Zwraca się do Maryi. Przemówi dziś na Bazie Centrum

Zwraca się do Maryi. Przemówi dziś na Bazie Centrum

sobota, 09 listopad 2019 07:33
Zwraca się do Maryi. Przemówi dziś na Bazie Centrum fot. RTCK TV, Baza Centrum/Facebook

Marcin Zieliński, katolik, który przyznaje, że modli się także do Maryi, przemówi dziś na organizowanej cyklicznie popularnej ewangelicznej konferencji Baza Centrum w Warszawie.

Sesja specjalna z jego udziałem nazywa się "Bóg, który uzdrawia". Wejście na spotkanie jest bezpłatne.

"Bóg uzdrawia każdego, kto o to prosi i wierzy w moc Wszechmogącego. Ponad podziałami, ponad wyznaniami, ponad naszym umysłem i ponad wszelkimi przeciwnościami losu" - tłumaczą organizatorzy.

Na sesję z udziałem Zielińskiego zapraszają tych, którzy chcą "doświadczyć żywych i autentycznych historii, usłyszeć odpowiedzi na trudne pytania, a także spędzić czas na wspólnej modlitwie".

Jak stwierdają na fanpage'u Bazy Centrum, Zieliński "niestrudzenie głosi o Bożym uzdrowieniu w kraju i za granicą, usługując modlitwą o chorych".

Jak wiadomo, ten katolicki charyzmatyk łączy modlitwy do Boga ze zwracaniem się do Maryi.

W jednym z filmów zamieszczonych na YouTube modlił się w taki sposób:

"Proszę Cię, Maryjo, wstawiaj się za nami o to, by nasza odpowiedź na prośbę Boga była zawsze twierdząca, byśmy zawsze szli za Nim. O to Cię prosimy, Boże i niech imię Twoje będzie uwielbione" (na filmie poniżej modlitwa od 9 minuty).

Z kolei w innym filmie stwierdził, że zna wielu protestantów, którzy "kochają Matkę Bożą". Przyznał, że katolicy i protestanci "różnią się w pewnych doktrynalnych kwestiach i widzą pewne różnice". Wezwał jednak, by "nie demonizować rzeczywistości".

Wcześniej zachęcał również, by robić "selfie dla Maryi".

Charyzmatyk wyjawił, że zaczął wierzyć w dogmat o Wniebowzięciu Maryi. "Z całego serca" zachęca do czytania katechizmu Kościoła katolickiego.

Głównym organizatorem konferencji Baza Centrum jest, jak czytamy na stronie internetowej wydarzenia, Kościół Zielonoświątkowy Zbór Stołeczny Sienna "we współpracy z innymi wspólnotami i organizacjami chrześcijańskimi w Polsce".

Inni mówcy na tegorocznym wydarzeniu to między innymi: Leo Bigger - pastor Międzynarodowej Wspólnoty Chrześcijańskiej ICF Zurich, która "tworzy Kościoły ewangelikalne na terenie całej Europy", Rene Wagner - pastor ICF w Lipsku, Dreźnie i Halle, Arkadiusz Kuczyński - pastor KZ Sienna w Warszawie i Karol Michalak z Centrum Chrześcijańskiego Zwycięstwo w Łodzi.

Ostatnio zmieniany sobota, 09 listopad 2019 11:36
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.