Rusin, której wyraźnie nie podobała się postawa Mai, zwróciła jej uwagę, że może to wszystko robić prywatnie, a nie publicznie. Również Kraśce było nie w smak to, że Maja opowiada o sprawach wiary w studiu telewizyjnym.

- Biblia mówi jasno i wyraźnie, żebyśmy głosili ewangelię na cały świat - odpowiedziała wierząca.

Przypomniała, że Jezus przychodzi do chorych, a nie do zdrowych i w ten sposób właśnie przyszedł do niej, gdy była grzesznicą.

Całą rozmowę, a także wspomniany reportaż (na dole strony) można obejrzeć na stronie TVN tutaj.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.