Grzegorz Kloc nagrał pieśń uwielbienia po rosyjsku. Posłuchaj!

Grzegorz Kloc nagrał pieśń uwielbienia po rosyjsku. Posłuchaj!

poniedziałek, 31 grudzień 2018 17:24
singiel "Spasibo" Grzegorza Kloca singiel "Spasibo" Grzegorza Kloca

Chrześcijański artysta Grzegorz Kloc jest już bardzo dobrze znany w Polsce. Teraz nagrał piosenkę uwielbienia w języku rosyjskim. Utwór nosi tytuł "Dziękuję".

To, jak sam tytuł wskazuje, pieśń dziękczynienia Bogu za to, że zmienia smutek i trudne sytuacje na dobre przez swoją chwałę i za to, że odmienia ludzki los.

"Dziękuję, dziękuję, mój Jezu ja dziękuję Ci za zwycięstwo, które w życiu dajesz mi. Dziękuję, dziękuję, dziękuję, Jezu za to, że tylko z Tobą me marzenia spełnią się" - to refren tej pieśni w polskiej wersji.

Utwór ma być częścią szerszego projektu, którego celem jest dotarcie z muzyką uwielbienia do osób rosyjskojęzycznych, ponad podziałami. Niedługo ma powstać także wersja ukraińska.

Poniżej piosenka w języku rosyjskim oraz polskim.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.