Arcybiskup: ich celem Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem

Arcybiskup: ich celem Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem

poniedziałek, 02 sierpień 2021 13:02
Arcybiskup: ich celem Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem fot. Px Fuel

Deep church i deep state to dwie równoległe ścieżki zmierzające w tym samym kierunku. Ich ostatecznym celem jest Nowy Porządek Świata z jego religią i prorokiem - ostrzega katolicki arcybiskup Carlo Maria Vigano.

Według niego, do tak zwanego NWO dążą nie "dobrzy katolicy" pozostający wierni dotrynie, ale ci, którzy wybrali "herezję". Sam podział nie jest nowy i jak pisze hierarcha, zaistniał już w latach 60. XX wieku wraz z otwartością na dialog międzyreligijny.

Według niego, rządzący nadużywają dziś swojej władzy, podobnie, jak czynią to prałaci - "nakładają normy i ograniczenia naruszające najbardziej podstawowe zasady prawa".

Vigano podaje przykład Włoch, gdzie sprawujący aktualnie władzę rząd, który nie został wybrany w drodze wyborów, wprowadził wymóg szczepienia i tzw. zielonego certyfikatu do korzystania z niektórych usług, "gwałcąc w ten sposób włoską konstytucję i prawa naturalne Włochów".

Duchowny dostrzega analogię w Kościele rzymskokatolickim.

"Nie różni się to bardzo od sytuacji, w której znajduje się Kościół - papież zrezygnował i został zastąpiony przez Jorge Mario Bergoglio wybranego albo przynajmniej docenianego i wspieranego przez mafię z Sankt Gallen i ultra progresywny episkopat" - stwierdza arcybiskup.

Jak zauważa, mamy obecnie do czynienia z kryzysem władzy zarówno cywilnej, jak i religijnej - ci, którzy ją sprawują, postępują wbrew interesom tych, których powinni chronić.

Co jest przyczyną?

Według Vigano, przyczyną jest "myśl masońska". To ona leży u podstaw "systematycznej rozbiórki".

Duchowny zauważa, że "reakcjoniści", a więc ci, którzy nie akceptują perwersji władzy i chcą pozostać wierni Kościołowi Chrystusa oraz swojej Ojczyźnie, stanowią "element sprzeciwu", który dla wprowadzających nowe porządki jest nie do zaakceptowania. Dlatego jest "dyskredytowany, delegitymizowany", jest obiektem pogróżek i jest pozbawiany praw w imię rzekomego "publicznego dobra", którym tak naprawdę jest jego przeciwieństwo.

Reakcjoniści są oskarżani o to, jakoby snuli teorie spiskowe. Stanowią jednak zagrożenie dla dopełnienia się globalnego planu w kluczowym momencie jego realizacji.

"To dlatego władza reaguje w sposób tak otwarty, bezczelny i gwałtowny. Bo dowód oszustwa może zostać zrozumiany przez większą liczbę ludzi, to może połączyć ich w zorganizowany opór, skruszyć mur milczenia i brutalnej cenzury nałożonej przez media głównego nurtu" - wskazuje.

Vigano zauważa, że "prześladowania" przeciwników globalnych planów są dobrze zorganizowane i zaplanowane. Zarzuca to również papieżowi Franciszkowi, który, według niego, zdaje sobie sprawę z tego, że w Kościele "każdy ruch oporu musi zostać uciszony".

Dyskredytacja ruchów przeciwnych szczepieniom

W świecie cywilnym, wskazuje, celem są ruchy przeciwne szczepieniom.

"Łatwo jest zdyskredytować legalne protesty i obywateli poprzez podkreślanie wybryków i niekonsekwencji niektórych. Łatwo jest potępić kilka osób, które z irytacji podpaliły centrum szczepień, by rzucić cień na miliony uczciwych osób, które wychodzą na ulice, by nie zostać objętymi paszportem covidowym albo zwolnionymi za odmowę szczepienia" - zwraca uwagę.

Hierarcha zaznaczył, że protesty osób uczestniczących w oporze powinny być widoczne i mieć formę skoordynowanej akcji publicznej.

Na podstawie: LifeSiteNews.com

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.