Czego naprawdę chcą kobiety? Pastor: one rzucą się na ciebie, jeśli...

Czego naprawdę chcą kobiety? Pastor: one rzucą się na ciebie, jeśli...

piątek, 29 maj 2015 16:31
Daniel Craig Daniel Craig fot. Wikimedia

To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn. Ten pastor twierdzi, że ma odpowiedź.

Już wkrótce wielu z nas pójdzie do kina na nowy film o Jamesie Bondzie - Spectre.

Dowiemy się zapewne między innymi o kolejnych seksualnych przygodach bohatera jednej z najsłynniejszych filmowych sag.

Dla wielu mężczyzn James Bond jest idolem. Tymczasem oprócz siły, zwinności i wielu umiejętności szpiegowskich, jest także symbolem niewierności.

Kenny LuckBond miał "licencję na zabijanie" w spisie swoich dozwolonych czynności, ale i licencję na szukanie ekscytacji często kosztem napotkanych kobiet - zauważa Kenny Luck - szef i założyciel chrześcijańskiej służby Every Man Ministries, były pastor mężczyzn w kościele "Saddleback" w Kalifornii (kościół Ricka Warrena, red.) i czynny pastor w kościele Crossline Community Church.

Seks pozamałżeński - jakie skutki?

"Prawda jest taka, że jeśli mężczyźni używają tej licencji i szukają niezdrowych relacji seksualnych poza małżeństwem, to jest to licencja do zabijania serca, ciała i duszy obojga zaangażowanych" - pisze.

Wskazuje, że seks pozamałżeński "wyrządza szkodę temu, do czego nasze ciała są przeznaczone i pozbawia duszę rzeczywistego znaczenia."

Luck przypomina 6 rozdział 9 werset 1 Listu do Koryntian:

"Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy..."

A w wersetach od 13 i 15 czytamy:

"Ciało zaś jest nie dla wszeteczeństwa, lecz dla Pana, a Pan dla ciała. (...) Czy nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusowymi? Czy mam tedy wziąć członki Chrystusowe i uczynić je członkami wszetecznicy? Przenigdy!".

Jak unikać pokus seksualnych?

Jak unikać licencji na ekscytację?

Według Lucka - uciekać!

Tak też mówi Biblia. Oto wersety od 18 do 20 ze wspomnianego Listu do Koryntian:

"Uciekajcie przed wszeteczeństwem. Wszelki grzech, jakiego człowiek się dopuszcza, jest poza ciałem; ale kto się wszeteczeństwa dopuszcza, ten grzeszy przeciwko własnemu ciału. Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym."

A więc, uprawiając seks przed, poza małżeństwem, grzeszysz przeciwko sobie i Bogu i szkodzisz kobiecie, z którą grzeszysz. To jedna z największych tragedii.

"Bóg stworzył seks, by był niesamowitym, pięknym zjednoczeniem, jeśli tylko jest szanowany zgodnie z Jego planem" - podkreśla duchowny.

Czego naprawdę chcą kobiety?

"Czy wiesz, czego kobiety naprawdę chcą?" - pyta autor.

I odpowiada: "człowieka sprawiedliwego, męża Bożego."

"Kobiety rzucą się na ciebie, jeśli okażesz opanowanie, szacunek i Bożą miłość dla ciała twojego i jej. A kiedy znajdziesz tę jedyną, ujrzysz piękny plan, jaki Bóg ma dla twojego życia seksualnego. To jest bardziej niesamowite niż cokolwiek, co możesz sobie wyobrazić - związek mężczyzny, kobiety i Boga" - pisze pastor.

Wymaga to odpowiedzialności i dojrzałości.

"Niewierność (w przeciwieństwie do tego, jak jest przedstawiana przez Hollywood) to znak rozpoznawczy niedojrzałości i człowieka, który nie ma charakteru, by spełnić kryteria pełnej oddania relacji" - zauważa autor.

Kobiety się w to angażują, akceptują to i kończy się to ich zranieniem i cierpieniem.

"Biblia uczy, że miłość jest sprawiedliwa i wierna. Wierność jest owocem Ducha. To cecha mężczyzny (zwłaszcza Bożego), a jej brak to cecha chłopca. Może więc bohater tego filmu powinien nazywać się James Boy (James Chłopiec, tłum.), agent zero z licencją na pustkę" - ironizuje Luck.

I radzi:

"Może ty albo twój znajomy przechodzi zmagania w dziedzinie czystości seksualnej. Jeśli tak, znajdź Bożych ludzi, z którymi będziesz przebywać, wyznaj swój grzech i szukaj Bożego planu. Jest lepsza droga. To droga Boża."

Zobacz także: Nie uprawia seksu bez zobowiązań, bo...

Źródło: Charisma Magazine

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.