Absurd teorii ewolucji dobitnie pokazany

Absurd teorii ewolucji dobitnie pokazany

czwartek, 28 grudzień 2017 19:27
Absurd teorii ewolucji dobitnie pokazany fot. Pixabay.com

Niesamowite dane, które w niezbity sposób potwierdzają inteligentne stworzenie, a nie przypadkowość ewolucji.

Te dane dotyczą niezwykle skomplikowanych mechanizmów, jakimi są: ludzki mózg i oko.

Przypominają je kreacjoniści z organizacji "Answers In Genesis" (Odpowiedzi w Księdze Rodzaju).

Otóż, jak wskazują, ludzki mózg składa się z około 12 miliardów (!) komórek. Tworzą one aż 120 bilionów połączeń.

Z kolei wrażliwa na światło siatkówka oka zawiera ponad 10 milionów komórek światłoczułych!

Te komórki przyjmują światło i przemieniają je w skomplikowane elektryczne sygnały, które następnie są wysyłane do specjalnego rejonu mózgu, gdzie z kolei są przekształcane w odczucie, które nazywamy wzrokiem.

Człowiek widzi ostatecznie z opóźnieniem 0,135 sek. Tyle czasu trwa przetwarzanie światła na impulsy i przekazywanie ich do mózgu.

Naukowiec John Stevens na łamach magazynu "Byte" porównał tę zdolność procesowania do takiej, jaką dysponuje zaawansowany komputer.

Skoro superkomputer jest produktem inteligentnego twórcy, to jakże oczywiste jest to, że tak samo jest z okiem!

A oczy mają więcej kompleksowych funkcji. Działają jak dwie zsynchronizowane ze sobą kamery. Mają ruchome soczewki, działające zupełnie jak automatyczne obiektywy. Potrafią ustawić się na „nieskończoność”, kiedy patrzą w dal, lub skupić na szczególe z otoczenia przechodząc w opcję widzenia bliskiego. Ta zdolność oka jest tym samym, czym w kamerze lub aparacie fotograficznym tak zwany zoom.

Nawet "Gazeta Wyborcza" przyznaje na swoich łamach, że oko to "najdoskonalsze znane urządzenie służące do rejestracji obrazu. Soczewki, przesłony i matryce najnowocześniejszych kamer i aparatów tylko próbują mu dorównać".

A jednak, mimo tych wszystkich (i wielu innych) robiących wrażenie informacji, ewolucjoniści ślepo wierzą, że oko (i wszystko inne w naturze) powstało przypadkiem.

Jednocześnie rzadko podejmują się obliczenia prawdopodobieństwa powstania tak skomplikowanych mechanizmów bez ingerencji inteligentnego Stwórcy.

Równie nikłe jest prawdopodobieństwo tego, że bez inteligencji, a z przypadku powstał aparat mowy, a co dopiero to, że możemy wymówić sformułowanie "teoria ewolucji".

Jaki jest powód wiary ateistów w przypadkowość i nieistnienie Boga? Jest ukryta motywacja! Jaka, dowiesz się tutaj

Jeśli nadal trzymasz się wiary, że ludzie powstali na drodze ewolucji, a nie zostali stworzeni przez Boga, to polecamy także wideo poniżej.

 

Na podstawie: Answers In Genesis, Fokus.tv

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...
@liberał w kościele zielono?Biblijnie jest udowodnione, że praktykowanie homoseksualizmu jest grzechem. Poczytaj trochę Biblii, a może Bóg ci otworzy oczy i rozjaśni umysł. Boże chroń nas od ludzi ...
@ale co ja tam wiem..doszło do tragedii a ty plujesz jadem?
nie przepadam za discopolo ale jeśli głosi Pana Jezusa to ok

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.