Chrześcijański komentator: oto co trzeba zrobić, by powstrzymać Putina

Chrześcijański komentator: oto co trzeba zrobić, by powstrzymać Putina

niedziela, 20 luty 2022 20:25
Chrześcijański komentator: oto co trzeba zrobić, by powstrzymać Putina

W czasie, gdy około 150 tysięcy rosyjskich żołnierzy stacjonuje przy granicy Ukrainy, Zachód przyznaje - inwazja jest bliska, być może nieunikniona. Czy Władimira Putina da się powstrzymać?

Pat Robertson, znany chrześcijański komentator, były kandydat na prezydenta USA i były usługujący, powiedział na antenie programu w telewizji CBN News, co trzeba zrobić, by nie dopuścić do inwazji.

Jak wskazał, Putin jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie i dysponuje miliardami dolarów. Zdaniem Robertsona, właśnie to stanowi jego piętę Achillesa i w tę sferę należy uderzyć.

- Należy usunąć go z systemu SWIFT, systemu przelewów bankowych, zamrozić wszystkie konta jego i jego kolegów na całym świecie - powiedział Robertson.

Według niego, gdyby to zostało wykonane, to Putin natychmiast zrezygnowałby ze swoich gróźb.

- Tak się to robi. Gra się twardo, bez ustępstw. Jeśli zabierzemy mu jego konta bankowe i wpłyniemy na jego pieniądze, to wszystko się skończy i nie będziemy mieć więcej tego problemu - oświadczył.

Na razie premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zapowiedział, że jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę, to rosyjskie firmy przestaną mieć możliwość prowadzenia handlu w funtach i dolarach.

Z kolei prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden zapowiedział, że w przypadku ataku nie zostanie uruchomiony gazociąg Nord Stream 2, na którym Rosjanom niezmiernie zależy oczywiście z przyczyn finansowych.

Do uszczegółowienia przez Zachód potencjalnych sankcji wezwał prezydent Ukrainy - Wołodymyr Zełenski.

- Jeśli nie można nawet powiedzieć, co się stanie, jak wybuchnie wojna, to można wątpić, że faktycznie sankcje ruszą, gdy Rosja zaatakuje – powiedział w rozmowie ze stacją CNN.

