Spełniają się proroctwa o Ukrainie. Zostało jeszcze to

Spełniają się proroctwa o Ukrainie. Zostało jeszcze to

niedziela, 02 październik 2022 23:16
Spełniają się proroctwa o Ukrainie. Zostało jeszcze to fot. Pixabay.com

Proroctwa, które padły podczas spotkań Wszechukraińskiego Zgromadzenia Proroków, zdają się właśnie spełniać. Wybrzmiały w latach 2015 i 2016. Mało kto wówczas dowierzał w ich treść. Jedno z proroctw wciąż nie spełniło się, ale dzisiejsze wydarzenia mogą doprowadzić i do tego.

O treści proroctw wówczas informowaliśmy. Prorocy uczestniczący w zgromadzeniu w 2016 roku donosili, że w wizjach widzieli kończącą się wojnę. Wojnę "zwycięską" dla Ukrainy. Widzieli też wracających z niej ludzi.

"Na pociągu, który jechał do Donbasu widziałam cyfrę "9". Nie wiem, co to oznacza. Być może to dziewiąty miesiąc, a może dziewiąty dzień jakiegoś miesiąca" - mówiła jedna z uczestniczek.

"Była cyfra "9". To wrzesień. Nastąpi wtedy jakieś przełomowe wydarzenie" - brzmiała przepowiednia innej.

Reklama

Dziś wiemy, że to we wrześniu rozpoczął się przełom, jeśli chodzi o przebieg wojny. Strona ukraińska zaczęła odnosić sukcesy. Jej kontrofensywa wypiera Rosjan z okupowanych terenów.

"Będzie miało miejsce kilka bardzo ważnych strategicznych walk na wschodzie Ukrainy, od których będzie dużo zależało. Polegnie tam wielu wojskowych z obu stron. W tych bitwach zostanie wykorzystana duża ilość sprzętu bojowego. Tam wszystko się zdecyduje" - przepowiadano.

Kolejny uczestnik zgromadzenia prorokował:

"Uwolnienie rozpocznie się pod koniec lata. Jakieś przyczyny zmuszą Rosję do wycofania wojsk. Rozpocznie się to od Donbasu, skąd ta mgła będzie odchodzić. Ale Krym wciąż w niej pozostaje" - relacjonował.

Odnośnie Rosji zgromadzeni mówili, że następuje czas niezadowolenia z powodu rządów Władimira Putina.

Przewidywali społeczne niepokoje.

"Te wystąpienia zaczną się w Petersburgu i innych miastach. Zostaną stłumione. Otoczenie Putina też chce jego upadku, ale boi się, bo ma jakieś ciemne powiązania."

Reklama

Jak wiemy, w rosyjskich miastach doszło w ostatnim czasie do protestów, które były tłumione przez służby. Niezadowolenie wzrosło w związku z ogłoszeniem częściowej mobilizacji przez Putina. Jednym z miast, w których miały miejsce protesty, był Petersburg.

"Rosja w tej kampanii wojennej będzie agonizować. Dla niej tam wszystko się zdecyduje. Zwycięstwo Ukrainy jest nieuchronne. To w pełni zdecyduje także o politycznym krachu Rosji. Nastąpi zmiana władzy, politycznego kierunku Rosji" - wskazywano podczas zgromadzenia proroków.

Jak już wcześniej informowaliśmy, spełniły się także inne proroctwa sprzed siedmiu lat dotyczące Ukrainy, które mówiły, że "w przyszłości ujrzymy bardzo silną agresję bez przyczyny".

Zgromadzeni przewidywali, że "będą targnięcia na nowe terytoria".

Jak wskazywano, "Ukraina nie zapłaciła jeszcze pełnej ceny za swoją wolność i transformację w zdrowy kraj".

"Zostanie jeszcze przelana krew w Donbasie, na Krymie i w Kijowie" - głoszono.

Reklama

Przewidziano ofiary w dużych miastach, w tym w Charkowie, Odessie, Zaporożu i Dniepropietrowsku, co niestety nastąpiło.

