Przewidywania Chucka Pierce'a na rok 2023

Przewidywania Chucka Pierce'a na rok 2023

sobota, 03 grudzień 2022 10:10
Chuck Pierce Chuck Pierce fot. Charisma News

Rok 2022 to rok, w którym usłyszeliśmy masę ponurych wiadomości i prognoz. Ludzie odczuli różnego rodzaju niedostatki dotyczące nawet podstawowych produktów. Jak należy się przygotować na rok kolejny?

Amerykański prorok, kaznodzieja i autor książek Chuch Pierce podkreśla, że Bóg dał nam autorytet i umieścił nas w strategicznych miejscach, które dają nam dostęp do tego, czego potrzebujemy. Jednak, według niego, powinniśmy mieć myślenie takie jak biblijny Józef, by przetrwać w trudnych czasach.

- Pomyśl o tym, co działo się w czasach Józefa. Było siedem lat tłustych i siedem lat suszy. Stworzył on strategię 12 ośrodków administracji zaopatrzenia. Gdy to zrobił, byli w stanie przetrwać suszę, która na nich czekała - wskazuje Pierce w wywiadzie dla Charisma News.

Według niego, Bóg nas zaopatruje, byśmy mogli rozszerzać Jego Królestwo.

W Księdze Powtórzonego Prawa 8,18 czytamy:

"Pamiętaj, że to Pan, Bóg twój, daje ci siłę do zdobywania bogactwa".

To oznacza, że Bóg uczyni z nas swego rodzaju kameleona, który potrafi zmieniać się w razie potrzeb, by zyskać to, czego potrzebujemy, by osiągnąć cele Jego przymierza.

Jak wskazuje kaznodzieja, już w 2022 roku mieliśmy do czynienia ze zmaganiami, jeśli chodzi o zaopatrzenie. Jednak Bóg dał nam zwycięstwo i możemy patrzeć z "wyższego miejsca niż to, do którego ma dostęp wróg".

- W roku 2023 będzie chodziło o otwarcie nowych linii zaopatrzenia. Jesteśmy na tej wojnie o zaopatrzenie dla naszej przyszłości. Musisz jednak zrozumieć, że Bóg już dał ci władzę pomnożenia albo tego, co masz albo znalezienia nowych źródeł do pomnożenia. A więc, w tym nadchodzącym roku, gdy przyjdzie walka, będzie chodziło o to, jak wypełnimy nasz dom środkami, które utrzymają nas w kolejnych latach. Chcę zachęcić wszystkich was, byście myśleli o pomnożeniu, kreatywności. Nie pozwólcie, by świat wytwarzał w was lęk - zaapelował Chuck Pierce.

Na podstawie: Charisma News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.