Pastor: ludzie lewitowali, a rzeczy same się ruszały

Pastor: ludzie lewitowali, a rzeczy same się ruszały

poniedziałek, 11 grudzień 2017 14:37
Pastor: ludzie lewitowali, a rzeczy same się ruszały fot. Pixabay.com

Pastor mówi, co dokładnie widział. Tłumaczy, jak reagować na takie sytuacje.

Dan Mohler, amerykański pastor, założyciel służby Neck Ministries, odniósł się w swoim kazaniu do kwestii manifestacji demonicznych.

Ta sprawa nabiera szczególnie na aktualności dziś, gdy w polskich mediach głośno jest o domniemanych manifestacjach w domu w Turzy Wielkiej niedaleko Działdowa. Miały tam samoczynnie przemieszczać się przedmioty, a światło włączać się, gdy mieszkańców nie było w domu.

Mohler przyznał, że sam widział między innymi jak ludzie lewitują, a przedmioty poruszają się same z siebie w pomieszczeniu. Obserwował też, jak zabawki unoszą się nad dzieckiem.

Uważa jednak, że chrześcijanie nie powinni być zaskoczeni ani wstrząśnięci, gdy mają do czynienia z podobnymi zjawiskami.

Demony chcą bowiem, by zwracano na nie uwagę.

- Byłem w domu i nagle światło latarki przesunęło się z jednej ściany na drugą. Pani domu zapiszczała. Powiedziałem: "proszę przestać". Wziąłem tę latarkę i powiedziałem: "to jest zły duch. Przeszedł się właśnie z jednego końca na drugi. Zobacz - mnie widzisz i przeszedłem się z latarką z jednego końca pokoju na drugi. Tylko tyle się wydarzyło. Dlaczego to robi na tobie wrażenie? Dlatego, że to jest dla ciebie zaskoczeniem, że demony istnieją. Są dość chamskie i właśnie jeden z nich próbuje odwrócić twoją uwagę. Dlaczego takie wrażenie wywiera na tobie to, że ktoś przeniósł latarkę z jednego końca pokoju na drugi?" - zapytał kobietę Mohler.

Podobny stosunek pastor ma do zjawisk takich, jak unoszenie się zabawek nad dzieckiem. Według niego, to zwykłe diabelskie sztuczki.

- Zabawki, które się unoszą nad łóżeczkiem dziecka. To już w ogóle nas przeraża. Tymczasem kiedy poświęcamy temu dużo uwagi, to tak naprawdę to wzmacniamy. To jest głupi magiczny trick. Diabeł próbuje odwrócić twoją uwagę, twój wzrok od Króla chwały - tłumaczy.

Zdaniem Mohlera, demony ryzykują ujawnienie się prawdopodobnie dlatego, że sprawia im satysfakcję straszenie ludzi.

Tymczasem na nim samym o wiele większe wrażenie robi to, że Jezus Chrystus zawisł na krzyżu i powstał z martwych po to, "abyśmy zostali wypełnieni jego miłością, odwagą i życiem".

- To Jezus robi na mnie wrażenie! On zabiera wszelki lęk. On jest we mnie, a ja jestem w nim - podkreślił kaznodzieja.

Fragment kazania Dana Mohlera dotyczącego tej dziedziny poniżej.

Zobacz także: Wygonił wiele demonów. Pastor tłumaczy, jak to działa

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.