Wygoniono demony z "nawiedzonego" domu na Mazurach

Wygoniono demony z "nawiedzonego" domu na Mazurach

środa, 06 grudzień 2017 11:32
"nawiedzony" dom w Turzy Wielkiej "nawiedzony" dom w Turzy Wielkiej kadr reportażu Polsat News

Dom w Turzy Wielkiej, z którego ze strachu przed dziwnymi zjawiskami uciekła rodzina i o którym rozpisują się media, nie pozostał bez pomocy chrześcijan.

Wygonić demony z tego miejsca postanowił pastor Społeczności Chrześcijańskiej w niedalekim Działdowie - Arkadiusz Kotlewski.

Miało to miejsce w czwartek. W pierwszej kolejności pastor udał się wraz z jeszcze jedną osobą do działdowskiego Caritasu, gdzie przebywała rodzina państwa Pokropskich. Zapoznał się z nimi, pomodlił się i zaoferował pomoc, na którą rodzina przystała.

- Od razu wysłałem sms-y do ludzi z kościoła, żeby się modlili, także to wszystko wsparte było wartownią modlitewną. Boży pokój zstąpił na mnie, kiedy wchodziłem do tego domu - mówi nam Kotlewski.

Jak informowaliśmy, w tym domu, według relacji rodziny i innych osób, "nieznana siła rzucała różnymi przedmiotami". Właśnie to wystraszyło mieszkańców nie na żarty. Poza tym, sąsiedzi mieli informować rodzinę, że w środku paliło się światło, mimo że zostało wcześniej wyłączone.

Arkadiusz Kotlewski, chodząc po pomieszczeniach, również coś usłyszał.

- Gdy wchodziliśmy do pomieszczeń, usłyszeliśmy raz, jak coś spadło czy stuknęło. Poszliśmy od razu do tego miejsca - do kuchni. Zapaliliśmy światła i zacząłem się modlić. Prosić w imię Jezusa o to, żeby cokolwiek tu jest, odeszło. Zacząłem gromić i przez cały czas, który tam byłem, a to było mniej więcej 40 minut, nic szczególnego się nie wydarzyło - opowiada.

Przyznaje, że podczas wizyty na twarzy pani Krystyny i członków jej rodziny widać było przerażenie. Jak nam powiedział, zaapelował do państwa Pokropskich, by zdecydowali się oddać Jezusowi Chrystusowi.

W każdym razie, wygląda na to, że wyganianie demonów przyniosło skutek. Dziś minęła pierwsza noc, gdy rodzina wróciła do domu i nic się nie wydarzyło.

- Na razie było cichutko, także może to poszło. Jeśli nie będzie się nic działo, to zostaniemy na stałe - mówi nam pani Krystyna Pokropska.

Jak się dowiedzieliśmy, pastor Kotlewski nie był jedyną osobą, która modliła się w tym domu.

O modlitwie w tym miejscu mówił nam również pan Marian Bartosik Saj z grupy "Działdowo dla Jezusa".

- Włączyliśmy chrześcijańską muzykę, zaczęliśmy się modlić na językach. Wznosiliśmy też ręce do góry - wyjaśnił.

Pani Krystyna Pokropska opowiedziała nam też o katolikach, którzy z Gietrzwałdu przyjechali na modlitwę do wspomnianego domu.

- Każdy, kto do nas dzwonił, to braliśmy i przywoziliśmy, żeby to licho wygnać. Na miejsce przyjechali państwo z Gietrzwałdu, katolicy, którzy w życiu swoim sporo przeszli. Jej mąż był alkoholikiem, a ona była świadkiem Jehowy. Teraz się bardzo modlą - opisała.

Według jej relacji, modlili się w sposób podobny do pastora. Miało to miejsce już po jego wizycie. Nie używali do wyganiania złych duchów dodatkowych rekwizytów - krzyża czy wody święconej.

Domu nie odwiedził natomiast do tej pory żaden egzorcysta. Wstępnie jego wizyta jest planowana na poniedziałek.

- Ma jeszcze dzwonić. Będziemy w kontakcie. To była dopiero jedna noc. Nie wiemy, co dalej. Zawsze coś może się stać. Byle nie zapeszać. Niech sobie idzie to licho, gdzie chce, a niech nas zostawi w spokoju - mówi pani Krystyna.

Na początku, przed wszystkimi, modlił się jeszcze proboszcz. Poświęcił mieszkanie i zmówił modlitwę, postawił krzyż i użył wody święconej, ale wtedy nie pomogło. Sam miał też ucierpieć od latających przedmiotów i zostać uderzony kłódką w głowę.

Zobacz także: Maja Frykowska-Brzezińska: gdy nawracasz się do Jezusa, to masz moc! (WIDEO)

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 07 grudzień 2017 09:15
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.