Na podstawie: CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Pichta · 2 lata temu
  Sankcje już powinny być zastosowane, a nie dopiero jak rozpocznie się wojna. 
  • This commment is unpublished.
   obcy na tej planecie · 2 lata temu
   @Pichta Świat się spodlił i cofnął w rozwoju cywilizacyjnym! Sięganie po broń militarną, przyrównałbym powrócenie z powrotem  do bryczek konnych wychodków drewnianych, kamienowania, itd. Zamiast w XXI wieku umieć rozmawiać merytorycznie, i pokojowo, eskalują konflikty. To zdziczenie obyczajów, skoro dziennikarz uderza prorosyjskiego polityka w twarz na żywo w audycji telewizyjnej. Żenada też jest przekroczenie granic terytorium suwerennego kraju jakim jest Ukraina i strzelanie do bezbronnych cywilów!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @obcy na tej planecie Rosja nie potrafi rozmawiać merytorycznie. Zna tylko argument siły. Uczyła się gnąc kark pod butem mongolskich chanów. 
  • This commment is unpublished.
   uczeń Jezusa · 2 lata temu
   @natasza Wstyd! Zachowuj się ! Taki język z ust chrześcijanki? I to jeszcze kobiety? A może jeszcze powiesz, że klikasz z Ukrainy walcząc tam? Kto ci dał broń? Masz jedyną mieć broń Biblię i modlitwę nie ma innej broni dla chrześcijan! Chrześcijanin ma dać przykład wiary i miłości kochać wrogów swoich! Wiem, ze w pierwszych wiekach chrześcijaństwa też byli ludzie o podobnym kłótliwym usposobieniu, ale Apostoł Paweł napisał wprost im , że są cieleśni! On wiedział co pisze, bo przed nawróceniem był cielesny i prześladował kościół. Ale z tego się nawrócił jak poznał Chrystusa! Musisz poznać prawdziwie Chrystusa! On Jest Księciem Pokoju i On dale Pokój nie jak świat! Świat dalej przez walkę zbrojną On daje inaczej! Dziś działa przez łaskę i miłosierdzie! On oczywiście przyjdzie powtórnie ale nie będzie potrzebował sił militarnych, ale pokona wroga tchnieniem swoich Ust jedynie!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @uczeń Jezusa Przeklinam? Używam wulgarnych słów? Chyba że według ciebie chrześcijańskie i kobiece jest sklecenie kilku koślawych zdań w trybie pytającym lub przypuszczającym, oczywiście z pomocą męża.  Nadaję z Polski, nie jestem Ukrainką, imię - pomysł tatusia, miłośnika Tołstoja. Moja walka - pogonić rosyjskich trolli na Sachalin. Wystarczająco długo obracam się w chrześcijańskich kręgach, żeby wyczuć fałsz i zgrzyt. Mówisz wiele słów, które dobrze się sprzedają... Takich pseudochrzescijanskich frazesów o 'przebaczeniu'. Ja tego nie kupuję. Ja nie mam czego przebaczać, nikt mnie nie skrzywdził ale nie będę potępiać nikogo, kto walczy tam zbrojnie. I bardzo szanuje ten ich wysiłek. 
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @uczeń Jezusa Przepraszam, ale druga część wypowiedzi o 'zgrzytach i fałszu' jest skierowana do 'osobnika wiary' nie do ciebie. Pomyliłam piszących. 
  • This commment is unpublished.
   Kiler51 · 2 lata temu
   @obcy na tej planecie Jesteś za i przeciw, taki mętlik wypowiedzi. Rosja jak Niemcy były są i będą zawsze agresywne, te państwa powinny być okupowane na a wieczność.Z terrorysta się nie paktuje ,terrorystę się LIKWIDUJE
 • This commment is unpublished.
  Matt · 2 lata temu
  Biden nawet nie pamieta ze jest prezydentem a jak juz nim zostal to zniosl sankcje na nord str2, to klamca potrzebny elitom. A Johnson ma przecieko sobie francje i niemcy ktore wspieraja putina. A na koniec, mieszjancy wschodniej ukrainy to Rosjanie ktorzy juz czekaja na swoich z kwiatami. 
 • This commment is unpublished.
  Charlie · 2 lata temu
