Przewidywania Chucka Pierce'a na rok 2023

Przewidywania Chucka Pierce'a na rok 2023

sobota, 03 grudzień 2022 10:10
Chuck Pierce Chuck Pierce fot. Charisma News

Rok 2022 to rok, w którym usłyszeliśmy masę ponurych wiadomości i prognoz. Ludzie odczuli różnego rodzaju niedostatki dotyczące nawet podstawowych produktów. Jak należy się przygotować na rok kolejny?

Amerykański prorok, kaznodzieja i autor książek Chuch Pierce podkreśla, że Bóg dał nam autorytet i umieścił nas w strategicznych miejscach, które dają nam dostęp do tego, czego potrzebujemy. Jednak, według niego, powinniśmy mieć myślenie takie jak biblijny Józef, by przetrwać w trudnych czasach.

- Pomyśl o tym, co działo się w czasach Józefa. Było siedem lat tłustych i siedem lat suszy. Stworzył on strategię 12 ośrodków administracji zaopatrzenia. Gdy to zrobił, byli w stanie przetrwać suszę, która na nich czekała - wskazuje Pierce w wywiadzie dla Charisma News.

Według niego, Bóg nas zaopatruje, byśmy mogli rozszerzać Jego Królestwo.

W Księdze Powtórzonego Prawa 8,18 czytamy:

"Pamiętaj, że to Pan, Bóg twój, daje ci siłę do zdobywania bogactwa".

To oznacza, że Bóg uczyni z nas swego rodzaju kameleona, który potrafi zmieniać się w razie potrzeb, by zyskać to, czego potrzebujemy, by osiągnąć cele Jego przymierza.

Jak wskazuje kaznodzieja, już w 2022 roku mieliśmy do czynienia ze zmaganiami, jeśli chodzi o zaopatrzenie. Jednak Bóg dał nam zwycięstwo i możemy patrzeć z "wyższego miejsca niż to, do którego ma dostęp wróg".

- W roku 2023 będzie chodziło o otwarcie nowych linii zaopatrzenia. Jesteśmy na tej wojnie o zaopatrzenie dla naszej przyszłości. Musisz jednak zrozumieć, że Bóg już dał ci władzę pomnożenia albo tego, co masz albo znalezienia nowych źródeł do pomnożenia. A więc, w tym nadchodzącym roku, gdy przyjdzie walka, będzie chodziło o to, jak wypełnimy nasz dom środkami, które utrzymają nas w kolejnych latach. Chcę zachęcić wszystkich was, byście myśleli o pomnożeniu, kreatywności. Nie pozwólcie, by świat wytwarzał w was lęk - zaapelował Chuck Pierce.

Na podstawie: Charisma News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio
Myślę, że już samo stwierdzenie "magia świąt.." powinno dać do zastanowienia...
Będąc w tym wychowanym trudno to porzucić ale trzeba nam wychodzić ze świata, bo jeśli ...
@ChrystusowyKatolicy na stosach palili ludzi 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.