T.B. Joshua przekazał proroctwo o koronawirusie

T.B. Joshua przekazał proroctwo o koronawirusie

sobota, 14 marzec 2020 12:49
T.B. Joshua T.B. Joshua fot. T.B. Joshua Ministries/Facebook

T.B. Joshua, nigeryjski kaznodzieja, przez niektórych uznawany za proroka, wygłosił proroctwo odnośnie pandemii koronawirusa.

Założyciel Kościoła Synagoga Wszystkich Narodów (SCOAN) na początku tego miesiąca przypomniał swoje proroctwo z ubiegłego roku. Mówił o tamtym roku jako o roku strachu. Zapowiadał też, że rok strachu skończy się dopiero w marcu obecnego roku.

- W tym miesiącu 27go się to skończy. Do końca tego miesiąca czy nam się podoba czy nie, bez względu na to, co wyprodukuje medycyna, by leczyć, to odejdzie tak, jak przyszło - powiedział.

Kaznodzieja dodał, że jeśli to nie medycyna przyniosła wirusa na świat, to również medycyna nie może go usunąć.

- To odejdzie taką drogą jak przyszło - stwierdził.

Wezwał do modlitewnej postawy aż do wspomnianego 27 marca i zachowania spokoju. Jego proroctwa można posłuchać na wideo poniżej w 20 minucie 20 sekundzie.

Później Joshua skierował również posłanie do prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Znalazło się ono na profilu jego służby na Facebooku.

Kaznodzieja stwierdził, że wprowadzony przez Trumpa zakaz podróży z Europy do USA negatywnie odbije się na amerykańskiej gospodarce, a nawet gospodarce światowej.

"Wpłynie także na nadchodzące wybory w Ameryce. Zakaz podróży nie jest najlepszym sposobem, by powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Pierwotne środki, jakie wprowadziła Ameryka, są najlepszym sposobem. Muszą być tylko wzmocnione" - napisał.

"Koronawirus to strach, a strach unosi się w powietrzu. On nie potrzebuje polecieć do Ameryki czy jakiegokolwiek innego kraju samolotem zanim zostanie przekazany" - dodał.

Oświadczył też: "Modlimy się na kolanach. Hałas koronawirusa zostanie uciszony przed końcem tego miesiąca - marca 2020 roku".

Przypomnijmy, koronawirus pojawił się nagle w chińskim Wuhan. Jak się mówi - na miejscowym targowisku, choć niektórzy sądzą, że w rzeczywistości powstał w lokalnym laboratorium. Obecnie liczba zakażeń w Wuhan i prowincji Hubei jest dużo niższa niż na początku. Sytuacja poprawia się także w Korei Południowej. Epicentrum pandemii wirusa znajduje się obecnie w Europie, a najbardziej przez nią dotkniętym krajem są Włochy.

W Polsce liczba zakażonych wirusem zbliżyła się już do stu.

Sam T.B. Joshua w przeszłości wygłosił między innymi proroctwo, które można uznać za przepowiednię dotyczącą katastrofy smoleńskiej. Mówił także o zamachach samobójczych w Paryżu. Ostatnio kontrowersje wywołało jego proroctwo odnośnie wyniku wyborów prezydenckich w USA. Przepowiadał, że wybory nieznacznie wygra kobieta. Jak wiadomo, dzięki większej liczbie zdobytych głosów elektorskich prezydentem został Donald Trump, a nie Hillary Clinton, choć, jak zwracają uwagę niektórzy, w głosowaniu powszechnym to właśnie Clinton odniosła nieznaczne zwycięstwo.

Na podstawie: Emmanuel.tv, T.B. Joshua Ministries

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@MajkelZapytaj Ryszarda Krzywego. Jego dane znajdziesz w internecie albo jedz do zboru Kościoła Zielonoświątkowego w Nysie i tam z nim porozmawiasz.
ale z was pokurwieni fanatycy, jan pawel drugi to pedofil i sluga szatana, morderca dzieciecych usmiechow, a autorowi jebie z dupy hujem nie mytym
@MBRozumiem, że twój wujek powstał z grobu po trzech dniach i teraz musisz oddać cały spadek . Ludzie powinni być więc pochowani z telefonem komórkowym, żeby ...
"Przeciwko starszemu skargi nie przyjmuj, chyba że jest ona oparta na zeznaniu dwu lub trzech świadków"
To, że ktoś jest oskarżony jeszcze nie oznacza, że jest ...
@ortodox Tak jest gdy szuka się autorytetu u ludzi, bo ten od Boga nie wystarcza...
A co na to prorok Ryszard Krzywy?
@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.