  Tym bardziej katastrofalna była przyjaźń Trump z Putinem. To wina również kościołów zielonoświątkowych, mormonów, którzy popierali Trumpa nie widząc zagrożenia ze strony Rosji. Krótkowzroczność przywódców konserwatywnych kościołów, którzy protestowali przeciwko Bidenowi.  To za tej prezydentury wzmocniono flankę wschodnia NATO. Trump chciał byśmy płacili za pomoc USA.
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Charlie dokładnie, ja nie rozumiem, dlaczego wierzący, również w Polsce tak zachwycali się Trumpem, traktując go  jak jakiegoś pomazańca.Rozpychał się w życiu łokciami, nazywając to amerykańskim sukcesem. notorycznie wyłaził z niego rasista,.Dwukrotny rozwodnik, o bardzo przedmiotowym podejściu do kobiet - co akurat mnie "ruszyło" najbardziej.
  • This commment is unpublished.
   osobnik wiary · 2 lata temu
   @natasza Nie walczymy z krwią i ciałem, nie zapominajmy, że jedynym wrogiem chrześcijan jest diabeł i grzech! Macie innych wrogów? Jeśli tak to jeśli wy nie odpuścicie to i OJCIEC nie odpuści Wam! POMSTA DO BOGA zostaje ! jedynie Bóg ma prawo się mścić i bronić!
  • This commment is unpublished.
   Michał · 2 lata temu
   @natasza Trump to jest prawdziwy chrześcijanin a nie Biden!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Michał I ma przy boku pustą, naciągniętą plastycznie lalkę. Sorki, nie trawię 
 • This commment is unpublished.
  Koket · 2 lata temu
  Jest jeszcze jeden sposób😀 Rosja to kraj który ciemięży wiele republik. Co by się stało jak by poszczególne republiki zaczęły przygotowywać się do powstania 🤔
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Koket Ale tym republikom dobrze jest w Rosji. Wiele z nich klepałoby biedę - owszem są wyjątki, jak Jakucja.  Nie mają ani tradycji państwotwórczych, ani świadomości narodowej, w większości są dwujęzyczni, Wielu "autochtonów" wybiło się i dorobiło majątków.  Republiki środkowoazjatyckie wyszły źle na samodzielności. Reszta, gdyby się oddzieliła mogłaby skończyć tak jak one, ewentualnie jak te biedniejsze pozostałości po rozpadzie Jugosławii.  Do samodzielności trzeba mieć i rynki zbytu, i pomysł, i elity. 
  • This commment is unpublished.
   Osobnik wiary · 2 lata temu
   @natasza Nie walczymy z krwią i ciałem, nie zapominajmy, że  jedynym wrogiem chrześcijan jest diabeł i grzech! Macie innych wrogów? Jeśli tak to jeśli wy nie odpuścicie to i OJCIEC nie odpuści Wam! POMSTA DO BOGA zostaje ! jedynie Bóg ma prawo się mścić i bronić!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Osobnik wiary Pomsta należy do Boga, zemsta jest czymś wtórym,  wykalkulowanym. Natomiast nie powiedział tego o obronie. Będziesz patrzył biernie jak gwałcą twoją żonę?  
  • This commment is unpublished.
   osobnik wiary · 2 lata temu
   @natasza Ale masz problemy robisz z igły widły nikt nie gwałci mi żony! Uspokój się ! Moja Ojczyzna jest w niebie! Nie obchodzi mnie ten świat mogą mi zabić żonę, mnie, dzieci rodzinę i ta nie będę i nie zamierzam się bronić a nie tego kraju!  Czy kazał uczniom swoim walczyć? Czemu Paweł pisał że nie walczymy z krwią i ciałem? Jeśli nie bronię się ani rodziny to przecież  nie zgrzeszyłem! Udowodnij mi wg. Nowego Testamentu, że grzeszę! Jestem gotów zginąć dla Jezusa, nie boję się jak mi lufę podsuną pod głowę! Raz mnie już w życiu napadli! Bóg mnie uratował i jeśli zechce uratuje znów jak Szadraha Meszacha Abed Nego z Księgi Daniela!  Dla Jezusa zginę najwyżej a Bóg mnie pomści. A ja sam mam wybaczyć i odpuścić jak nie odpuścisz Ojciec Niebieski ci nie przebaczy! Rozumiesz? Czytaj BIBLIĘ , znasz w ogóle Biblię? Czy znasz Ewangelię? Chyba   ze myślisz  w starotestamentowy i literalny sposób? Jezus powiedział, że dziś mamy kochać wrogów! Nie zapominaj ! Kazanie na górze z Ewangelii Mateusza się kłania!