Prorokowano, że uaktywniona zostanie rosyjska Flota Czarnomorska, do czego również doszło. To z Morza Czarnego wielokrotnie wystrzeliwano rosyjskie rakiety na ukraińskie miasta.

Prorocy zapowiadali także wtargnięcie na kontynent od strony Krymu i to, że Rosjanie skierują się w stronę Berdiańska. Dziś jest on miastem okupowanym.

Uczestnicy przewidzieli ponadto "wielką falę emigracji z Ukrainy". Jak wiadomo, z kraju tego uciekło w związku z wojną kilka milionów osób. W większości przyjechały one do Polski.

Wciąż niespełnione pozostaje proroctwo, który mówiło o tym, że "wszystko skończy się niewielkim uderzeniem jądrowym w Ukrainę na skalę lokalną".

"Będzie strefa wykluczenia, czarny pas - to dotyczy Ukrainy. Część z tej chmury pójdzie na Rosję i od tego rozpocznie się klęska Putina. Południowa część obwodu donieckiego, niewielkie uderzenie, szkoda mniejsza niż od katastrofy w Czarnobylu, następstwa zostaną szybciej zlikwidowane. Będą jednak bardzo duże zniszczenia. Główna chmura skieruje się na obwód rostowski (w Rosji, red.)." - brzmiała przepowiednia.

Reklama

Obecnie w Rosji coraz częściej padają wezwania do użycia taktycznej broni jądrowej. Taki apel wystosował choćby czeczeński przywódca Ramzan Kadyrow.

Czym dokładnie jest taktyczna broń jądrowa?

Florian Naumczyk, ekspert Broni Masowego Rażenia w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa w rozmowie z "Rzeczpospolitą" wyjaśnił, że jest to broń o małej lub średniej mocy. Jest przystosowana do ataków na bliskich odległościach.

"To także broń krótkiego zasięgu rażenia możliwa do przenoszona artylerią, ale także rakietami średniego zasięgu, zatem nawet na odległości do 500 kilometrów" - objaśnił.

Mogą to być rakiety taktyczne, rakiety przeciwlotnicze, artyleria lufowa dużego kalibru oraz lotnictwo taktyczne przenoszące rakiety lub bomby atomowe.

Reklama

Eksperci zwracają uwagę, że wraz z ogłoszeniem przez Moskwę aneksji okupowanych ziem Ukrainy, rośnie znaczenie rosyjskiego szantażu nuklearnego. Rosja zaczyna bowiem traktować podbite tereny jak swoje terytoria.

