Warszawa

4°C

  Zapraszają na spotkanie z polskim "egzorcystą-pastorem"

  Zapraszają na spotkanie z polskim "egzorcystą-pastorem"

  wtorek, 10 kwiecień 2018 06:49
  Zapraszają na spotkanie z polskim "egzorcystą-pastorem" fot. Charisma News

  "Egzorcysta-pastor" - tak określa swojego gościa polski kościół. Oto szczegóły.

  "To osoba, która nie raz miała kontakt ze światem duchowym" - czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym w Internecie przez kościół "El Shaddai" w Pruszkowie.

  Gościem tej wspólnoty będzie 28 kwietnia pastor kościoła Zoe w Węgorzewie Leszek Korzeniecki znany z duchowej interwencji w Turzy Wielkiej na Mazurach, gdzie, jak informowały liczne media, miały objawiać się złe moce.

  Przypomnijmy jednak, że po interwencji pastora i po tym, jak zamieszkująca dom rodzina państwa Pokropskich zwróciła się do Chrystusa, problem ustąpił.

  Jak zauważa kościół "El Shaddai", sam Korzeniecki jeszcze przed nawróceniem parał się okultyzmem i wróżył z kart tarota. W rezultacie "wszedł w bliski kontakt z demonicznym duchowym światem".

  Później, po nawróceniu, wielokrotnie miał okazję pomagać ludziom w "procesie uwolnienia od demonicznych związań i nałogów".

  Również na spotkaniu w Pruszkowie ma przedstawić zgromadzonym "swoją drogę do wolności" i podzelić się tym, jak "wygląda świat duchowy i w jaki sposób można być wolnym od demonicznych pułapek".

  Po zakończeniu spotkania przewidziano modlitwę i rozmowy.

  Poniżej wideo ze wspomnianej wizyty Korzenieckiego w domu w Turzy Wielkiej.

  Na podstawie: Facebook/El Shaddai

  REKLAMA

  Ostatnio zmieniany wtorek, 10 kwiecień 2018 07:22

  Please publish modules in offcanvas position.