  • This commment is unpublished.
   osobnik wiary · 2 lata temu
   @Osobnik wiary chcesz ginąć bezsensu? Proszę bardzo kto od miecza wojuje od miecza ginie! Ja nie zamierzam ja idę do niebieskiej ojczyzny i nie będzie mnie obchodzić już ziemia! O tym co w górze myślcie a nie o tym co na ziemi!
  • This commment is unpublished.
   Dalida · 2 lata temu
   @osobnik wiary Jezus nie potepil Korneliusza ze byl setnikiem italskim, lecz byl pelen podziwu dla jego wiary.
  • This commment is unpublished.
   osobnik wiary · 2 lata temu
   @Dalida Wiary a nie działań wojennych! Bóg zbawia wszystkich bo nie ma względu na osoby! Nie potępia dowódców i żołnierzy, bo ich kocha ! Dziś w kościele modliłem się nich wszystkich! Naprawdę straciłeś wiarę, że Chrystus i Bóg wystarcza, że On o wiele bardziej stanie w obronie swoich wybranych? Jezus właśnie w Łukasza 18 rozdziale się zapytał, czy Syn Człowieczy znajdzie taką wiarę na ziemi jak przyjdzie! Nie trać wiary Synu i Córko Boża! Bez względu na to z jakiego narodu/zawodu/stanu jesteś! Pokój Ukrainie! Pokój Rosji! Pokój Białorusi! Pokój Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii! Pokój Boży dla całej Europy! Pokój Boży dla całej Azji! Pokój Boży dla całego świata! Pan Jezus nadchodzi szykujcie Lampy Panny Mądre !
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @osobnik wiary Wrogom to dam chętnie po głowie, tak prewencyjnie, żeby się opamiętali i do piekła nie poszli. Kiedyś mi za to podziękują. Ja pragmatyczna dziewuszka jestem. Ewangelię znam od 1987 r. 
  • This commment is unpublished.
   Sonic · 2 lata temu
   @osobnik wiary Wyjątkowy egoizm! 
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Sonic Ten egoizm i bezduszność ma skuteczną moc przytrzymać na ziemi każdego, kto jest święcie przekonany, że "idzie do nieba". Niejeden się zdziwi. Zakochany w swojej "świętości", bojący dotknąć czegokolwiek, bo się "pobrudzi" i wyjdzie ze swojej bezpiecznej bańki. 
  • This commment is unpublished.
   Osobnik wiary · 2 lata temu
   @natasza Najgorszy jest taki fanatyzm i agresja zamiast wybaczenia!Jednak Jezus inaczej nauczał niż wy! Wspieram Ukrainę całym sercem ale modlitwą a nie militarnie! I wiem, ze to dzięki modlitwie Bóg sprawia , że Rosja teraz traci siły swoje ! Przestańcie osądzać natasza i Sonic nie macie prawa!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Osobnik wiary Fanatyzm to jest u ciebie, pod płaszczykiem pacyfizmu i 'wybaczenia'. To sekciarstwo. Nawracając się nie stajemy się nakręcanymi zabawkami, nadal posiadamy wolną wolę, uczucia i prawo do czynnego sprzeciwu. Tupnięcie nogą, sprzeciw nie jest od razu 'brakiem wybaczenia'. Mam prawo reagować na niesprawiedliwość, stawać w obronie słabszych. 
  • This commment is unpublished.
   osobnik wiary! · 2 lata temu
   @natasza Nie rozumiesz, że wojny musza być Jezus zapowiadał je i że mamy się nie trwożyć? Nie siej paniki! Nie powstrzymasz Putina i wojny! Jezus nadchodzi! każda wojna , każda zaraza, to zbliża nas do Jezusa! Bezprawie się rozmnoży a miłość wielu oziębnie! Jezus! nas rozliczy z każdego słowa nieużytecznego! Masz kochać wrogów nawet Putina! Putin jedynie jest zdemonizowany! Nie rozumiesz? Masz się modlić a nie walczyć zbrojnie! Znasz taką pieśń Chrystus wystarczy? Będzie gorzej Putin jako Gog Magog najedzie Izrael Księga Daniela się wypełni! A tylko Pan Jezus go powstrzyma! 
  • This commment is unpublished.
   wierzący · 2 lata temu
