Wezwanie do postu i modlitwy w Polsce przeciwko "doskonałej burzy"

Wezwanie do postu i modlitwy w Polsce przeciwko "doskonałej burzy"

czwartek, 04 czerwiec 2020 08:16
Wezwanie do postu i modlitwy w Polsce przeciwko "doskonałej burzy" fot. preparingfortheperfectstorm_com

Atak duchowy jest widoczny gołym okiem - mówi pastor kościoła "Jezus żyje" w Turku - Mirosław Kujawa. Apeluje o udział w poście w dn. 18-20 czerwca, by powstrzymać skutki tego ataku i pokrzyżować plany duchowemu wrogowi.

Kujawa odwołuje się do wizji z lat 90. Boba Jonesa, autora chrześcijańskich książek i głoszącego, o której mówił w roku 2010. Chodziło w niej o spodziewaną tzw. doskonałą burzę.

- Jones widział, że ta burza składa się z siedmiu elementów. To burza rządowa, duchowa, finansowa, społeczna, emocjononalna, zdrowotna i geofizyczna. Poszczególne burze nie byłyby tak gwałtowne, nie miałyby takiego znaczenia, jeśli chodzi o funkcjonowania świata, gdyby nie to, że były silnie ze sobą związane - mówi pastor.

Ta doskonała burza miała zachwiać światem.

- Jones to zrozumiał, odebrał jako burzę planowaną przez duchowego wroga, aby społeczeństwo świata zostało poddane pod różnego rodzaju presję, trudności emocjonalne, finansowe, żeby te burze rozwalały życie rodzinne i społeczne - mówi Mirosław Kujawa.

Polski pastor jest przekonany, że Kościół może podjąć działanie, aby ta doskonała burza miała mniejszą siłę i by panika i przerażenie planowane przez wroga "poprzez media i inne formy zastraszania" zostały ograniczone.

Pastor zachęca do walki duchowej poprzez podjęcie postu i modlitwy.

- Pytając Boga dalej, odebrałem, że jako Kościół mamy modlić się o Polskę. Stanąć w jedności, przepraszać Boga za to, co było wcześniej, za te wszystkie rzeczy, które działy się w Polsce, począwszy od bałwochwalstwa, okultyzmu, niewinnie przelanej krwi poprzez inne nieboże rzeczy, które działy się również w Kościele - oświadczył.

Pastor zachęca także do modlitwy za rządy, aby podejmowały decyzje, które nie będą szkodzić państwu i poszczególnym osobom.

Apeluje o to, by Kościół Jezusa Chrystusa przeciwstawił się temu "duchowemu atakowi wroga, który chce uderzyć na cały świat".

- Na podstawie tego, co mówi List do Efezjan 6. rozdział nie toczymy boju z ludźmi, ale z duchami. To walka duchowa. Chcemy władzę błogosławić, żeby Bóg otworzył ich oczy, żeby władza w Polsce podejmowała właściwe decyzje. Naszą rolą, powinnością jest modlenie się o władze - podkreślił.

Apel pastora Mirosława Kujawy można obejrzeć poniżej. Inicjatywę tę poparł pastor Jerzy Przeradowski z Kościoła "Jezus żyje" w Kutnie.

Do wzięcia udziału w poście można zapisać się na stronie postzapolske.pl

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.