"Putin potrzebuje tych czterech ukraińskich obwodów – bo w ten sposób może uzasadniać tę niezwykle kosztowną dla Rosji wojnę zdobyciem m.in. „korytarza na Krym”, bardzo cennych surowcowo rejonów Donbasu oraz cennych rolniczo ziem Zaporoża i Chersońszczyzny, nie mówiąc już o tym, że na okupowanych terytoriach mieszka około 7 milionów ludzi. I temu ma służyć aneksja. Ale jeśli Putinowi się to nie uda, istnieje i taka możliwość, że sięgnie on po taktyczną broń nuklearną. Z braku jakichkolwiek innych dostępnych narzędzi. Dopóki będzie stał na czele państwa, on – według mnie – nie ustąpi" - powiedział generał dywizji Bogusław Pacek - były rektor Akademii Obrony Narodowej.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  AtakChin · 11 miesiecy temu
  atak Chin pozostal zgodnie z trzema wizjami niezaleznych 'wizjonerow' badz wybranych do przekazu
  Z przepowienia o nadchodzacym uderzeniu Chin w sojuz to juz trzech wizjonerow prorokow wypowiedzialo sie i to calkiem niedawno. Nasz polski prorok Marian Węcławek nazywany jest również „śpiącym prorokiem z Leszna”. Mężczyzna twierdził, że ze snów – za pomocą trafnej interpretacji – można wyczytać przyszłość. I podobnie Rosyjski prorok Wiaczeslaw Kraszennikow. Przypadek? "Najpierw Chiny w imię wyższości żółtej rasy ruszą na Rosję, aby wydrzeć jej zauralskie terytoria. Do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Wnet jednak najeźdźcy wycofają się. (...) Rosjanie wracać będą w takim chaosie i rozprężeniu, że nie będą wiedzieć, kto jest ich wrogiem, a kto przyjacielem."-Marian Węcławek " i niezaleznie rosyjski prorok Wiaczeslaw Kraszennikow "W tamtym czasie powstanie konflikt Ameryki z Chinami i kiedy będą oni na krawędzi wojny, to Amerykanie w ostatniej chwili przestraszą się Chin i napuszczą je na Rosję. I zacznie się straszliwa wojna z Chinami. Wojna będzie taka, że niekiedy bez jednego wystrzału ogromne terytoria zostaną zajęte przez Chiny: wieczorem mieszkańcy zasną jako Rosjanie, a rano obudzą się jako Chińczycy. Ale w wielu miastach i wsiach będą krwawe walki. Sławik mówił, że Chińczycy będą zabijać naszych mężczyzn i chłopców, i sterylizować naszą ludność na podbitych terytoriach. Na podbitych ziemiach Chińczycy będą okrutni we wszystkim. " Wiaczeslaw Kraszennikow-Крашенинников, Вячеслав Сергеевич
  I i razony piorunem w 1975 przez telefon Amerykanin zyjacy autor ksiazki Dannion Brinkley 'Saved by the Light' -box 8 i 9 str.39 ' China battles Russia'. Sa to dosc zblizone niezalezne wizje niespodziewanego ataku Chin.
  Sytuacja rzeczywiscie przypomina i do zludzenia podobna, kiedy po wojnie zimowej zsrr z Finlandia (ta sie obronila) ,Hitler wyczul ze sojusznik to wydmuszka a nie potega i wlasciwy nadzorca zasobow naturalnych azji  i najechal przyjaciela stalina zapewne dla stabilnosci i ciaglosci dostaw z tego rejonu. Teraz to Ukraina dzielnie sobie radzi i sie broni.Chiny bacznie obserwuja i udaja przyjaciela Rosji-az do dnia ataku?
  • This commment is unpublished.
   CosNaRzeczy · 8 miesiecy temu
   @AtakChin I jeszcze ta kreskowka pod linkiem nizej czym inspirowana skoro to przyjaciele?
   w.youtube.com/watch?v=s-GLAIY4DXA 'Masyanya. Epidode 162. Sankt-Mariuburg'
   'Siostra Łucja: Chiny napadną na Rosję. Trzy dni ciemności. '-przypadek?
   I swiezy filmik analityczno-historyczny Tomasz Bednarski
   w.youtube.com/watch?v=TAadk1EdRKM
   Chiny ZAATAKUJĄ ROSJĘ od tyłu - sprawa Syberii
   Teoria pasuje do black swan-czarnego labedzia
  • This commment is unpublished.
   By Dannion Brinkley · 8 miesiecy temu
   @CosNaRzeczy BOXES 8 & 9 China Battles Russia8 & 9  visions of China's growing anger toward the Soviet Union. When these visions took place in 1975, I didn't know that the Soviet Union would break up. Now I think the tension I saw in that vision was a result of the death of Soviet Communism, which left the Chinese the leaders of the Communist world. At the time, the visions were a puzzle to me. I saw border disputes & heavy fighting between Soviet & Chinese armies. Finally, the Chinese amassed their armies at the border & pushed into the region. The main battle was over a railroad, which the Chinese took in heavy fighting. They then pushed deep into the Soviet Union, cutting the country in half & taking over the oil fields of Siberia. I saw snow, blood, & oil & knew that the loss of life had been heavy
  • This commment is unpublished.
   By Danion Brinkley · 8 miesiecy temu
   @By Dannion Brinkley qsl.net/w5www/brinkley.htmlWszystkie 13 pudelek-wizji z wizji Daniona Brinkleyr razonego piorunem przez telefon w 1975 roku.Trzy razy zmarlego i ozywionego.Autor ksiazki "Saved by the Light"Zauwazcie jak duzo z nich przeszlo i sie wypelnily lacznie z wirusem- Box 12Po angielsku. On nie byl wierzacy a teraz w cos tam wierzy-zycie po zyciuTutaj na zywow.youtube.com/watch?v=eYeMTBc14tYI Was Hit by Lightning, Died 3 Times | Dannion Brinkley | Near Death Experiences (NDE)
 • This commment is unpublished.
  poslaniec · 3 miesiecy temu
  ja  przewiduje   rozpad  i  wielki  glod  w  rosji   i  dodatkowo   wojne  domowa  !!!!!!!!!!!!!!!!
Czy cenisz sobie ludzi ze swojego kościoła?
 • Głosów: (0%)
 • Głosów: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Ostatnie komentarze