   @natasza To się módl tu podaję przykład w Warszawie modlitwa o Ukrainę! Na Youtube wpisz Warszawa 24/7 - Dom Modlitwy / House of Prayer Wczorajszy wieczór była Mocna modlitwa o Ukrainę ! Efekt widzimy, że Bóg odparł atak wrogich sił rosyjskich!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @wierzący Modlę się i moi bracia i siostry też. Tam jednak jest realna walka, ktoś oddaje swoje życie 
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @osobnik wiary! Nie sieję paniki. Po prostu wiem, że teraz jest wielka szansa dla Ukrainy, i nie będę potępiać nikogo, kto stawia zbrojny opór, to nie agresja, to obrona
  • This commment is unpublished.
   M · 2 lata temu
   @osobnik wiary ale bełkot... mówisz: "Chyba ze myślisz w starotestamentowy i literalny sposób?" ale chcesz być uratowany jak "Szadrah Meszach Abed Nego" ps. A co ci nie pasuje w Starym Testamencie? czyżby ten fragment nie pasuje do twojej wizji nieba? "9:4 Kto należy do grona żyjących, ten jeszcze ma nadzieję; gdyż żywy pies jest lepszy niż martwy lew.
   9:5 Wiedzą bowiem żywi, że muszą umrzeć, lecz umarli nic nie wiedzą i już nie ma dla nich żadnej zapłaty, gdyż ich imię idzie w zapomnienie." Czy ten: "Bo prochem jesteś i do prochu wrócisz”
 • This commment is unpublished.
  Emcik · 2 lata temu
  Ezechiel 38 rozdział  i co możecie więcej zrobić skoro musi dojść do zajęcia tych terenów?
 • This commment is unpublished.
  Peacyfic · 2 lata temu
  Co to za bezsensowny niebiblijny przekaz chrześcijanina? Chrześcijanie nic innego nie mogą i nie mają prawa robić jak jedynie się modlić! Chrześcijanin nie ma prawa brać udziału w jakiejkolwiek wojnie ! Kto od miecza wojuje od miecza ginie! Na miejscu mieszkańców Ukrainy nie wciął bym udziału w walkach! 
  • This commment is unpublished.
   Peacyfic · 2 lata temu
   @Peacyfic Co to za bezsensowny niebiblijny przekaz chrześcijanina? Chrześcijanie nic innego nie mogą i nie mają prawa robić jak jedynie się modlić! Chrześcijanin nie ma prawa brać udziału w jakiejkolwiek wojnie ! Kto od miecza wojuje od miecza ginie! Na miejscu mieszkańców Ukrainy nie wziął bym udziału w walkach! 
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @Peacyfic Chrześcijanin ma prawo bronić siebie, ma obowiązek bronić swoją rodzinę i ma prawo bronić swojej ojczyzny. Bierność chrześcijan to jest coś, za co mi wstyd... jak analizuję historię... zadaje sobie pytanie "gdzie byli wtedy ludzie wierzący",
  • This commment is unpublished.
   krzyś · 2 lata temu
   @natasza Ale tylko modlitwą
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @krzyś Nie tylko modlitwą. Chociażby oddanymi głosami. Największą hańbą  Europy jest milczenie i kolaboracja niemieckich chrześcijan z Hitlerem. Nieliczni się  wyłamali, i zapłacili cenę.
  • This commment is unpublished.
   osobnik Wiary · 2 lata temu
   @natasza Nie śmiej porównywać Demokratycznej Rosji do Hitlerowskich Niemiec! Módl się wybaczaj! 
  • This commment is unpublished.
   Tedek · 2 lata temu
   @osobnik Wiary Osobnik ty to chyba jesteś putinowskim tropem. Demokracja i putinowska Rosja to raczej oksymoron.
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @osobnik Wiary Miałam kiedyś szefa, Rosjanina z białoruskim paszportem. Fan Putina, przeciwnik Ukrainy, żeby nie było. W 2014 r to było. Wspominał jakieś spotkanie z Putinem bodajże w Mińsku,... może w Brześciu, nie ważne. I właśnie przyrównał Putina do Hitlera.... nie chodzi tu o zbrodnie wojennie, co o swego rodzaju charyzmę, "polityczną aureole".Nie można odmówić Rosji pewnych faktów, na przykład odbudowała swoją gospodarkę po upadku komunizmu i żyje się tam o wiele lepiej niż na Ukrainie, która od 30 lat stoi w miejscu... ALE TO CO STAŁO SIĘ AKTUALNIE,  TO BANDYTYZM W BIAŁY DZIEŃ. Putin z Hitlerem może sobie podać ręce.Póki do jeszcze nie mam czego wybaczać.
