John Godson ogłosił decyzję w sprawie wyborów. Złożył nieoczekiwaną deklarację

John Godson ogłosił decyzję w sprawie wyborów. Złożył nieoczekiwaną deklarację

wtorek, 11 sierpień 2015 18:45
John Godson John Godson fot. Facebook

Poseł i były pastor John Godson poinformował o swoich zamiarach odnośnie nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Godson oświadczył, że o ponowny wybór do Sejmu będzie ubiegał się w okręgu łódzkim jako kandydat niezależny, ale z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wystartuje z drugiego miejsca tuż za byłym komendantem policji - Markiem Działoszyńskim.

Były poseł Platformy Obywatelskiej, a także Polski Razem deklaruje, że jeśli zostanie wybrany, będzie posłem społecznym i nie będzie pobierał wynagrodzenia, a jedynie dietę. Zaznaczył też, że nie jest rozczarowany drugim miejscem na liście. Jak mówi, celem PSL jest pierwszy w historii poseł tej partii z okręgu łódzkiego.

John Godson jest członkiem klubu parlamentarnego PSL, ale jeszcze nie partii. Nie wyklucza, że po wyborach bardziej zaangażuje się w działalność Stronnictwa.

Pracuje w komisji spraw gospodarki i spraw zagranicznych.

Zobacz także: Oto odpowiedzi Johna Godona na pytania, jakie mu zadaliście

Źródło: Onet.pl

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 sierpień 2015 18:56
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Wygląda na to, że pastor zapomniał , że , zanim Bóg powołał go do służby także od tysiącleci działał Duch Święty w wiernych Kościoła Chrystusa, ...
A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.