Czego naprawdę chcą kobiety? Pastor: one rzucą się na ciebie, jeśli...

Czego naprawdę chcą kobiety? Pastor: one rzucą się na ciebie, jeśli...

piątek, 29 maj 2015 16:31
Daniel Craig Daniel Craig fot. Wikimedia

To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn. Ten pastor twierdzi, że ma odpowiedź.

Już wkrótce wielu z nas pójdzie do kina na nowy film o Jamesie Bondzie - Spectre.

Dowiemy się zapewne między innymi o kolejnych seksualnych przygodach bohatera jednej z najsłynniejszych filmowych sag.

Dla wielu mężczyzn James Bond jest idolem. Tymczasem oprócz siły, zwinności i wielu umiejętności szpiegowskich, jest także symbolem niewierności.

Kenny LuckBond miał "licencję na zabijanie" w spisie swoich dozwolonych czynności, ale i licencję na szukanie ekscytacji często kosztem napotkanych kobiet - zauważa Kenny Luck - szef i założyciel chrześcijańskiej służby Every Man Ministries, były pastor mężczyzn w kościele "Saddleback" w Kalifornii (kościół Ricka Warrena, red.) i czynny pastor w kościele Crossline Community Church.

Seks pozamałżeński - jakie skutki?

"Prawda jest taka, że jeśli mężczyźni używają tej licencji i szukają niezdrowych relacji seksualnych poza małżeństwem, to jest to licencja do zabijania serca, ciała i duszy obojga zaangażowanych" - pisze.

Wskazuje, że seks pozamałżeński "wyrządza szkodę temu, do czego nasze ciała są przeznaczone i pozbawia duszę rzeczywistego znaczenia."

Luck przypomina 6 rozdział 9 werset 1 Listu do Koryntian:

"Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy..."

A w wersetach od 13 i 15 czytamy:

"Ciało zaś jest nie dla wszeteczeństwa, lecz dla Pana, a Pan dla ciała. (...) Czy nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusowymi? Czy mam tedy wziąć członki Chrystusowe i uczynić je członkami wszetecznicy? Przenigdy!".

Jak unikać pokus seksualnych?

Jak unikać licencji na ekscytację?

Według Lucka - uciekać!

Tak też mówi Biblia. Oto wersety od 18 do 20 ze wspomnianego Listu do Koryntian:

"Uciekajcie przed wszeteczeństwem. Wszelki grzech, jakiego człowiek się dopuszcza, jest poza ciałem; ale kto się wszeteczeństwa dopuszcza, ten grzeszy przeciwko własnemu ciału. Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym."

A więc, uprawiając seks przed, poza małżeństwem, grzeszysz przeciwko sobie i Bogu i szkodzisz kobiecie, z którą grzeszysz. To jedna z największych tragedii.

"Bóg stworzył seks, by był niesamowitym, pięknym zjednoczeniem, jeśli tylko jest szanowany zgodnie z Jego planem" - podkreśla duchowny.

Czego naprawdę chcą kobiety?

"Czy wiesz, czego kobiety naprawdę chcą?" - pyta autor.

I odpowiada: "człowieka sprawiedliwego, męża Bożego."

"Kobiety rzucą się na ciebie, jeśli okażesz opanowanie, szacunek i Bożą miłość dla ciała twojego i jej. A kiedy znajdziesz tę jedyną, ujrzysz piękny plan, jaki Bóg ma dla twojego życia seksualnego. To jest bardziej niesamowite niż cokolwiek, co możesz sobie wyobrazić - związek mężczyzny, kobiety i Boga" - pisze pastor.

Wymaga to odpowiedzialności i dojrzałości.

"Niewierność (w przeciwieństwie do tego, jak jest przedstawiana przez Hollywood) to znak rozpoznawczy niedojrzałości i człowieka, który nie ma charakteru, by spełnić kryteria pełnej oddania relacji" - zauważa autor.

Kobiety się w to angażują, akceptują to i kończy się to ich zranieniem i cierpieniem.

"Biblia uczy, że miłość jest sprawiedliwa i wierna. Wierność jest owocem Ducha. To cecha mężczyzny (zwłaszcza Bożego), a jej brak to cecha chłopca. Może więc bohater tego filmu powinien nazywać się James Boy (James Chłopiec, tłum.), agent zero z licencją na pustkę" - ironizuje Luck.

I radzi:

"Może ty albo twój znajomy przechodzi zmagania w dziedzinie czystości seksualnej. Jeśli tak, znajdź Bożych ludzi, z którymi będziesz przebywać, wyznaj swój grzech i szukaj Bożego planu. Jest lepsza droga. To droga Boża."

Zobacz także: Nie uprawia seksu bez zobowiązań, bo...

Źródło: Charisma Magazine

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Zobaczcie nowy przedmiot NAUKA O ZDROWIU,na kanale A.Cyrikasa tez jest o tym filmik pt MASKI OPADŁY.: Lgbt,szczepienia homosex.....
@zielonoświątkowiecNa jakiej Bozej podstawie?
@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.