  • This commment is unpublished.
   Blue · 2 lata temu
   @Peacyfic Chyba słabo znasz Biblię... Samo pojęcie eklezja to termin wojenny. 
  • This commment is unpublished.
   Bogdan · 2 lata temu
   @Blue Co według Ciebie znaczy eklezja?
  • This commment is unpublished.
   osobnik wiary · 2 lata temu
   @Tedek Licz się proszę ze słowami! Masz kochać Putina, Łukaszenkę i innych wrogów, nawet jeśli działają zdemonizowani! To Jezus tylko ich pokona! Współczuję Ukraińcom, bo znaleźli się jako kozły ofiarne między politycznymi rozgrywkami Polityków Ukrainy i Rosji! Ludzie zwykli cywile nie są temu winni! Chcą żyć w pokoju uciekają z Ukrainy mimo nakazu obrony! I bardzo dobrze nikt nie ma prawa mnie zmusić do walki zbrojnej! Mam prawo być pacyfistą Szanujmy się nawzajem! Mam kategorię D w Polsce ale jak mnie zawołają w razie wojny powołam się na przekonania religijne! Mam do tego prawo ?
  • This commment is unpublished.
   Jezusowy · 2 lata temu
   @Blue Tylko jedynie w sensie duchowym! Naucz się czytać ze zrozumieniem Biblię!
  • This commment is unpublished.
   Wierzący · 2 lata temu
   @natasza Każdy człowiek na ziemi jest takim samym grzesznikiem jak Putin i Hitler! 
  • This commment is unpublished.
  • This commment is unpublished.
   Blue · 2 lata temu
   @Bogdan „ekklesia”„kościół”, po angielsku tłumaczony jako "call out" [„wywoływać”, „powoływać”]. tzn osoby - grupa osób powołana (wywaołana) w szczególnym celu, w NT ma zastosowanie do ludu Bożego, Bożego zaproszenia dla wybranych z pośród ogółu osób, by utworzyły grupę, jednak grupa ta nigdy w żaden sposób nie była zamknięta w żadną strukturę, szczególnie nie w "strukturę kościoła", ale to już inny temat...
   Chcę nadmienić, że długo mógłbym pisac o tłumaczeniu słowa eklezja, wrócmy jednak uwagę, że czym innym jest jego tłumczenie, a czym innym znaczenie i pochodzenie słowa - niestety w dzisijeszych głoszeniach eklezja jest bardzo zawężone do roli : kościoła wyznań chrześcijańskich (organizacji i budynku), czego Jezus nigdy nie miał na myśli (niestety nie ma tutaj miejsca, aby ten wątek również rozwinąć i wyjaśnić).
   Jezus powołał eklezję, czyli powołał grupę ludzi do tego, aby ta grupa manifestowała rządy Jego Królestwa na ziemi - bo to był najważniejszy powód przyjścia Jezusa - przyniesienie rządów Królestwa Bożego (to znów inny wątek), tzn usunięcie rządów ciemności i panowania diabła, a wprowadzenie w to miejsce rządów Królestwa Ojca, dlatego Jezus użył słowa, którego używały np. legiony rzymskie tzn eklezji. Rzymianie wysyłali wybraną przez Cezara (tzn powołaną z ogółu społeczeństwa rzymskiego albo powołaną z ogółu wszystkich rzymskich wojsk) grupę ludzi, aby ta usunęła rządy jakiegoś państwa i uwaga - nie zabierała ich do Rzymu, ale zamieniała ich w Rzymian!!!
   Podsumowując, jako wierzący w Jezusa Chrystusa, jesteśmy przez Niego wywołaną z tego świata grupą ludzi, dla specjalnych celów Boga, m. in, dla usuwania rządów diabła. I teraz uwaga, dosłowne znaczenie słowa ekklesia to „zgromadzenie (świętego) rządu”
   Jest to bardzo długi temat i wymaga szerszego udzielenia wyjaśnień wielu pojęć, niestety w jednym komentarzu nie jestem w stanie tego wyjaśnić tak, jak powinno to zostać wyaśnione, jednak serdecznie zapraszam Ciebie do kontaktu osobistego - zapraszam Ciebie i każdego, kogo to interesuje ten temat i kto ma otwartego Ducha na to, co Bóg chce nam o tym powiedzieć, więc zapraszam do tego, abyśmy mogli zapytać Go o to razem.

