Arcybiskup: ich celem Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem

Arcybiskup: ich celem Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem

poniedziałek, 02 sierpień 2021 13:02
Arcybiskup: ich celem Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem fot. Px Fuel

Deep church i deep state to dwie równoległe ścieżki zmierzające w tym samym kierunku. Ich ostatecznym celem jest Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem - ostrzega katolicki arcybiskup Carlo Maria Vigano.

Według niego, do tak zwanego NWO dążą nie "dobrzy katolicy" pozostający wierni dotrynie, ale ci, którzy wybrali "herezję". Sam podział nie jest nowy i jak pisze hierarcha, zaistniał już w latach 60. XX wieku wraz z otwartością na dialog międzyreligijny.

Według niego, rządzący nadużywają dziś swojej władzy, podobnie, jak czynią to prałaci - "nakładają normy i ograniczenia naruszające najbardziej podstawowe zasady prawa".

Vigano podaje przykład Włoch, gdzie sprawujący aktualnie władzę rząd, który nie został wybrany w drodze wyborów, wprowadził wymóg szczepienia i tzw. zielonego certyfikatu do korzystania z niektórych usług, "gwałcąc w ten sposób włoską konstytucję i prawa naturalne Włochów".

Duchowny dostrzega analogię w Kościele rzymskokatolickim.

"Nie różni się to bardzo od sytuacji, w której znajduje się Kościół - papież zrezygnował i został zastąpiony przez Jorge Mario Bergoglio wybranego albo przynajmniej docenianego i wspieranego przez mafię z Sankt Gallen i ultra progresywny episkopat" - stwierdza arcybiskup.

Jak zauważa, mamy obecnie do czynienia z kryzysem władzy zarówno cywilnej, jak i religijnej - ci, którzy ją sprawują, postępują wbrew interesom tych, których powinni chronić.

Co jest przyczyną?

Według Vigano, przyczyną jest "myśl masońska". To ona leży u podstaw "systematycznej rozbiórki".

Duchowny zauważa, że "reakcjoniści", a więc ci, którzy nie akceptują perwersji władzy i chcą pozostać wierni Kościołowi Chrystusa oraz swojej Ojczyźnie, stanowią "element sprzeciwu", który dla wprowadzających nowe porządki jest nie do zaakceptowania. Dlatego jest "dyskredytowany, delegitymizowany", jest obiektem pogróżek i jest pozbawiany praw w imię rzekomego "publicznego dobra", którym tak naprawdę jest jego przeciwieństwo.

Reakcjoniści są oskarżani o to, jakoby snuli teorie spiskowe. Stanowią jednak zagrożenie dla dopełnienia się globalnego planu w kluczowym momencie jego realizacji.

"To dlatego władza reaguje w sposób tak otwarty, bezczelny i gwałtowny. Bo dowód oszustwa może zostać zrozumiany przez większą liczbę ludzi, to może połączyć ich w zorganizowany opór, skruszyć mur milczenia i brutalnej cenzury nałożonej przez media głównego nurtu" - wskazuje.

Vigano zauważa, że "prześladowania" przeciwników globalnych planów są dobrze zorganizowane i zaplanowane. Zarzuca to również papieżowi Franciszkowi, który, według niego, zdaje sobie sprawę z tego, że w Kościele "każdy ruch oporu musi zostać uciszony".

Dyskredytacja ruchów przeciwnych szczepieniom

W świecie cywilnym, wskazuje, celem są ruchy przeciwne szczepieniom.

"Łatwo jest zdyskredytować legalne protesty i obywateli poprzez podkreślanie wybryków i niekonsekwencji niektórych. Łatwo jest potępić kilka osób, które z irytacji podpaliły centrum szczepień, by rzucić cień na miliony uczciwych osób, które wychodzą na ulice, by nie zostać objętymi paszportem covidowym albo zwolnionymi za odmowę szczepienia" - zwraca uwagę.

Hierarcha zaznaczył, że protesty osób uczestniczących w oporze powinny być widoczne i mieć formę skoordynowanej akcji publicznej.

Na podstawie: LifeSiteNews.com

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...
@liberał w kościele zielono?Biblijnie jest udowodnione, że praktykowanie homoseksualizmu jest grzechem. Poczytaj trochę Biblii, a może Bóg ci otworzy oczy i rozjaśni umysł. Boże chroń nas od ludzi ...
@ale co ja tam wiem..doszło do tragedii a ty plujesz jadem?
nie przepadam za discopolo ale jeśli głosi Pana Jezusa to ok
ja też wspieram LGBT nareszcie mamy właściwy rząd

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.