uwielbienie, koncert uwielbienia, zróbmy uwielbionko, my wielbimy a Pan nas uwalnia,.. itp itd..  z tego uwielbionka zrobiono już religię! Niektórzy nawet twierdzą,że  że ono jest ...
@...Wiesz Apostoł Paweł też mówił wiele razy  aby pilnować czytania i zdrowej nauki, Berejczykow pochwalił. Pan Jezus w Objawieniu zobacz co mówi do kościołów co ...
@KasiaTak tylko czym jest uwielbienie, Bogu bardziej zależy na Twoim śpiewie czy na Twoim postępowaniu, które będzie wyrazem uwielbienia dla Niego ?
@JanPrzypadki zmartwychwstania osób uznanych za zmarłe są znane także w dzisiejszych czasach.Jak powiedział pastor Korzeniewski przywrócenie pewnych funkcji życiowych nie jest wielkim dla Boga, ci ...
@IHS"..Pamiętajmy że Jedynym Prawdziwym Kościołem jest Kościół Rzymskokatolicki.." założony w 4 w n e przez polityka i poganina niejakiego Konstantyna Wielkiego nie mający nic wspólnego ...
Były pastor, były poseł...były mąż Anety. Godson, lepiej już się nie wychylaj i pomilcz.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.

Zachowaj
Preferencje użytkownika
Używamy plików cookies, byś mógł jak najlepiej korzystać z naszej strony internetowej. Jeśli odmówisz ich użycia, to strona może nie funkcjonować odpowiednio.
Akceptuj wszystkie
Odmów wszystkich
Więcej
Essential
Te pliki cookies są potrzebne, by strona internetowa działała poprawnie. Nie można ich wyłączyć
chnnews.pl
Akceptuję
Funkcjonalne
Narzędzia wykorzystywane, by zapewnić Ci więcej opcji podczas przeglądania strony internetowej. W tym może zawierać się dzielenie się w mediach społecznościowych.
PHP.net
Akceptuję
Odmów
Analityczne
Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony. Pomagają nam też dowiedzieć się, które strony są najbardziej popularne lub jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Jeśli zablokujesz ten rodzaj cookies nie będziemy mogli zbierać informacji o korzystaniu z witryny oraz nie będziemy w stanie monitorować jej wydajności.
addthis.com
Akceptuję
Odmów
quantserve.com
Akceptuję
Odmów
Google Analytics
Akceptuję
Odmów
Reklamowe
W celu promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń, możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Ten rodzaj cookies służy do tego, aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Double Click/Google Marketing
Akceptuję
Odmów
Casale Media
Akceptuję
Odmów
PubMatic
Akceptuję
Odmów
Quantserve.com
Akceptuję
Odmów
mookie1.com
Akceptuję
Odmów
innovid.com
Akceptuję
Odmów
hit.gemius.pl
Akceptuję
Odmów
Marketing
Techniki, których celem jest strategia komercyjna, a w szczególności badanie rynku.
DoubleClick/Google Marketing
Akceptuję
Odmów
Facebook
Akceptuję
Odmów
Nieznany
jcmGuestEmail
Akceptuję
Odmów