   Cała Chwała Jezusowi!
  • This commment is unpublished.
   Blue · 2 lata temu
   @Jezusowy To wg Ciebie też było "tylko sensie duchowym? "
   I nie zasłaniaj się kontekstem ani tym, ze to było przed zmartwychwstaniem, bo to nie przejdzie xD

   Wtedy im powiedział: Teraz jednak, kto ma sakiewkę, niech ją weźmie, podobnie i torbę. A kto nie ma miecza, niech sprzeda swoją szatę i kupi go.
   Łukasza 22:36 UBG
  • This commment is unpublished.
   M · 2 lata temu
   @Blue I pięknie zakończone herezją "Cała Chwała Jezusowi!" Słowo Boże mówi: "Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało."
  • This commment is unpublished.
   Blue · 2 lata temu
   @M Też mógłbym kilka wersetów zacytować i się przerzucać, bez sensu, pozdrawiam!
 • This commment is unpublished.
  pokojowy · 2 lata temu
  Są lepsze sposoby niż miecz! Hakerzy już odłączyli Internet w Rosji! Odetną im prąd jeszcze to Rosjanie nic nie zrobią! :) https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/hakerzy-wy%C5%82%C4%85czyli-rosjanom-internet-spodziewajcie-si%C4%99-nas/ar-AAUipef?ocid=msedgdhp&pc=U531
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @pokojowy Zgadzam się, sankcje, bojkot, tępienie propagandy. Ale tam jest realna walka i naprawdę wysiłek, który mi zaimponował 
  • This commment is unpublished.
   wierzący · 2 lata temu
   @natasza Tak, zgadzam się, ale pamiętajmy też o wierzących w Rosji odciętych od świata przez sankcje i tego tyrana Putina. Chrześcijanie będą tam prześladowani, bo mieszkają, tam gdzie jest tron szatana!
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @wierzący  ... przez odcięcie prądu będą umierały wcześniaki w inkubatorach.  nie myślę, żeby one wybierały się na Majdan, odtańczyć lezginkę jak "kadyrowcy"
  • This commment is unpublished.
   wierzący · 2 lata temu
   @natasza Jedno trzeba przyznać Putin ma krew na rękach!
 • This commment is unpublished.
  nowy człowiek · 2 lata temu
  Super , że pomagamy Ukrainie! i wierzącym i niewierzący, tam! Ale poruszę ważną kwestię, czy ktoś wie jak można się skontaktować z chrześcijanami w Rosji? Zostali przez sankcje wraz z całym narodem przez jednego tyrana. Czy naprawdę jedynie modlitwa o nich musi wystarczyć? Czy Kościół Jezusa Chrystusa na całym świecie też nałożył sankcje na na Rosję gdzie też są Bracia i Siostry w Chrystusie?

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.