Przewidywania Chucka Pierce'a na rok 2023

Przewidywania Chucka Pierce'a na rok 2023

sobota, 03 grudzień 2022 10:10
Chuck Pierce Chuck Pierce fot. Charisma News

Rok 2022 to rok, w którym usłyszeliśmy masę ponurych wiadomości i prognoz. Ludzie odczuli różnego rodzaju niedostatki dotyczące nawet podstawowych produktów. Jak należy się przygotować na rok kolejny?

Amerykański prorok, kaznodzieja i autor książek Chuch Pierce podkreśla, że Bóg dał nam autorytet i umieścił nas w strategicznych miejscach, które dają nam dostęp do tego, czego potrzebujemy. Jednak, według niego, powinniśmy mieć myślenie takie jak biblijny Józef, by przetrwać w trudnych czasach.

- Pomyśl o tym, co działo się w czasach Józefa. Było siedem lat tłustych i siedem lat suszy. Stworzył on strategię 12 ośrodków administracji zaopatrzenia. Gdy to zrobił, byli w stanie przetrwać suszę, która na nich czekała - wskazuje Pierce w wywiadzie dla Charisma News.

Według niego, Bóg nas zaopatruje, byśmy mogli rozszerzać Jego Królestwo.

W Księdze Powtórzonego Prawa 8,18 czytamy:

"Pamiętaj, że to Pan, Bóg twój, daje ci siłę do zdobywania bogactwa".

To oznacza, że Bóg uczyni z nas swego rodzaju kameleona, który potrafi zmieniać się w razie potrzeb, by zyskać to, czego potrzebujemy, by osiągnąć cele Jego przymierza.

Jak wskazuje kaznodzieja, już w 2022 roku mieliśmy do czynienia ze zmaganiami, jeśli chodzi o zaopatrzenie. Jednak Bóg dał nam zwycięstwo i możemy patrzeć z "wyższego miejsca niż to, do którego ma dostęp wróg".

- W roku 2023 będzie chodziło o otwarcie nowych linii zaopatrzenia. Jesteśmy na tej wojnie o zaopatrzenie dla naszej przyszłości. Musisz jednak zrozumieć, że Bóg już dał ci władzę pomnożenia albo tego, co masz albo znalezienia nowych źródeł do pomnożenia. A więc, w tym nadchodzącym roku, gdy przyjdzie walka, będzie chodziło o to, jak wypełnimy nasz dom środkami, które utrzymają nas w kolejnych latach. Chcę zachęcić wszystkich was, byście myśleli o pomnożeniu, kreatywności. Nie pozwólcie, by świat wytwarzał w was lęk - zaapelował Chuck Pierce.

Na podstawie: Charisma News

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.