Katolicka Agencja Informacyjna podkreśla udział M. Zielińskiego w Bazie Centrum

Katolicka Agencja Informacyjna podkreśla udział M. Zielińskiego w Bazie Centrum

sobota, 09 listopad 2019 11:59
Marcin Zieliński Marcin Zieliński fot. swiatlopana.com

Konferencja zorganizowana przez Kościół zielonoświątkowy z ul. Siennej w Warszawie przykuła uwagę Katolickiej Agencji Informacyjnej.

Na swojej stronie internetowej podkreśliła ona szczególnie, że mówcą podczas wydarzenia będzie dziś Marcin Zieliński - popularny charyzmatyk.

Wymieniono także innych mówców - pastorów.

KAI określiła Bazę Centrum jako "ewangelizacyjną konferencję dla młodych" i zauważyła, że przyjechało na nią już ponad tysiąc młodych osób z całego kraju. Zacytowano Arkadiusza i Bognę Kuczyńskich - pastorstwo kościoła z Siennej, którzy stwierdzili, że "uczestnicy podczas konferencji doświadczają Jezusa i inspirują się do tego, by nieść Boże wartości na całą Polskę"

Agencja zauważyła też, że na konferencji Baza Centrum "wszystko jest zaaranżowane nowocześnie, przy użyciu współczesnych rozwiązań technicznych, a do tego z dostrzegalną troską o estetykę".

Udział Marcina Zielińskiego w tym cyklicznym wydarzeniu wywołał kontrowersje w środowisku ewangelicznym.

Więcej na ten temat tutaj: Zwraca się do Maryi. Przemówi dziś na Bazie Centrum i tutaj: Oświadczenie Bazy Centrum ws. zaproszenia Marcina Zielińskiego

Na podstawie: ekai.pl

Ostatnio zmieniany sobota, 09 listopad 2019 12:41
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.